Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 hours ago, Drug Crni said:

Proveo sam predobar vikend na vikendici sa drugarima i frendicama..kupanje,pijančenje,prežderavanje..klasika:classic_biggrin: LM..prvo veče ortak pusti ovo i svi prokomentarišemo - kako je moguće da neko ko je ovo snimao onako pukne?
Jel moguće da ga je gudra toliko sjebala?
 

 

Čovek je oduvek bio dijabola. Trebao mu je samo ambijent u vidu heavy sranja 90-tih da  pokaže šta je i kakav je.

Isto tako je nesporan mega talenat sa genijalnim , progresivnim idejama za ono vreme. Ljude zbunjuje da takve dve suprotnosti čuče u jednom čoveku  iako  dosta čest slučaj kod umetnika i "umetnika".

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nicklord said:

Kad uini spomenu ime Leroy, setio sam se Leeroy Jenkinsa. Kako bih hteo da krenem opet WoW da igram ali ne smem, opet ću da batalim spavanje kao u srednjoj 😄

 

Krenuo sam neki Travian server da igram, dosta izmena je dozivela igra pa rekoh ajde da probam. Nekoliko dana se vec budim nocu da vidim da li imam napade na svoja sela :ajme: haos

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nicklord said:

Kad uini spomenu ime Leroy, setio sam se Leeroy Jenkinsa. Kako bih hteo da krenem opet WoW da igram ali ne smem, opet ću da batalim spavanje kao u srednjoj 😄

 

 

Ja se manje-više sećam svega u i oko igre. Ali na stranu nostalgija i gaming, WoW mi sad ne bi bio isti ne samo što se ništa ne može ponoviti da to bude to, nego i zbog mase sa kojom sam igrao onda - Niko od nas više nije ni blizu gamer kao onda (Za neke ima opravdanja zbog porodice i posla, ali za neke baš i ne kad vidim na šta sve troše slobodno vreme 😁). Morao bi imati mnogo bolju samokontrolu, nego onomad, ako bi opet krenuo da igram, ali nemam nikakvih dilema, da bi mi to onda bilo bezbroj puta bolje provedeno vreme nego neka od izvikanih novijih igara ili neki board game ne daj bože 😃 (Da se zadržim samo na uporedivim gaming hobijima takoreći). Inače imam drugara koji ima sada već svih 13 klasa na max gearu, i na svim igra pvp 😄 (Hteo bi da igram možda pola. Kad sam bio najzaluđeniji ovako nešto nisam ni smeo da pomislim). Tako da šta znam, videću, možda se vratim (U tom slučaju, opcije bi bile samo ono iz prvih 6 god igre, tj vanilla+prve dve ekspanzije. Reunion sa originalnom accountom lol).   

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...