Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, RatzenStadt said:

 

Školski primer izvođača koji luta između žanrova, ona ne zna šta je - u razmaku od godinu i po dana iz trepa u turbo-folk 2000ih, pa malo u etno i opet u turbo-folk 2000ih...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Školski primer izvođača koji luta između žanrova, ona ne zna šta je - u razmaku od godinu i po dana iz trepa u turbo-folk 2000ih, pa malo u etno i opet u turbo-folk 2000ih...

 

Kad žena ovako izgleda i još pride navija za Partizan, nema apsolutno nikakve potrebe za žanrovskim profilisanjem. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Göbekli Tepe said:

 

Kad žena ovako izgleda i još pride navija za Partizan, nema apsolutno nikakve potrebe za žanrovskim profilisanjem. 

Kava, bre, Breskvica?

Zorana Pavic!

5-282x550.jpg

 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DameTime said:

 

Školski primer izvođača koji luta između žanrova, ona ne zna šta je - u razmaku od godinu i po dana iz trepa u turbo-folk 2000ih, pa malo u etno i opet u turbo-folk 2000ih...

 

Zaboravila si da navedes da je bila i "treperka"...
Nije to "lutanje izmedju zanrova", nego svestranost i versatilnost ❤️:P

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RatzenStadt said:

 

Zaboravila si da navedes da je bila i "treperka"...
Nije to "lutanje izmedju zanrova", nego svestranost i versatilnost ❤️😛

 

 

Bas si nasao gde ces da se "omrsis"...

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RatzenStadt said:

 

Zaboravila si da navedes da je bila i "treperka"...
Nije to "lutanje izmedju zanrova", nego svestranost i versatilnost ❤️😛

 

Svestranost je kad uspeš duže vreme da se zadržiš u jednom žanru, kad ovako skačeš sa žanra na žanr to sugeriše lutanje. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Göbekli Tepe said:

 

Dobro, svi znamo da ti voliš ove iz švedskih akcionih , bar tako sugerišu tvoje profilne :classic_biggrin:

 

Meni je njena pojava definicija krindza i ceo taj paket mi je za minus poene. Ne zelim reci da ne izgleda fino, samo je i to daleko od svemirskog, vidis po 3 bolje ribe u svakom rendom prank videu onih kanala sto muvaju devojke na kampusima americkih univerziteta. Verujem da bi i Mekov soliter takodje imao sta da ponudi u ovom kontekstu...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Verujem da bi i Mekov soliter takodje imao sta da ponudi u ovom kontekstu...

Poudavale se, izradjale decu, neke vec i unuke cekaju...

O temporis, o mores - veca sansa da Mek ubode premiju na Lotou  kod Suzane.

Makar kod Suzane.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro sad, nemoj Mekov soliter da uvodiš u ove prizemne diskusije :classic_biggrin:

 

Elem, ja se jedno 90% zajebavam što se tiče Breskvice. Grobarski tviter jedno vreme bio prilično opsednut njome, bilo mi simpatično, pa se i u RL i virtuelno sad volim zajebavati na tu temu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Göbekli Tepe said:

Dobro sad, nemoj Mekov soliter da uvodiš u ove prizemne diskusije :classic_biggrin:

 

Elem, ja se jedno 90% zajebavam što se tiče Breskvice. Grobarski tviter jedno vreme bio prilično opsednut njome, bilo mi simpatično, pa se i u RL i virtuelno sad volim zajebavati na tu temu. 

Mekov soliter je pluskvamperfekt - sto bi rekli ovi Grammar officers. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Miss Peaches u 2D izgleda previše generic, sve je to lepo ali izašlo iz kalupa, u tom smislu bi većina solitera mogla da ponudi neki twist koji bi bio privlačniji, nije potrebno da se uvodi kragujevački beton u igru.

 

P.S. Prikladno je i čak bih rekao neophodno da se Mekov soliter nalazi u Ulici grada Sirena.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

 

To to, za ovu priliku dovoljne su malokalibarske cice iz kruga fabrike Zastava oružje.

af00d6a3-f5fe-45ee-b25f-9a11d2cefbce_tex

Ako se zove Magdalena - bezi: otac joj je zubar, a i kumce mi je....

Spoiler

31xfrl5dhuL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

:classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...