Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Auh...ismejah se glasno na ovo ..i postadoh meta čudnovatih i znatiželjnih pogleda,ali na loš način

 

Idi u q uini :roflmao::Hail:

Đasvi mi se scenario..jedino što Nemanja mnogo češće dolazi od Strahinje tamo

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Smrtokapa said:

Sam Melo može da ima drugu ulogu, da se pojavi kao originalni neizopačeni Denverćanin koji je tračak nade za progonjenu družinu.

 

Dok ga Meloun ne izbuši sačmarom.

 

hahah dobra. plus darkelja ima cameo, gde glumi sam sebe u grupici bogataša koji love grešnike.

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Final fight scena - Strahinja vs Pekmen, Kraljević Marko vs Musa Kesedžija je pičkin dim za to
Možda bi mogla scena Darkelja vs Strahinja, pod uslovom da ga uini ovreklokuje na foru - buraz da li se sećaš kako ti je bilo do jaja u knicksima , ti uvek bio uz nas sirotinju kad je bilo najteže.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Ubacite i Bodirogu negde 

Misteriozni samotnjak iz kolibe u šumi koji drži prepariranu glavu Redžija Milera na zidu i kome ovi manijaci ne mogu ništa jer nikada nije ni ušao u taj njihov cirkus.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Luchifer89 said:

nismo ni svesni kakvog umetnika imamo na forumu

 

Dođe mi da skinem Kojneperka s IL zbog ovog posta.

 

30 minutes ago, Smrtokapa said:

Misteriozni samotnjak iz kolibe u šumi koji drži prepariranu glavu Redžija Milera na zidu i kome ovi manijaci ne mogu ništa jer nikada nije ni ušao u taj njihov cirkus.

 

Fali deo gde šalje Mela u pekaru po burek i jogurt i time mu spasava život, ali onda se pojavljuje Joker koji otima burek i Meloun ipak ubija Mela iz sachmare.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Fali deo gde šalje Mela u pekaru po burek i jogurt i time mu spasava život, ali onda se pojavljuje Joker koji otima burek i Meloun ipak ubija Mela iz sachmare.

Jokić zatim prosipa jogurt na Melovo beživotno telo, tužno uzdahne i kaže hteo sam koka-kolu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...