Jump to content

Vesti


Borko

Recommended Posts

48 minutes ago, alberto.ascari said:

 

Ovo prakticno stavlja tacku i na GM/Kadilakovo ucesce, posto su ovi rekli da ce samo sa Andretijem da saradjuju. Ideja je bila da se tim pokrene i za godinu-dve istrese bubice iz sistema pre nego sto se GM ukljuci u fulu. Ovako ce biti nemoguce, preveliki je rizik i potpuno nov tim i potpuno nov motor odjednom. F1 prica kako joj trebaju novi proizvodjaci i ulazak u Ameriku i onda kad im se to ponudi zalupe im vrata pred nosom...

Link to comment
Share on other sites

Jel' bilo nekad da isti gazda ima vise timova?

Andretiju su rekli ako hoce da udje neka kupi neki postojeci tim. RBR ima dva i nijedan nije na prodaju. Neka ga Minardi, ali da bude "svoj" tim. 

A jos se prica da ce ove godine VCARB da voze prakticno proslogodisnji sampionski RBR bolid...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Radoye said:

Jel' bilo nekad da isti gazda ima vise timova?

Andretiju su rekli ako hoce da udje neka kupi neki postojeci tim. RBR ima dva i nijedan nije na prodaju. Neka ga Minardi, ali da bude "svoj" tim. 

A jos se prica da ce ove godine VCARB da voze prakticno proslogodisnji sampionski RBR bolid...

 

Jbg, nije protiv pravila...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alberto.ascari said:

Jbg, nije protiv pravila...

 

Tacno, ali to i dalje ne znaci da je OK i da ne treba menjati pravila koja to dozvoljavaju. Narocito u situaciji kad su F1 pretvorili u zatvoren krug u koga ne pripustaju nikog novog sa strane.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Radoye said:

 

Tacno, ali to i dalje ne znaci da je OK i da ne treba menjati pravila koja to dozvoljavaju. Narocito u situaciji kad su F1 pretvorili u zatvoren krug u koga ne pripustaju nikog novog sa strane.

 

Ma slažem se ja sa tobom. Legitimno ali nemoralno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On je jos dok je u Meklarenu vozio govorio da bi voleo karijeru da zavrsi u Ferariju, nije ovo za cudjenje. Moze da se cita i kao "Hamilton najavio penziju".

 

Manje mi je jasan tu Ferari, jer mislim da ce Lekler da izdominira kao sto je uradio Fetelu. Sains im je dugorocno perspektivniji nego da dovode Hamiltona...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Radoye said:

On je jos dok je u Meklarenu vozio govorio da bi voleo karijeru da zavrsi u Ferariju, nije ovo za cudjenje. Moze da se cita i kao "Hamilton najavio penziju".

 

Manje mi je jasan tu Ferari, jer mislim da ce Lekler da izdominira kao sto je uradio Fetelu. Sains im je dugorocno perspektivniji nego da dovode Hamiltona...

IUmjDaK.png

 

Znam da kratkoročni rast nije sve ali ilustruje poentu 😄 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Hamiltonom su juče neki italijanski novinari prvi javili. I dalje je neverovatno jer nema neke logike, osim da eto hoće da se penzioniše u Ferariju. Ili ako već sad vidi da će Mercedes i ove godine biti krš pa nema nade za mečku.

 

Mada ja mislim da u Ferariju neće uzeti titulu, a niti će Ferari biti brži od Mercedesa - MMW.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...