Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

12 minutes ago, Constantin said:

Kako oni lepo doziraju....imaju materijal za mesec dana držanja u žiži dogadjaj. "Mi" smo presreli razgovor preko radio stanice...

Ovo je takva igranka sa ni Spilberg na bi bolje režirao, sad samo da vidimo šta je glavni kuvar spremio kao desert. Upad paravojne "kumanovske grupe" izazvao je krzu u Makedoniji i pad proruskih ministara Mijalkova i Jankulovske pa ako idemo tom logikom Vulinu su odbojani dani 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Napisano je da Srbe sa severa spašava članstvo u NATO a u tom savezu nisu ni Srbija ni KOsovo pa sigurno ne mogu biti ni Srbi sa severa, ali eto da se još jednom zapljune na njih

Ajd' pitaj @Rass Kass na koga je mislio..  I zar bi neko mogao da pomisili da sever Kosova zatrazi clanstvo??  To je isto kao kad bi Vozdovac trazio to. 

 

9 minutes ago, Perkos2 said:

Napisano je da Srbe sa severa spašava članstvo u NATO a u tom savezu nisu ni Srbija ni KOsovo pa sigurno ne mogu biti ni Srbi sa severa, ali eto da se još jednom zapljune na njih

 

Edited by Edinburgh
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Perkos2 said:

liči na njega ali mi sam snimak deluje baš izrežirano da u baš u trenutku kad ga zumiraju on podiže glavu i gleda u kameru, eto ima i neki flaster pa je možda stvarno povređen

Možda mu neko javlja da se snima dronom.....vidiš da su odmah krenuli negde (unutra) nakon toga...Ovo je razgovarao mobilnim....do sutra ćemo i transkript razgovora da imamo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

Ovo je takva igranka sa ni Spilberg na bi bolje režirao, sad samo da vidimo šta je glavni kuvar spremio kao desert. Upad paravojne "kumanovske grupe" izazvao je krzu u Makedoniji i pad proruskih ministara Mijalkova i Jankulovske pa ako idemo tom logikom Vulinu su odbojani dani 

Dirigovana grupa plaćenika i zaluđenih idealista koje podržavaju tajne službe iz Beograda i Rusije: Škeljzen Malići o ubistvu kosovskog policajca

https://www.danas.rs/vesti/politika/dirigovana-grupa-placenika-i-zaludjenih-idealista-koje-podrzavaju-tajne-sluzbe-iz-beograda-i-rusije-skeljzen-malici-o-ubistvu-kosovskog-policajca/

 

Događaji na Kosovu počeli su da se odvijaju filmskom brzinom, nakon što je propao poslednji pokušaj da se dijalog izvuče iz ćorsokaka, komentariše za Danas Škeljzen Malići, kosovski filozof, publicista i analitičar.

Puklo je tamo gde je naslabija karika krize, dodaje, na Severu Kosova.

– Samo što sam ja uveren da je konflikt kod manastira Banjska trebalo da bude deo drugačijeg scenarija, koji je spečen blagovremenom i uspešnom intervencijom Kosovske policije. Ne znamo još šta se tačno dešavalo te noći kada je ubijen kosovski policajac Bunjaku a njegov kolega ranjen, ali sve ostale poznate okolnosti upućuju na pokušaj napada na manastir Banjska uz možda i žrtvovanje pelegrina iz Novog Sada i monaha, za koji bi bila optužena kosovska policija i time potvrdila propaganda Vučićevog režima da su Srbi na Kosovu životno ugroženi – kaže sagovornik Danasa.

Kako kaže, to je verovatno bio pokušaj insceniranja strašnog zločina poput onog u Paraćinu 1987. godine nakon kojeg je Slobodan Milošević osigurao apsolutnu vlast u Srbiji, ili, napominje, zločin u pećkom kafiću Panda gde je prema javnom priznanju Vučiča, srpska tajna policija likvidirala pet mladića Srba, optuzujući zatim OVK za terorizam.

 

Da li je "boldovano" moguce?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Constantin said:

Ovo su nenaoružani ljudi ?????? Ispravite me ako grešim....

 

 

 

Ovi što se pentraju po brdu neki izgleda kao da drže nešto, neki kao u šetnju da su pošli. Svi su u uniformama. Može biti da je snimak kolone koja je pobegla pošto su ostavili svo oružje i opremu. 

Prva stvar: dakle bilo je bar 30 ako ne i više ljudi u toj akciji.

Druga grupa, koja je snimljena u krugu manastira, što idu iza vozila, ne mogu da provalim više mi lične na popove.

 

Snimak što je @erwin okačio, ovi naoružani do zuba.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Selina said:

Dirigovana grupa plaćenika i zaluđenih idealista koje podržavaju tajne službe iz Beograda i Rusije: Škeljzen Malići o ubistvu kosovskog policajca

https://www.danas.rs/vesti/politika/dirigovana-grupa-placenika-i-zaludjenih-idealista-koje-podrzavaju-tajne-sluzbe-iz-beograda-i-rusije-skeljzen-malici-o-ubistvu-kosovskog-policajca/

 

Događaji na Kosovu počeli su da se odvijaju filmskom brzinom, nakon što je propao poslednji pokušaj da se dijalog izvuče iz ćorsokaka, komentariše za Danas Škeljzen Malići, kosovski filozof, publicista i analitičar.

Puklo je tamo gde je naslabija karika krize, dodaje, na Severu Kosova.

– Samo što sam ja uveren da je konflikt kod manastira Banjska trebalo da bude deo drugačijeg scenarija, koji je spečen blagovremenom i uspešnom intervencijom Kosovske policije. Ne znamo još šta se tačno dešavalo te noći kada je ubijen kosovski policajac Bunjaku a njegov kolega ranjen, ali sve ostale poznate okolnosti upućuju na pokušaj napada na manastir Banjska uz možda i žrtvovanje pelegrina iz Novog Sada i monaha, za koji bi bila optužena kosovska policija i time potvrdila propaganda Vučićevog režima da su Srbi na Kosovu životno ugroženi – kaže sagovornik Danasa.

Kako kaže, to je verovatno bio pokušaj insceniranja strašnog zločina poput onog u Paraćinu 1987. godine nakon kojeg je Slobodan Milošević osigurao apsolutnu vlast u Srbiji, ili, napominje, zločin u pećkom kafiću Panda gde je prema javnom priznanju Vučiča, srpska tajna policija likvidirala pet mladića Srba, optuzujući zatim OVK za terorizam.

 

Da li je "boldovano" moguce?

jeste ako imaš mozak škeljzena maliqija i drugih ideologa albanskog pokreta 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shonke said:

Ovi što se pentraju po brdu neki izgleda kao da drže nešto, neki kao u šetnju da su pošli. Svi su u uniformama. Može biti da je snimak kolone koja je pobegla pošto su ostavili svo oružje i opremu. 

Prva stvar: dakle bilo je bar 30 ako ne i više ljudi u toj akciji.

Druga grupa, koja je snimljena u krugu manastira, što idu iza vozila, ne mogu da provalim više mi lične na popove.

 

Snimak što je @erwin okačio, ovi naoružani do zuba.

Ovi što idu uz brdo, čini mi se kao da nemaju ništa u rukama. Poneko, to što drži u ruci je podugačko, kao štap.......ovo sve u svetlu neke priče da je toj grupi omogućeno da napusti teritoriju Kosova....

17 minutes ago, erwin said:

Duži snimak:

 

 

Isti nalog blizak Kurtiju nije propustio da odmah objavi sliku Radoičića pored Vučića:

 

 

 

Sad će Vučić da kaže da mu je to kuvar....:s_w:

Link to comment
Share on other sites

Posto je ovo sportski forum, sportskim recnikom:

Izgubili smo utakmicu sa 10:0 i to smo dali 10 autogolova.

Igrali su loši menadžerski igrači i trener je izgubio kontrolu nad timom jer su menadžeri počeli da samostalno odlučuju o svemu.

Problem je što sad treba odigrati revanš ali sad neće niko da igra, nemamo igrača, i trener moli Lajčaka da formira kombinovani tim KFOR-a i Eulexa da odigra za nas bez obzira koji će rezultat biti.

Molimo se da nas ne izbace iz EL i šutnu u VTB ligu.

 

Spoiler

Znam, ja se zajebavam a ljudi ginu i Srbi i Albanci.

Ne valja nikako i naravno da smo svi u govnima ozbiljnim.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mare80 said:

Pa baš i nisam siguran da je lik koji ima na računima desetine miliona evra spreman da rizikuje pogibiju u nekom selu na Kosovu .

To je rezervisano za sirotinju i budale ...

 

Nije milione dobio na lepe oci nego da odradi posao. Odradio. Shodno svom znanju, obrazovanju, ratnickom iskustvu i tako to...za ove u Bg on i jeste lokalna sirotinja, alava sirotinja.

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ćemo izgubiti kad se ozbiljan posao prepustio keramičaru i miljeniku proruskinje mire marković, nije sukob na kosovu borba protiv jalove srpske opozicije već se ima problema sa obučenim i disciplinovanim profesionalcima koji su prošli obuke kod ozbiljnih instruktora, bio je skoro podatak da je više od 400 Srba koji su bili pripadnici kosovske policije prošlo obuku kod američkih instruktora a onda zamislite koliko je kosovskih Albanca prošlo isti i još bolje obuke.  

Link to comment
Share on other sites

Radojicic ima legitimaciju sluzbe, ako se dokaze da je on bio deo ove grupe, onda je to direktan link sa BIA i direktnom vezom. Gde je i sta radi Vulin?  Na kraju ce ispadti  tesko ali na ivici. Zamislite da je cela grupa vise desetina njih okruzeno i likvidirano ili uhapseno. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Zamislite da je cela grupa vise desetina njih okruzeno i likvidirano ili uhapseno. 

My best guess je da su medjunarodne sluzbe, KFOR pre svih I NATO posredovale izmedju kosovskih I srpskih sluzbi, da se dobar deo njih povuce I izbegne masakr. Kao sto je Radojicica (ako je to on zaista) snimao dron, tako ga je I snajper imao na nisanu. Jedan mig iz BG Ili sa nekog drugog mesta i to bi mu bilo to. Ovako je ostao ziv, a kakva ce mu biti sudbina, to be continued.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, suptil said:

Radojicic ima legitimaciju sluzbe, ako se dokaze da je on bio deo ove grupe, onda je to direktan link sa BIA i direktnom vezom. Gde je i sta radi Vulin?  Na kraju ce ispadti  tesko ali na ivici. Zamislite da je cela grupa vise desetina njih okruzeno i likvidirano ili uhapseno. 

ako je on stvarno bio u toj grupi pa je onda  pušten da se vrati u Srbiju ispada da je sve dogovoren sukob u kome će se žrtvovati po par pešaka da bi se došlo do većeg cilja, na Kosovu već prozivaju Sveqlju zbog toga

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

ako je on stvarno bio u toj grupi a onda je pušten da se vrati u Srbiju ispada da je sve dogovoren sukob u kome će se žrtvovati po par pešaka da bi se došlo do većeg cilja

Sumnjam da je dogovoren, jer da jeste ne objavili ovaj snimak, odnosno, sakrili bi saradnika/saucesnika.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

Ne bih da zvučim lenjo ali bih cenio da mi neko napiše ukratko šta se desilo i ko su poginuli Srbi, te kako su se oni našli na mestu gde su stradali? Kapiram da je to neki manastir tamo.

Tebra, šta se tačno desilo ne znaju ni Kleopatra i baba Vanga zajedno.

Čućeš za 20-tak godina u pesmi "Boj u Banjskoj" šta je bilo. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

ako je on stvarno bio u toj grupi pa je onda  pušten da se vrati u Srbiju ispada da je sve dogovoren sukob u kome će se žrtvovati po par pešaka da bi se došlo do većeg cilja, na Kosovu već prozivaju Sveqlju zbog toga

 

Ne znam da li je to Radojicic. Nasi ce svakako to negirati. Druga strana ce kreirati svoju istinu kao krunski dokaz kao poveznicu za njihovu glavnu pricu. Kao svuda u svetu mali su topovsko meso i broj. Nista vise od toga.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...