Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Jel ima neko iskustva sa sajtom eoptika? Imaju poprilično niske cene cvikera a fin izbor pa mi je malo sumnjivo. Ukradoše mi za vikend dvoje cvikera, ray ban koje imam 8 godina i police polarizovane koje sam uzeo prošle godine. Nosim sočiva i smeta mi sunce dosta. Dva dana gledam šta da kupim, ili mi se ne sviđa ili je preskupo.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Jel ima neko iskustva sa sajtom eoptika? Imaju poprilično niske cene cvikera a fin izbor pa mi je malo sumnjivo. Ukradoše mi za vikend dvoje cvikera, ray ban koje imam 8 godina i police polarizovane koje sam uzeo prošle godine. Nosim sočiva i smeta mi sunce dosta. Dva dana gledam šta da kupim, ili mi se ne sviđa ili je preskupo.

 

Čini mi se da je kolega s posla preko njih naručivao sočiva, tako da su legit. 

 

E sad, jedini problem je što oni to šalju iz Budimpešte, pa se nekad dešava da carina smatra da su sočiva medicinsko sredstvo i onda ti traže neku posebnu dozvolu za uvoz da bi podigao paket, koju ti jelte kao fizičko lice ne možeš da dobiješ, ali ti oni vrate pare, sve korektno. Za naočare pretpostavljam da nema tih problema. Jedino na šta treba da paziš je da postoji šansa da ti naplate carinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bože, uđem na sajt Blica da vidim za Jokarinu svadbu i kakve mi gluposti izlaze sa strane i šta ja gledam majko mila...

 

Devojke ovih košarkaša GRME koliko su lepe, a kruna ide NEDOVIĆEVOJ VERENICI: Kad se Mina skine, konkurencija PADA U VODU

KGmZUII.png

 

https://zena.blic.rs/puls-poznatih/devojke-kosarkasa-evorliga/79hm11q

 

edit- hahahaha da li su realni i ko pravi ovo, svi prekrasni i predivni i onda spuste Veselog na kraju hahahahahahahhaaha

 

FdK6nLo.png

 

 

6Aw7Ob5.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bek said:

Bože, uđem na sajt Blica da vidim za Jokarinu svadbu i kakve mi gluposti izlaze sa strane i šta ja gledam majko mila...

 

Devojke ovih košarkaša GRME koliko su lepe, a kruna ide NEDOVIĆEVOJ VERENICI: Kad se Mina skine, konkurencija PADA U VODU

KGmZUII.png

 

https://zena.blic.rs/puls-poznatih/devojke-kosarkasa-evorliga/79hm11q

 

edit- hahahaha da li su realni i ko pravi ovo, svi prekrasni i predivni i onda spuste Veselog na kraju hahahahahahahhaaha

 

FdK6nLo.png

 

 

6Aw7Ob5.png

 

Ajde, ajde, lepo priznaj da redovno citas Blic zenu, necemo te osudjivati... 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bek said:

Bože, uđem na sajt Blica da vidim za Jokarinu svadbu i kakve mi gluposti izlaze sa strane i šta ja gledam majko mila...

 

I Boze, brze bolje si potrcao ovamo da to podelis s' nama, i boze sacuvaj da bi to stavio u spoiler 😊

Ne shvati me pogresno, bez obzira na tematiku, stvari sa Blica su poodavno za ili izbegavati za forum ili spoiler

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...