Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 minutes ago, fancy said:

Aha, najavio u februaru, obavio u maju. 2005. emoji16.png

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

 

Ma, neko najavio letnje vencanje - bemliga sto sam mislio da si ti.:lol_2:

U svakom slucaju  - nek se javi the mladozenja.:wicked:

Edit: Zumbule i Dracarise - reportiovacu vas i za like. :lol_2:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nicklord said:

@Whitnail

 

Jel da krenemo da pišemo romane o novom Toolu ili treba još vremena? 😄

 

 

Baš sinoć slušam album po prvi put, hteo sam ja tebe da menšnujem ali bilo kasno. Hteo bih da ga čujem još koji put, ali deluje mi da je u pitanju nešto baš specijalno. Ona pesma 7empest me baš oduvala. Čini mi se da je album dosta instrumentalniji od prethodnih, nema tu onih glasovnih vratolomija MJK, ali nekako mi to uopšte ne smeta. Ne znam, postavio sam sebi prioritet da moram pesme sa ovog albuma da čujem uživo prvom prilikom. Na koncertima, uz one ludačke vizuelne efekte, to će da bude seansa jebena. Prezadovoljan. 😁

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Whitnail said:

 

Baš sinoć slušam album po prvi put, hteo sam ja tebe da menšnujem ali bilo kasno. Hteo bih da ga čujem još koji put, ali deluje mi da je u pitanju nešto baš specijalno. Ona pesma 7empest me baš oduvala. Čini mi se da je album dosta instrumentalniji od prethodnih, nema tu onih glasovnih vratolomija MJK, ali nekako mi to uopšte ne smeta. Ne znam, postavio sam sebi prioritet da moram pesme sa ovog albuma da čujem uživo prvom prilikom. Na koncertima, uz one ludačke vizuelne efekte, to će da bude seansa jebena. Prezadovoljan. 😁

Ja sam slušao još onaj dan kada je leakovan. To je baš dobra priča bila, ukrao klinac CD iz skladišta gde radi pa se jurio sa ljudima sa reddita po Las Vegasu posle ponoći jer nema gde CD da ubaci a sve vreme postuju tamo gde se ko nalazi. Pratilo nekoliko hiljada ljudi, baš je zabavno bilo

 

7empest je sigurno najbolja tu, jeste da je malo prošlo ali rekao bih da ide u top 10 lagano. Ona deonica od tipa 9. do 12. minuta je apsolutni vrhunac albuma. Pneuma je isto baš baš vrh stvar. Jeste, mnogo više instrumentalnih deonica nego ranije ali baš ne smeta. Ne ponavljaju se skoro uopšte a traju po 10+ minuta, svaka pesma lepo teče. Najveći kvalitet albuma ako mene pitaš je što deluje kratko a ono 86 minuta. Gledao sam kritike danas, nahvališe ga svuda. Sigurno najbolje primljen album do sad. Ne mogu da verujem da su hajp od 13 godina opravdali.

 

U suštini se slažemo znači 😄

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...