Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

52 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Pratim i podizem

 

 

nikako se nisam mogao skroz primiti na medieval iako sam ga igrao dosta. komp mi je bio zestoko sranje kada sam igrao pa mi je ugodjaj bio los.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

nikako se nisam mogao skroz primiti na medieval iako sam ga igrao dosta. komp mi je bio zestoko sranje kada sam igrao pa mi je ugodjaj bio los.

 

Ja sam stotine sati proveo igrajuci je (doduse, ipak nesto manje od Romea). Nocu sanjam ono sto nisam stigao, a mogu da odigram sutradan. Nikad nisam zavrsavao kad ispunim victory condition nego mi je opsesija bila da uzmem celu mapu, svaku provinciju koja postoji. Pa jos ekspanzije... Strava igra, battle mehanika je cak i danas u mnogim aspektima superiorna danasnjim naslovima. Jos da su frakcije bile istorijski tacnije i raznovrsnije, pa ja ne znam da li bih malu maturu zavrsio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ja sam stotine sati proveo igrajuci je (doduse, ipak nesto manje od Romea). Nocu sanjam ono sto nisam stigao, a mogu da odigram sutradan. Nikad nisam zavrsavao kad ispunim victory condition nego mi je opsesija bila da uzmem celu mapu, svaku provinciju koja postoji. Pa jos ekspanzije... Strava igra, battle mehanika je cak i danas u mnogim aspektima superiorna danasnjim naslovima. Jos da su frakcije bile istorijski tacnije i raznovrsnije, pa ja ne znam da li bih malu maturu zavrsio.

 

tako i ja pred spavanje razmisljam o eu4 i sta uraditi sledece u kampanji ili smisliti sta raditi u novoj. probaj eu4 ako imas volje i vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Igrao sam trojku, bese dobra, ali me nije toliko zadrzala u kandzama jer su mi bitke a la tw stajl vrlo bitne.

 

jesi igrao knights of honor. i tamo si imao opciju da odigras siege. starija igra i ima manje opcija ali je bas dobra i zanimljiva.

 

inace sad vidim da ove godine izlazi dvojka. 15 godina nakon prvog ;D

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

 

jesi igrao knights of honor. i tamo si imao opciju da odigras siege. starija igra i ima manje opcija ali je bas dobra i zanimljiva.

 

inace sad vidim da ove godine izlazi dvojka. 15 godina nakon prvog ;D

 

Nisam. Ali sam igrao Crusader Kings, to je valjda isto od Paradoxa. Stronghold da ne pominjem.

 

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

I ode još jedan heroj... 😞
Dave Greenfield, čarobnjak za klavijaturom
1949-2020.
 

 

Pravi oproštaj od legende bi, zapravo, trebalo da izgleda ovako:

 

 

Does it every time 🙂


Sent from 127.0.0.1
 

 

Edited by fancy
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...