Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts







Nisam ni provalio da je ovo Bule uštva. 
 


Samo si propustio veliko slovo "U" na uštva jer Bule je to zaslužio svojim višedecenijskim samopregalačkim radom na tamnoj strani.
Tipičan primer urbanog intelektualca lićimura, namazanog u tri ruke, koji sa hajlajcima u CV-u ,,Salaš u malom ritu i Srećni ljudi" uvek ljigav, netalentovan i nikad cenjen medj kolegama, u svojoj 60-oj godini "zaslužno" postaje upravnik Narodnog pozorišta.
Nažalost imao sam priliku da ga upoznam i saslušam ponudu da on usnimi tizer-pozivnicu od 15 sekundi za muzički festival za koji sam radio marketing...cena samo soma jurića, jer neeee ide ispod toga.
Nelagodnosti bez, trepnuo nije kada sam mu pojasnio koja bi kontrareklama bila da Raša iz Salaša poziva na festival alternativne muzike.

To nije bilo dovoljno, pa već sutradan zovu iz lokalnog SNS-a i kažu da će faktura za Buletov angažman ići na njih.
Nakon par dana natezanja Uštva odustaje ili verovatnije prelazi na isplativiji projekat.



  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Samo si propustio veliko slovo "U" na uštva jer Bule je to zaslužio svojim višedecenijskim samopregalačkim radom na tamnoj strani.
Tipičan primer intelektualca lićimura koji sa hajlajcima u CV-u ,,Salaš u malom ritu i Srećni ljudi" tako ljigav, netalentovan i nikad cenjen medj kolegama, u svojoj 60-oj godini "zaslužno" postaje upravnik Narodnog pozorišta.
Nažalost imao sam priliku da ga upoznam i saslušam ponudu da on usnimi tizer-pozivnicu za festival za koji sam radio marketing...za samo soma jurića.
Nelagodnosti bez, trepnuo nije kada sam mu pojasnio koja bi kontrareklama bila da Raša iz Salaša poziva na festival alternativne muzike.
To nije bilo dovoljno, pa već sutradan zovu iz lokalnog SNS-a i kažu da će faktura za Buletov angažman ići na njih.
Nakon par dana natezanja Uštva odustaje ili verovatnije prelazi na isplativiji projekat.

Jbg, zato su Bata Stojkovic, Bata Zivojinovic, Ljuba Tadic, Stevo Zigon, Vlasta... legende: nikad nisu menjali ubedjenja ni za koju cenu i ostali su takvi do smrti.

Ovo sto je ostalo - jos mnogo toga treba da shvati, a prvo je pojam kicme.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, zato su Bata Stojkovic, Bata Zivojinovic, Ljuba Tadic, Stevo Zigon, Vlasta... legende: nikad nisu menjali ubedjenja ni za koju cenu i ostali su takvi do smrti.
Ovo sto je ostalo - jos mnogo toga treba da shvati, a prvo je pojam kicme.
default_coffee.gif
Lako je bilo njima...znali su nešto i da odglume.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg, upravo sam odslusao & dosao da okacim:

nisam nikada cuo za kovanicu dub techno, ovo se back in the days zvalo uglavnom tech-house ali slazem se sa tobom, najbolji zhanr ako izuzmemo skill xy dja, vrhunske stvari, trecinu znam tj rado ih se secam. vunderbar.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...