Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 minutes ago, gggggggg said:

ne pricam za ovaj set nego onako generalno ;D

 

danas verovatno ništa ne znači ni to da publika raspoznaje 60% seta. toliko je sve dostupno i predvidljivo da ne govori o publici apsolutno išta.

 

muzika treba da bude vajb koji dobiješ i šta vraćaš natrag dju, makar u klubu. nije ni važno koja stvar je sad feat.

Link to comment
Share on other sites

 
danas verovatno ništa ne znači ni to da publika raspoznaje 60% seta. toliko je sve dostupno i predvidljivo da ne govori o publici apsolutno išta.
 
muzika treba da bude vajb koji dobiješ i šta vraćaš natrag dju, makar u klubu. nije ni važno koja stvar je sad feat.
A nije baš da će ista publika na Guetu, Hawtina ili Katanja Hernana...
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Luchifer89 said:

A nije baš da će ista publika na Guetu, Hawtina ili Katanja Hernana...

 

ma ja mislim da neki procenat i hoće

 

ja nisam merodavan jer sam išao u klabing kada je sve to bilo sveže & nije bilo inferneta ali baš nisam imao nikakve predrasude. potpuno geto fazon, zabole me ko si, daj da vidimo šta imaš

 

i išao sam na razne stilove i sorte elektronske muzike, nije tu bilo nekih posebnih predrasuda. tek kada čujem neđto u klubu, tj nečiju interpretaciju te muzike u kontekstu dešavanja u klubu, onda počinjem da cenim da li je to za mene ili jok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
ma ja mislim da neki procenat i hoće
 
ja nisam merodavan jer sam išao u klabing kada je sve to bilo sveže & nije bilo inferneta ali baš nisam imao nikakve predrasude. potpuno geto fazon, zabole me ko si, daj da vidimo šta imaš
 
i išao sam na razne stilove i sorte elektronske muzike, nije tu bilo nekih posebnih predrasuda. tek kada čujem neđto u klubu, tj nečiju interpretaciju te muzike u kontekstu dešavanja u klubu, onda počinjem da cenim da li je to za mene ili jok.
Hoće sigurno, svaštojedi kojima je bitno da se nagutaju xerova i da DJ vozi...
Ja bi npr, pre slušao gorenavedenog Brku u ovom bičbaru, nego Getu na exitu ili Ričija u nekom Berlinskom industrial mnml hipster ambijentu.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Hoće sigurno, svaštojedi kojima je bitno da se nagutaju xerova i da DJ vozi...
Ja bi npr, pre slušao gorenavedenog Brku u ovom bičbaru, nego Getu na exitu ili Ričija u nekom Berlinskom industrial mnml hipster ambijentu.

 

opet kažem, sve je stvar mindseta. 

richie hawtin je i veći i stariji od minimala. ne mogu ja njega da ufijokiram u neki pravac koji je došao nakon njega

 

trens ne gotivim ali imam dva trens dja koji su mi u top 10 svih djeva koje sam čuo, a čuo sam ih brda.

 

ni disko ne gotivim a brka mi je neviđena faca i dj. fijoke su fijoke, muzika je muzika (lajf iz lajf)

...kada sam ja kretao u klabing, cca 1994e, imao si na jednoj zabavi različite stilove i tipove muzike. možda je postojala neka zajednička linija ali ne i obavezno.

meni je to i dan danas neki fazon, da čujem nekoga bez obzira da li je takva muzika moj favorit ili nije

 

kada odem još dalje, do prvih kodina gimnazije, tj početka devedesetih - ulazio sam u KST ili na akademiju a da nisam znao ni ko svira: daj da čujem pa da sudim, to mi je uvek bio neki pristup.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...