Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

10 minutes ago, Klotzen said:

 

Ovo je mogao i Vučić da plasira u javnost da proba da malo skine pritisak sa sebe i da kaže "Evo ne slušaju me, ne mogu da ih opozovem". Lično ne verujem da je moguće da bilo ko osim njega ima kontrolu na barikadama. Ubistvom Ivanovića stavljena je tačka na demokratiju kod Srba na Kosovu.

Sumnjas da ima Wagner 'ekipe' na severu Kosova? Ili mislis da Vucic ima uticaja i na njih? 

 

Edit

 

Po meni je ovo kljcna stvar iz Janjiceve izjave: Uticaj Rusije je veći od uticaja Beograda kada je u pitanju izmicanje stvari ka oružanim sukobima.

Edited by djura.net
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Janjić prosto rečeno jede govna i staje na stranu AV koji ne zna gde udara. Srpska lista jeste sve organizovala ali sad kad su i oni uvideli da će ih AV žrtvovati i predati Kurtiju na odstrel počela je blaga neposlušnost i svako vuče na svoju stranu, jedni bi da izvuku živu glavu a neki da idu do kraja. Rusiju ubacuju kao kviska da pomogne da se umanji krivica AV. Usrao im se u život kad ih je nagovorio da skinu uniforme i tako omoguće kurtiju da rasporedi policiju bez ispaljenog metka, isto je povlačenjem iz opßtine severna Mitrovica prepustio opštinu Albancima a oni kad jednom nešto osvoje to ne vraćaju nikad. Sto se pucnjave tiče bila je iz šume a mogao je to da odradi bilo ko od tri zainteresovane strane, naravno da medijski svako to koristi da optuži protivnika. 

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro Srbijooooo

 

Pa nisu tog debila stavili na vlast dzabeeee

 

Sve vam je trebalo biti kad su ga zvali prvi potpredsednik vlade.

 

Taj je prodao dupe svima, doslovno....

 

Kad mi neko kaze da je patriJota..sve mi jasno..jer to ne treba niko da kaze sa sebe. Posebno ne raspali vucic, narkokartel navijaci, krimosi i ostali odron iz sns/srpske liste...ti trafiku ne bi odbranili..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, deez nuts. said:

Jedna osoba preminula od gusenja amonijakom, nego daj da mi vidimo kuj pritiska naseg precednika i otima Kosovo!

Nezvanično, više od jedne. Evo na Skupštini relativizuju celu stvar. Predsednik poslaničke grupe SNS jOvanov citira neke medije i izveštaje kako se neka cisterna sa mazutim valjda izlila na Fruškoj Gori.....Ne otima se Kosovo, nego se pokušava da se legalizuje razbojnička kradja dela Srbije.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, deez nuts. said:

Jedna osoba preminula od gusenja amonijakom, nego daj da mi vidimo kuj pritiska naseg precednika i otima Kosovo!

možda otmu, možda ode ili se pripoji nekom susedu ali sigurno neće sa sobom povesti, jovanova,palmu, maju gojković, čedu&čanka,šormaza, martinovića, julina, gašića,malogi i gnjidu vesića

oni će ti ostati na grbači dok si živ 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Constantin said:

Nezvanično, više od jedne. Evo na Skupštini relativizuju celu stvar. Predsednik poslaničke grupe SNS jOvanov citira neke medije i izveštaje kako se neka cisterna sa mazutim valjda izlila na Fruškoj Gori.....Ne otima se Kosovo, nego se pokušava da se legalizuje razbojnička kradja dela Srbije.

https://informer.rs/vesti/politika/759229/sad-slovenija-hrvatska-nemacka-ovo-neke-najvecih-nesreca-gde-doslo-curenja-stetnih-materija-foto-video

 

Informer se potrudio da nam objasni da jebiga, desava se svugde.

Inace sam ovo video jutros na Informeru i sada kad sam hteo da postavim link ovde glede relativizacije, pomucio sam se da nadjem ovu vest.

Svega ima na pocetnoj strani od Kurtija i Putina do Mesija i Dačića ali nema jedne vesti iz Pirota i da se uopste ista dogodilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Perkos2 said:

Albin je poreklom Ulcinjanin od Kurtovića. Nije baš Elvis J. Kurtović.....

Link to comment
Share on other sites

Okolnosti su se promenile, pre par meseci nije bilo problema da se patrijarh 'ustolici' u Peckoj patrijarsiji. Jeste mu Kurti zabranio ulazak, ali stvarni problem zbog kog nije dobio dozvolu za ulazak su barikade. Da se kojim cudom sad uklone barikade, I patrijarh bi istog sekunda I bez problema mogao na Kosovo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Okolnosti su se promenile, pre par meseci nije bilo problema da se patrijarh 'ustolici' u Peckoj patrijarsiji. Jeste mu Kurti zabranio ulazak, ali stvarni problem zbog kog nije dobio dozvolu za ulazak su barikade. Da se kojim cudom sad uklone barikade, I patrijarh bi istog sekunda I bez problema mogao na Kosovo.

Znači kad god neko na Kosovu bude neposlušan prema diktatoru Kurtiju on će zabraniti ulaz nekom svešteniku? Baš primer demokratije, tolerancije i verske slobode. Ne uopšte nisam iznenađen što ima i onih kojima se to sviđa a nisu uopšte sa Kosova😝

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Znači kad god neko na Kosovu bude neposlušan prema diktatoru Kurtiju on će zabraniti ulaz nekom svešteniku? Baš primer demokratije, tolerancije i verske slobode. Ne uopšte nisam iznenađen što ima i onih kojima se to sviđa a nisu uopšte sa Kosova😝

Bukvalno nidje veze.

A MZ slepa na to.

Što nije normalno, nije koliko god ne podnosio Psihopatu.

Link to comment
Share on other sites

Pa to nije nista licno, nego je rec o tome da je bas do jaja kad te srbende koje jednu prugu ili elektro infrastrukturu (nasleđene, sami ne bi nikad to uspeli da naprave) itd ne umeju da odrzavaju, ali zato su u stanju da do kraja sveta buncaju o zapišavanju tetitorija i slicnim nebeskim temama, dok ih drugi izdrzavaju, budu adekvatno tretirane - kao nesto zarazno i poprilicno odvratno, nesto sto je sposobno samo za mržnju i zlo, i zato se drzi na povelikoj distanci. Iz higijenskih razloga.

 

Uz to, provaljeni su odavno da kad kod bi  negde da malo siluju i namecu, salju popove, toboze postovace ih ovi kao sveštena lica. Kao sto srbende zivi nisu dok ne ispostuju druge ljude, jel tako, tako je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, JohnnyDragon said:

Bukvalno nidje veze.

A MZ slepa na to.

Što nije normalno, nije koliko god ne podnosio Psihopatu.

MZ je treća zainteresovana strana koja je eto slepa sve ove godine i na "teroriste i kriminalce sa severa" Da li stvarno ima neko da veruje da se sav "biznis" dešava bez njihovog tala?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...