Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Uvek je lepo kada omrazeni Bruinsi izgube.

 

Oprastam Drejku sto se pojavio u sestoj utakmici Toronta i Bostona i na taj nacin ''svoje'' eliminisao iz PO. Zavrsilo se 4:3 za Bruinse, Toronto imao mec loptu kuci.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ta'veren said:

Uvek je lepo kada omrazeni Bruinsi izgube.

Oprastam Drejku sto se pojavio u sestoj utakmici Toronta i Bostona i na taj nacin ''svoje'' eliminisao iz PO. Zavrsilo se 4:3 za Bruinse, Toronto imao mec loptu kuci.

 

Bruinsi, nisam bas hejter ali ih ne volim, kao fransiza za moj ukus imaju bar jednu titulu previse (onu pre 8g), a rekao bih da u ovoj ekipi samo Marchand zasluzuje i podrazumeva hejt. Takodje, pomenuo bi to da mi je pomalo krivo za onaj no call tripping iz G5 (bila bi karma da je njemu to uradjeno a ne Acciariu), koji je ako cemo pravo, jedino sto baca mrlju na sudjenje u finalu (ali hvala bogu nije prethodilo game winning golu). Ako si navijao za Sharkse da osvoje ove godine, trebalo bi da budes zadovoljan sto ih je Blues izbacio, jer ono sto su odigrali u tri plejof serije mi nije izgledalo kao sampionski tim/forma, pa i dobar match up za Boston. Videcemo sta nosi naredna sezona, (draft za nedelju dana), bas ima puno potencijala u svakom smislu: Hoce li se neki timovi povratiti, koga od underachievera ce da krene, pa i da li ce jos neki grad dobiti fransizu posle Seattlea (bilo kroz expansion, bilo kroz relocation). Ova sezona odlicna sve u svemu.I da, Drejk postade pojam smaraca, bandwagonera pa i cringe lorda samo tako. Naravno da se covek bar malo iznervira, kad skonta da je ni kriv ni duzan izlozen takvoj pojavi usred prenosa sportskog meca.

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...