Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@freethrow, vreme je da krenes sa prvom sezonom, druga pocinje od nedelje na ponedeljak

https://www.theringer.com/tv/2023/8/3/23817701/winning-time-hbo-season-2-lakers-real-and-fake

 

When Sean Patrick Small was a teenager, people were always telling him that he reminded them of Larry Bird. Some of this was his own doing—he wore no. 33 on his high school basketball team in Los Altos, California, after all—but much of it was just the way he looked. Six-foot-4; hair the color of wet sand; a stoic resting face.

 

b5d83b56-e467-4fbf-803c-e60f9f5cfb9a-sma

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Smrtokapa said:

Moja firma kad traži nove radnike da dirinče za male pare:

a0BabD0.jpg

Pre toga mora da se prođe kroz tri intervjua.

 

10 hours ago, Indig0 said:

Spremam se za novu turu basketa sutra, zglob zacelio. Nadam se da me neće sunčanica opizditi.  #osetljivadušicaIndigo

Meni još nije, a povredu imao pre tri godine. Pre neku noć sam osetio bolove posle trećeg kilometra...

 

Ako želim neku formu, moram voziti bajs izgleda, jer se ovo odužilo.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dracarys said:

Pre toga mora da se prođe kroz tri intervjua.

 

Meni još nije, a povredu imao pre tri godine. Pre neku noć sam osetio bolove posle trećeg kilometra...

 

Ako želim neku formu, moram voziti bajs izgleda, jer se ovo odužilo.

 

Ti si pretpostavljam imao neku težu povredu, sa druge strane ja sam očigledno smotan 🥲

Link to comment
Share on other sites

Ima jedna stvar koja mi se nije dopala na koncertu DM,a to je jedan deo produkcije. Zvuk,svetla,stejdž..to je sve bilo kako treba. Međutim,nisam bio zadovoljan video-projecijama koje su pratile pojedine pesme na velikim ekranima. Anton Corbijn je morao bolje..sve već nekako viđeno i očekivano.

Anton je lik koji sarađuje sa bendom još tamo od neke 1987/88 godine..nije tajna (sami članovi benda to priznaju) da im je upravo on uspeo pronaći vizuelni identitet sa čime su se mučili godinama. Spotovi,omoti albuma,dizajni stejdžova..sve je to ovaj holandski multimedijalni umetnik podigao na ozbiljan nivo kod Depešovaca. Lenj sam da guglam,pa ne znam sa sigurnošču da li im je on dizajnirao bine za Tour For The Masses (101 serija) i za World Violation Tour,ali je sigurno da im je od Devotional turneje 1993.radio svaku turneju sa izuzetkom jedne - Tour Of The Universe.

Meni su najdojmljiviji rezultati za spomenutu Devotional Tour kao i Exciter turneju.

Međutim,očito je došlo do zasićenja kod Antona i nedostaka novih ideja. Imam utisak da pojedine motive samo reciklira i nudi kao nove..fali inventivnosti, originalnosti,pa i provokativnosti..DM su uvek to imali i u pesmama,ali i u vizuelnim interpretacijama..nekada je publika na video bimovima gledala lica žena tokom seksa,dok su u orgazmičkom stanju itd..samo navodim jedan primer..

Corbijn je tokom decenija dokazao izvanredno poznavanje njihove muzike,ali i osećaja da je fenomenalno prenese kroz vizuelne projekcije..sad je ta iskra nekako izbledela kod njega.. Bend očito igra na sigurno angažujući ga i dalje kao glavnog kreatora tih video sadržaja na koncertima,a možda bi trebalo da razmisle o svežoj krvi. Sve ovo ako imaju nameru da nastave i dalje.

A ako je imaju,ja bih najradije kao sledeći koncert na kojem bih ih gledao odabrao Varšavu. Definitivno.

Dodatak: da uprostim - Antonove projekcije jednostavno nisu ispratile energiju benda i fantastičan nastup.

Link to comment
Share on other sites

Jedna kratka (i tužna) priča. Sinoć smo zablejali na Pab kvizu, tema Dragi Bravo (muzički kviz). Ne pamtim da sam se bolje provela u skorije vreme, stvarno super ekipa. Elem, sto pored našeg tima bila je baš velika grupa, njih 10ak.

 

Među njima lik koji tako igra, uvija, peva kao da je juče sišao s bine, bukvalno neverovatan performer. Šarmantan, super fraer realno. And then it hits me. He's gay. U to ime hit moje mladosti (nismo mogli da se setimo imena pevačice). 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:
3 hours ago, Horium said:

Pazi, to ne mora da bude prepreka. Samo promeni pol. 😅

 

It doesn't work like that

 

Kako znas, jesi li probala? 😛

 

Ma skapirao sam nameru pisca, samo te zafrkavam

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...