Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 4/17/2020 at 9:40 PM, realno *w said:

Uzeo kuče danas...  

 

Doneli ga kući, klinci plaču od sreće, sve po redu. I došao deo sa davanjem imena, pa odlučimo da pustimo decu da izaberu. Ali naravno, uz pravo veta, poučen iskustvom prijatelja čiji je pas tako dobio ime NENAD!

 

Klinci se dogovaraju 15 min, pojavljuje sa, ni manje ni više, nego Vini 😄

 

Ja oduševljen, pristajem naravno.


Otišao ja do babe i tetke pre neki dan da uzmem začinsko bilje da presadim.
Tetka skoro dobila sina, dali mu ime Lazar. A imaju i kera Lakija. 😄
Vadimo mi to začinsko bilje, kad mali Lazar se igra pored nas, ima plastičnu lopaticu i krenuo kao da kopa malo. Kažem ja babi: "vidi Laki što kopa baštu", a ona već zgrabila  prutinu i govori "sad ću da mu je*em mater", misleći da joj ker Laki razje*ava baštu opet. 😄

 

Meni su "zanimljiva" ta "naša" imena za ljubimce. Najboljem drugaru se mačka zvala Mirko, kad sam bio mali deda je držao svinje i jedna se zvala Hasan, a druga je isto imala tako neko ime, sad sam zaboravio, moraću pitati moje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:


Otišao ja do babe i tetke pre neki dan da uzmem začinsko bilje da presadim.
Tetka skoro dobila sina, dali mu ime Lazar. A imaju i kera Lakija. 😄
Vadimo mi to začinsko bilje, kad mali Lazar se igra pored nas, ima plastičnu lopaticu i krenuo kao da kopa malo. Kažem ja babi: "vidi Laki što kopa baštu", a ona već zgrabila  prutinu i govori "sad ću da mu je*em mater", misleći da joj ker Laki razje*ava baštu opet. 😄

 

Meni su "zanimljiva" ta "naša" imena za ljubimce. Najboljem drugaru se mačka zvala Mirko, kad sam bio mali deda je držao svinje i jedna se zvala Hasan, a druga je isto imala tako neko ime, sad sam zaboravio, moraću pitati moje.

Naravoucenije price je da kad se odazivas na Laki - obavezno najebes. :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...