Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Jeste jeste. Inđija '07, Sofija '12 i onda '16 tri puta - Rock im Park, Beč i Bolonja (ovo je sasvim slučajno bukvalno, bili smo u gradu u isto vreme pa smo otišli 20 minuta pred početak da nađemo kartu i našli za tipa 10-15 evra kada nisu imali više kome da prodaju) 

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Džoš jako loš bio tamo 2011-12 a i taj album nije dobar opšte, posle se pohvatao kako i šta. Cela The Getaway turneja je jako dobra i čuje se njegov pečat svuda

Ovo bi lagano mogla da bude neka zaboravljena pesma iz 2002.

[/url]  

A ova je prava bomba:

 

 

 

Slazem se da Josh ne treba da bude kopija John-a. Sa druge strane RHCP od Stadium Arcadium albuma nemaju nijednu stvar gde je Josh na gitari brutalan i gde pokazuje zasto je deo jednog od najpoznatijih bendova svih vremena. Videcemo kakav ce biti na sledecem albumu i ja sam nadam da ce pokazati ozbiljan iskorak. Na Getaway-u je bio dosta bolji nego na I'm with you, ali je to za moj ukus i dalje dosta tanko.

 

Je l postoje najave za novi album? Sta rade clanovi benda trenutno?

 

Link to comment
Share on other sites

Da,ali bend je promenio bitno i zvuk.
I pravac.
I producenta.
Sve to treba prihvatiti u tom kontekstu. Frusciante je,na neki nacin,odredio Josha kao svog naslednika. 

Novi album nije ni blizu. Bend je jos na turneji na kojoj promovise The Getaway. 

Link to comment
Share on other sites

Da,ali bend je promenio bitno i zvuk.
I pravac.
I producenta.
Sve to treba prihvatiti u tom kontekstu. Frusciante je,na neki nacin,odredio Josha kao svog naslednika. 

Novi album nije ni blizu. Bend je jos na turneji na kojoj promovise The Getaway. 



Slazem se da je muzika benda dosta drugacija danas nego pre 15ak godina. Znaci Rik Rubin nije vise u prici.

Mozda sam i ja malo nostalgican za starim vremenima, pa nisam bas fer prema Josh-u.

Jbt Getaway je izasao 2016. i oni jos uvek se zajebavaju sa tim.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...