Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

59 minutes ago, Yi Sun Shin said:

For the record....SBB najbolji operater. Ne bih ga promenio nekim drugim ni da mi ga džabe daju.

 

to je kao što sam ja bio najbolji na basketu prošle nedelje. jesam najbolji ali sam i dalje truba

Link to comment
Share on other sites

kad neko krene da mlati da se mi ne pitamo ništa, da je naša sudbina odlučena, da nam vlast postavljaju strane ambasade i ostle Teša Tešanović emisije, samo treba poklapati sa ovim podatkom poraznim:

 

Quote

Za finale Zadruge poslato je 18.935.960 poruka po ceni od 36 dinara, što iznosi 681.694.560 dinara, po zvaničnom kursu NBS 5.728.525 €.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nicklord said:

Tamo negde od 2008. godine svaki policajac u civilu bleji tu ispred ulaza i brdašcetu tom. Tu samo rukiji bleje sad. Imao, nemao, sumnjiv, ne sumnjiv ima da smaraju tu 😄 

Scena Exita za sad. Neka dva bradata momka krenula da se ljube na sred NSNS i dobili ovacije  


uopšte ne kontam potrebu da murija u civilu/uniformi bleji na festivalu u tolikom broju (na kraju krajeva uopšte), sve te festivale (Exit, Love Fest i Arsenal) baš u šiokom luku izbegavam zbog tih situacija, ali bukvalno ne želim da budem na festivalu gde ću da se osećam neprijatno i nelagodno, sa sve onim džukačkim pogledima kad dva gmaza sa 20-30 godina staža, naslonjeni na neki ćošak, supjani (popili 4-5 rakijica da ih drži vibe) češu jajca, stomačine ispale, a maltretiraju 2-3 klinca zbog pola buksne ili pakovanja rizli... mator sam da to gledam a da se ne umešam na stranu klinaca ili kad dodje baja sa jebenom pederušom u nekoj bodi majici,vojnoj frizurom i obavezni AirMAX da me pita: e brate da nema negde da se završi nešto, neka trava ili ekser?  Oćeš travu il ćeš ekser stoko fašistička!?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@SBB

 

Pokvari ti se ruter, ti ga odneses direktno u centralu, koja se nalazi u bulevaru, za koji ni navigacija nije cula (nekih 50 km od moje kuce - SITNICA!) u nadi, da ces dobiti drugi, kao prosli put. Umesto rutera, dobijes "Hvala", sto si ga licno doneo + obecanje da ce ti drugi biti poslat u toku nedelje... 

Stigne ti novi/polovni posle 2 dana, ukljucis ga - nema interneta. Nazoves i dobijes odgovor: "Internet ce vam biti ukljucen u toku dana, eventualno sutra"... Prodje i to sutra interneta i dalje nema, itd, itd... 

Mator sam ja, da pisem preko telefona, zato sve ovo nije u spojleru. 

 

Ziveli! 

Link to comment
Share on other sites

ok, sranje cena višanja, bez da sam gledao prilog, ali jer moralo ovako divljačko sečenje stabala?

Što postavljam pitanje ovog tipa

A jel će da se poboljša situacija u sektoru višanja reakcijom dotičnog? Oće, al samo sutra, kume, danas se vežba za film.

Jel će ko, od nadležnih, da se potrese što je iskazao svoje nezadovoljstvo sečenjem stabala višanja? Oće, al oni danas isto vežbaju za film, pa će isto tako sutra da se potresu.

ne valja ti posao rodjače, al to je moje mišljenje, ne znači da sam u pravu... možda će sledeće godine da cena bude 1000 dinara po kilogramu ( naravno da neće), al da se bar ovaj domćin ne prekolje motornom testerom, kao što je klao ove višnje.


I molim vas, ali molim vas nemojte samo da krenete da mantrate priču DJV monopolista, hladnjačarski karte, Ace Vučića brat Andrej  se sveti seljacima jer ga je Čović izbacio iz CZV i slične mantre koje nemaju uporišta u realnosti.

Ne nema 2 čoveka koji imaju dozvolu za izvoz voća iz Srbije,

ne DJV nije najveći vlasnik hladnjača na teritoriji RS,...
 

Link to comment
Share on other sites

 @SBB

 

Situacija, namber tu:

 

Pre svega, da ne bude zabune, situacija gore pomenuta se desila pre dve nedelje. 

Dakle, namber tu... Stigne mi u cetvrtak - sa 10 dana i nekoliko poziva zakasnjenja, aneks koji podrazumeva manji paket. Nisam znao, da to znaci, da vec u petak necu OPET imati internet. Telefon u ruke, jasta... "Javice Vam se, kolega, iz tehnicke sluzbe u toku dana, eventualno sutra... (pa, ovi mene zajebavaju!) 

Nazvali su me danas, sa informacijom, da mi greskom nisu sa aneksom poslali novi ruter. Kad ce isti stici? "Danas, eventualno sutra..." 😋

Link to comment
Share on other sites

ja nemam probleme. Nestane neki put na par minuta, jednom u 15 dana i to je to. Kad sam imao kvar par puta, uvek došli momci, rešili to u relativno brzo i bezbolno. Apsolutno nikad nisam imao neki  problem vredan psovanja, lobiranja protiv, nerviranja i slično...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, uncletima said:

 @SBB

 

Situacija, namber tu:

 

Pre svega, da ne bude zabune, situacija gore pomenuta se desila pre dve nedelje. 

Dakle, namber tu... Stigne mi u cetvrtak - sa 10 dana i nekoliko poziva zakasnjenja, aneks koji podrazumeva manji paket. Nisam znao, da to znaci, da vec u petak necu OPET imati internet. Telefon u ruke, jasta... "Javice Vam se, kolega, iz tehnicke sluzbe u toku dana, eventualno sutra... (pa, ovi mene zajebavaju!) 

Nazvali su me danas, sa informacijom, da mi greskom nisu sa aneksom poslali novi ruter. Kad ce isti stici? "Danas, eventualno sutra..." 😋

I ti hekovao susjedov modem...

 

😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...