Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

Jedan od najluđih stage dive-ova u istoriji rok koncerata... Pevač Bili Milano od sto i kusur kila sa zvučnika tri metra visine glavačke u publiku. Kako nije bilo poginulih i teško povređenih nikad mi neće biti jasno.

 

 

Na 2:10

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko su mi odvratne ove pozer dj varijante... Tipa ova Garsi sto mi iskace vec danima po jutjubu... Svaka cast, ribo, atraktivna si (lepa ti je guza, svaka pohvala sto bi reko Ajs), umes da izaberes autfit, ali mora li to sve iza stola sa miksetom...
Same here...
Ali bar sam se uverio da stvarno miksa, pošto sam bio uporan i čekao da kiksa sa prelazom
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Luchifer89 said:

Same here...
Ali bar sam se uverio da stvarno miksa, pošto sam bio uporan i čekao da kiksa sa prelazom

 

Nisam nuzno mislio da fejkuje dj-ing sam, nego je emocija nepostojeca, nula bodova. Nimalo genuine vajb. Dosla sam da budem lepa za miksetom i to je to. Kao komparaciju uzmes Anfisu - isto jako lepa, classy zena, ali je sve 101% autenticno, vidis da sve vozi cisto.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nisam nuzno mislio da fejkuje dj-ing sam, nego je emocija nepostojeca, nula bodova. Nimalo genuine vajb. Dosla sam da budem lepa za miksetom i to je to. Kao komparaciju uzmes Anfisu - isto jako lepa, classy zena, ali je sve 101% autenticno, vidis da sve vozi cisto.

 

prvo cu da pejstujem pa cu onda da slusam. samouveren sam oko ovoga kao durant sa midrangea.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da je ziv, Bojan Pecar bi danas punio 63 godine.
Zanimljiv lik, dobar autor i basista..slusajuci EKV iz njegovog perioda,uvek sam imao utisak kako mu je bas mocan..k'o kuca...to je on na crtezu.

Fr0u38vXgAQUA6O.jpg

Autorka crteza je Margita Stefanovic - Magi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...