Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

 

Well, I'm not the world's most physical guy
But when she squeezed me tight she nearly broke my spine
Oh my Lola
La-la-la-la Lola

Well, I'm not dumb but I can't understand
Why she walked like a woman but talked like a man

Edited by uini
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Još ako ste lično fotografisali, stvarno skidam kapu (metaforički, zbog temperature na donjoj slici).

 

Naravno da nisam. Onih nekoliko mojih ovde (Za okačiti vrednih), sam stavio dole u Foto od danas (Mislim tokom poslednjih godinu, dve). U principu više propustim prilika za slikanje nego što iskoristim: Telefon, a pogotovo fotoaparat, mi najčešće nisu ni blizu kad se ukaže prilika gde treba brzo potegnuti. A mrzi me da se vraćam/čekam. Vole neki ljudi da idu sa fonom/aparatom okolo, pa često bude slučaj da se ne smire dok ne ispucaju neku svoju kvotu. Lako je takvima 😁 Kevin polu-brat iz Ca, kad god je dolazio u posetu vamo, BG, NS, koja god da je prilika (Ručak, izlet... Hodnik, dvorište ili na Petrovaradinskoj tvrđavi), taj se ne smiri dok ne ispuca bar hiljadu na dan (Da bi posle na miru birao koje čuva. Quantity-quality) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Congress Is Taking a Huge Step Toward UFO Transparency—and Lawmakers Pushing for the Truth Aren't Happy

 

Rekao bih da se inicijativi ne pise bas dobro u ovoj novoj, porazavajucoj klimi iskacucih ratnih sukoba na gotovo nedeljnoj bazi. Nikada nije bilo lakse istaci zastavu zastite bezbednosti i nacionalnih interesa da se blokira prodor javnosti. Do skoro bi se takvo opravdanje sasvim sigurno i opravdano okarakterisalo iz momenta kao bunch of bull, ali sada se cak i ja pitam moze li delovati sasvim legitimno u aktuelnim uslovima. Bukvalno je nezamislivo da se u Rusiji i Kini dogodi bilo sta slicno u iole doglednoj buducnosti, pa mozda ovako nesto stvarno moze delovati kao izlaganje mekanog stomacica. Ne kazem da to zaista i jeste, ali ce sigurno biti mnogo lakse ubediti u to kljucne ljude i strukture koje odlucuju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...