Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

1 minute ago, suptil said:

Раѕумем ја да га неће сменити и зашто га неће сменити. Све може кад се хоће. Оно што је мукотрпно грађено уз безброј непреспаваних ноћи БИА је нечињењем уз садејство дела Српске Листе срушила, урушила за једно вече.

AV sve radi samo da bi opstao na vlasti, ne udara gde je tvrdo i gde mu se može obiti o glavu, evo i sutrašnji dan žalosti i odlaganje derbija to potvrđuju. Nije da nismo znali kakav je dramoser ali sve više će se ogoliti i videti da on nema nikakvu moć već da zavisi od puno interresnih grupa kojima je činio ustupke ali to ne može večno da traje pa kad pukne tikva bude zajebano. 

Link to comment
Share on other sites

25.7.2022.

Quote

"Kvalitet koji zaslužujete", slogan je kojim se robna kuća"Metal" sa severa Kosova, vlasnika Siniše Nedeljkovića, predstavlja na društvenim mrežama. Nedeljković, koji je pod američkim sankcijama zbog navodnih veza sa Zvonkom Veselinovićem, na Kosovu se suočava i sa optužnicom. Iz Tužilaštva u Mitrovici je za RSE saopšteno da protiv [Siniše] Nedeljkovića postoji aktivan slučaj – odnosno, da se tereti za pokušaj ubistva, neovlašćenu proizvodnju i prodaju droga i neovlašćeno posedovanje oružja. RSE nije uspeo da stupi u kontakt sa Nedeljkovićem. U porukama razmenjenim sa RSE, Nedeljkovićev sin Stefan je odgovorio da je njegov otac "u inostranstvu" i da će mu preneti naš upit. Odgovor nije stigao.

https://www.slobodnaevropa.org/a/rse-istrazuje-milioni-srbije-osobama-i-firmama-sa-crne-liste-sad/31955708.html

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, erwin said:

Ovo nije istina. Mnogo ljudi koji blage veze nemaju sta se desava ovde na KiM pricaju o ovoj temi, sire dezinformacije... I ovde na forumu i po TW.

 

Niti je to taj čovek, niti je to taj mladić koji je izgubio život.

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

pripadnici kumanovske grupe sahranjeni su u Prištini uz sve vojne počasti, porodice dobile penzije tako da je ova trodnevna žalost na severu kamilica
ili očekuješ da se igra kolo dok se sahranjuju braća i prijatelji?
Pa koga zabole stojko za kumanovska grupu i pristinu i njihove sahrane? Aman, jeste poludeli svi? Kakav bre dan žalosti za grupu koja je naoružana napravila barikade ubila jednog, ranila drugog policajca? Ta patrola nije napala nikog, nije bila akcija upada rosu u neko selo ili sta vec nego su se ovi prikupili sa gomilom oružja i vozila, blokirali put i hteli da urade nešto (što još ne znamo šta je). Nisu branili nikakvu nejač, to je sigurno.
I zabole me savršeno za to što će porodice da sahranjuju nekog svog. Ni kad sam ja sahranjivao svoju rodbinu nije bio dan žalosti a niko moj nije ubio NIKOG.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Shvatam da porodice i prijatelji tuguju za poginulima, ali proglašavanje dana žalosti znači da čitava zajednica podržava to što su radili i smatra ih herojima. Totalno pogrešan stav i najava novog nasilja. Nemam riječi da opišemo koliko je sve to pogrešno.

Just now, quentin said:

 

Edited by quentin
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, erwin said:

 

Izvinjavam se forumašima unapred, ali drago mi je što ne živim u Srbiji. Ovo mi izgleda kao dodavanje ulja na vatru. Pitam se za šta će Vučić ovaj događaj da iskoristi? I šta je bio plan ove cele "akcije"?

 

Inače, kakav autogol za srpske interese na Kosovu. Maguire kadar nevera.

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde da je bio neki prepad na neko selo na severu pa da su izgubili glavu na pravdi boga ali tugovati za covekom koji je svesno isao(barikade, uniforma) u taj rizik...Jos to nije nesto cime se treba hvaliti...Jer su radili neke mutne stvari...

 

I sad dan zalosti za koga? Za mafijase/teroriste?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, suptil said:

Sve mi je jasnije da je zapravo deo BiA sa militantnim krilom Srpske liste ovo odradio.

 

Mislim da većina ljudi ovde a i šire u društvu ne uzima u obzir da je BIA poseban politički, ekonomski i ako hoćete kriminalni entitet ovde ...

U zavisnosti koliko im se interesi poklope sa trenutnom garniturom na vlasti kao danas sa Vučićem mogu da imaju dobru saradnju,ukoliko ne,imate primer Djindjića ...

Što se tiče Vulina,jasno je ko dan da je on na mesto direktora BIA postavljen od strane Moskve i da ga samo Moskva može smeniti,ovaj naš dramoser može samo to da potvrdi kada odluka bude donesena ...

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

Dan zalosti bar u Srbiji je samo zbog derbija....
Uopšte me ne bi čudilo da je šizoje rešio da proglasi dan žalosti da zvezda ne bi morala da izađe na derbi na koji neće da izađe zbog sudije jovanovića. Danima terzić kuka kako neće izaći na teren ako ne promene sudiju. Eto sad neće morati da izađe u sredu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dakle, imamo trodnevni dan žalosti na severu Kosova i jednodnevni u Srbiji za poginule u sukobu s kosovskom policijom čija imena proglašivači tih dana žalosti (Srpska lista i država Srbija) nisu objavili. U prevodu, narod treba da žali, a koga, ne mora baš da zna.

Edited by erwin
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se forumašima unapred, ali drago mi je što ne živim u Srbiji. Ovo mi izgleda kao dodavanje ulja na vatru. Pitam se za šta će Vučić ovaj događaj da iskoristi? I šta je bio plan ove cele "akcije"?
 
Inače, kakav autogol za srpske interese na Kosovu. Maguire kadar nevera.
Sad sam čuo teoriju da je u pitanju bila čista kriminalna operacija, zapravo trebalo je da se isprati pošiljka nečega. Kažem teorija ali nije nemoguća.
BTW, čiji je taj auto što je neko spomenuo da je tamo zaustavljen?

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Oko dezinformacija sa twittera...ova grupa ljudi je, po tviterašima obučavana, naravno sa znanjem države Srbije i obučavala se na Pasuljanskim livadama, u okolini Raške, na Kopaoniku....organizovana je pod okriljem FSB.....FSB i dela "odmetnutog dela BIA"...Vučić je znao...jedan je cenio govor tela Vučića na KZŠ i zaključio da NIJE IMAO POJMA....stvarno treba "zamrznuti" twitter na mesec dana.

Albanci sa Kosova fino "materijalzuju" nastalu situaciju..namestilo im se..Srbi, gde god bili, ne zna se ko veću štetu pravi. Pogotovu huškači iz kafića i iza tastature.

"Zvanična Srbija"...pljuje samo po Kurtiju, u nedostatku pravih argumenata kojim bi opravdala neopravdivo, a Čale poziva na jedinstvo, "analitičari" pljuju po opoziciji. Bitno je da se dobiju izbori...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...