Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

1661529839091?e=1665619200&v=beta&t=3H0Y

 

Ah, vic iz branše koji se svojevremeno pričao u Teletrejderu:

 

Ide 10 programera i 10 sejls menadžera na neki seminar i kao kupuju karte za voz, 10 sejls menadžera kupi 10 karata, 10 programera kupe jednu...

Gledaju ih ovi SM kao wtf?!?!

Uđu u voz, voze se, kad dolazi kondukter... programeri se brže-bolje potrpaju u WC, kondukter zakuca na vrata WCa "Karte na pregled...", programer ispruži ruku s kartom, kondukter se zahvali i ode dalje...

Sejls menadžeri u fazonu "He, he... sad i mi znamo foru..."

U povratku, 10 sejls menadžera kupuje jednu kartu, a programeri - nijednu!

Sve ko prošli put... krene kondukter, ali ovaj put 10 sejls menadžera se potrpa u klonju... programer zakuca na vrata WCa "Karte na pregled..."

:wicked:

Edited by fancy
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

odlsušah kratko predavanje od jedne koleginice drugoj. Ukratko, ovo nije virus, kvantna medicina, enzimi su ključ iako su skupi, ivermektin je majka, (oni) uskoro puštaju novu verziju.

 

Nisam stigao na vreme da zapalim, ko mi je kriv.

 

 Juce sam imao jedan poziv na poslu gde lik ne moze da se uloguje u account (klasican access issue) i sad ja mu testiram login, provajdujem username i pass, password mu je bio Currygoat1! --> odmah sam te se setio. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2022 at 9:59 AM, Chaos Is Me said:

1661529839091?e=1665619200&v=beta&t=3H0Y

 

Kad postavi Stiva Karela... Ne pamtim da je neka serija dozivela takav downfall kao The Office od 7 sezone kada je Stiv otisao. Bukvalno 8 i 9 sezona jedno od vecih djubradi koje sam gledao, scenaristi bas nisu 

znali gde udaraju. Price koje se ponavljaju, likovi koji su banalizovani, precesto nekome padne IQ ispod proseka zarad postizanja fore i ha ha efekta. 

Ali poenta... drago mi da Karel za koga smatram da je dobra glumac u poslednje vreme bira ozbiljne uloge van onih komedija koje su ga proslavile. 

 

 

Aj opet kada smo kod glume 😄  sinoc prvi put gledah nas epski partizanski spekakl 'Most' cuvenog Hajrudina Krvavca. Po imenima all star postava partizanstine, po izvedbi...  ne znam kako je ono neko cak i daleke 1970 mogao 

ozbiljno da shvati. Besmislenije od Nemoguce misije, gluma gora nego u Greh njene majke. Aj sto 40 Nemaca puca na gosn Batu i masi ga jer nema onu stvar da ga pogodi, al sto Bata kad uzvarti pobije i Nemce na koje nije nisanio 🙂

A gluma otprilike lisena svake emocije, od prvog do zadnjeg minuta svi kao da citaju tekst bez trunke emocije ili svesnosti gde se njihovi karakteri u toj situaciji nalaze. Jedino se oseca taj epski momenat SFRJ kinematografije al malo za nesto vise od 5/10

Link to comment
Share on other sites

moj utisak je upravo suprotan: kako je otprilike jedina serija koja je prostim manevrom izdrzala gubitak nosece figure, sa radoscu jednom u par godina odgledam i te preostale sezone.

 

kad smo kod prostih manevara,

 

mQTexbw_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Edit @Tamburinjo, sto se tice hajrudina krvavca, ima ta serija partizanski film, igora stoimenova, mozda ce ti to pribliziti njegov modus operandi i opus.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, P-51D said:

Apstrahuj neke dve ili tri scene partizanštine, Valter brani Sarajevo je odličan špijunski triler.

 

Neko dokon je prebrojao da je u Valteru u sceni pucnjave sa zvonika Bata svojeručno pobio 78 Nemaca. Mrzelo me da prebrojavam i proveravam cifru 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Neko dokon je prebrojao da je u Valteru u sceni pucnjave sa zvonika Bata svojeručno pobio 78 Nemaca. Mrzelo me da prebrojavam i proveravam cifru 😁

 

Dobro sad...on je bar imao MG 34. U špageti vesternima snimanim kad je i Šiba radio svoje filmove,  Đango je uspevao manje više isto naoružan koltom i vinčesterkom. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

😄 da sad napisem al je lepo vece Vini bi se javio da kaze pa dobro eto meni je hladnjikavo... Stvar ukusa druze. To sto su vester spageti takodje smece ne cini Most nista manjim. Sto se ne uhvatiste glume ti i ortak? Jel ste gledali film u opste il cisto kontra radi zabave 😄

 

Opustite se momci ne diram vam bratstvo jedinstvo ko nas bre rastavi, briga me za to gledam cisto konzumentski. Ne gledajte ideoloski. Otpisani su odlicni bez obzira sto su komunisticka partizanstina...

 

Za Office... 14 od 15 najgore ocenjenih epizoda su iz poslednje dve sezone, i to ne samo po gledaocima... Da bas sjajno prevazidjen odlazak jednog od glavnih likova 😄

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...