Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

18 minutes ago, Tamburinjo said:

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

 

 

Davnih dana sam u kafani naletio na star size comparison video, u međuvremenu je nastao i ovaj drugi koji kačim, zaista je facinantno to sve a "prosječan čovjek" o tome ni ne razmišlja (barem je sa mnom to bio slučaj). Vidim ima i drugih, sigurno odličnih videa, pogledat ću kad uhvatim vremena.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tamburinjo said:

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

parafraziracu, kad bi se skupio sav pesak na planeti zamlji koji postoji, svako zrno bi reprezentovalo samo broj zvezdi(bez planeta i mesecova koji se nalaze oko svake zvezde )

and yet we r alone..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fancy said:

 

Neki misle drugačije...

 

 

:default_coffee:

 

ja pricam o trenutnom momentu, a svakako da je na marsu bilo zivota..

opet cu da parafraziram, 80% stvari na tu temu sam zaboravio, al mars je pre ne znam koliko miliona godina, izgledao isto kao i zemlja(plavo i zeleno jelte) i imao atmosferu, vodu itd..

no kad im se magnetno polje "istrosilo" (koje je duplo manje od zemljinog), prestala je rotacija i onda su solarni vetrovi ucinili da izgleda ovako kako sada izgleda..

long story short, price o naseljavanju marsa su gluposti, posto je to "istrosena" planeta, i tako kako sada izgleda mars, izgledace i zemlja za nekoliko desetina miliona godina kad se "istrosi" magnetno polje..:default_coffee:

 

8 minutes ago, kriv i dužan said:

 

zavisi sta smatras pod terminom bog, posto da pitas random 10 likova, svako bi imao drugaciju percipcuju i definiciju na tu temu, tako da je tu problem sto je taj termin, daleko od definisanog i univerzalnog.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

price o naseljavanju marsa su gluposti, posto je to "istrosena" planeta, i tako kako sada izgleda mars, izgledace i zemlja za nekoliko desetina miliona godina kad se "istrosi" magnetno polje..

Bas zato ima smisla naseliti Mars i spremati se za takav scenario na Zemlji. 

 

Ako hoces da ides u pustinju, ne spremas se tako sto sedis u Sibiru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...