Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 10/4/2022 at 8:53 PM, Drug Crni said:

Bice ponovo Pesta ili Zagreb

depechemode_alldates_1080x1080051038.jpg

Steta sto su nas zaobisli, nije bio los koncert kod nas, mada je moglo bolje. 

Ne znam u kakvoj su formi sad kad je umro Endi, da li idu da mu odaju postu ili da uzmu lovicu. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, SunZero said:

da li stvarno jos postoji neko ko slusa punk?

 

Ja slušam neke varijacije punka, ne baš street punk ili melodičnu Kalifornija školu ali sve je to punk. Slušam hardcore, post-hardcore, hardcorepunk, screamo (skramz), crust a ponekad mi se svide i neke od ovih fensi/mejnstrim post punk grupa koje je Safet pomenuo ali uglavnom ne.

 

Jel to neki problem? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Vidiš zanimljivo. Koliko god obožavao Lemija, meni je ova obrada... meh. Neuporedivo mi je bolja Sandman, a Metaliku baš ne gotivim.

 

Sve je punk, od Violent Femmes do Pixies preko RATM pa do Toola, od Richarda Hella do Nirvane, od MC5 do Bodycount.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Vidiš zanimljivo. Koliko god obožavao Lemija, meni je ova obrada... meh. Neuporedivo mi je bolja Sandman, a Metaliku baš ne gotivim.

Da samo ja gledam iz ugla punk-a i Sex Pistols pesme, pa sam dosao na Lemija (Motorhead) a ti gledas iz ugla Motorhead-a i naravno da je Enter Sandman bolja obrada. 

 

3 minutes ago, freethrow said:

Sve je punk, od Violent Femmes do Pixies preko RATM pa do Toola, od Richarda Hella do Nirvane, od MC5 do Bodycount.

Od Silvane do Nirvane? 🙂 Bas ne intrigira kako to mislis da Tool ima veze sa punk-om? Koja pesma im je najpunkskija?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...