Jump to content

Teniska statistika


wwww

Recommended Posts

Ne može tu je Novak onda drugi . Treba  da bude 3th wheel:smiley59:

Ako su nešto hteli o dugovečnosti 3 da naglase , pošto ih je 3ca i bili su često 1 2 i 3 , logično bi bilo da daju podatke i za br 3. Kako Novak bude postizao više , više će i biti ove mix stat.

 

Šalu na stranu i ovo spinovanje je jedan od pokazatelja da je nešto "trulo u državi Danskoj".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, alcesta said:

Auuuu kad pre, pa ja nisam srednje ni registrovala, mislila sam za ovo poslednje da je drugo :classic_ohmy:

prve dve devojcice i treci sin.

Cerke Sophia i Edie, sin Teddy Barron

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

da napravimo i tu statistiku :lol_2: :

Borg - 2

Sampras - 2

Edberg - 2

Konors - 2

Lendl (GOAT) - 5 i to cerki! :thumbsup:

Mekinro (co-GOAT) - 5 dece iz 2 braka

Wilander - 4

Agasi - 2

Laver - 1

Hjuit - 3

Vilas - za njega nadjoh da ima 4 dece, najmladje rodjeno 2017 kad je on imao 64 godine!

 

 

Nastase se zenio 5 puta (GOAT u ovoj kategoriji ja bih rekla, i to 4 modela i jedna glumica) - 3 svoje dece i dvoje usvojene

 

Eto, sad smo opet u skladu s temom, nece Zoe morati da nas prebacuje na svastaru :classic_biggrin:

Edited by wwww
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

I posle  nekim Novakovim navijačima  žestokim kritičarima Jelena ne valja, ne podržava ga, previše odmara uz nju, odvlači ga od tenisa  ...

10 , zaista, kakva brojka:bravo:

 

Spoiler

Mada ,ovo je sada moja teorija , možda se mnogi neče složiti , sa 27 goidna vrhunski sportista postaje roditelj je poduhvat. Hoću reći , premlad:classic_biggrin::wink2:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno vrlo vazno i relevantno pitanje :classic_biggrin: : da li je Fric najmladji otac medju teniserima?

Ovu statistiku bi mi bilo teze pronaci.

 

Sad gledam zenske osvajacice GS-ova. Da li je to Kim jedina koja je osvojila GS kao majka? Azarenka je pre porodjaja osvojila GS, kao i Serena, ali ne posle porodjaja.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, wwww said:

Jedno vrlo vazno i relevantno pitanje :classic_biggrin: : da li je Fric najmladji otac medju teniserima?

Ovu statistiku bi mi bilo teze pronaci.

 

Sad gledam zenske osvajacice GS-ova. Da li je to Kim jedina koja je osvojila GS kao majka? Azarenka je pre porodjaja osvojila GS, kao i Serena, ali ne posle porodjaja.

Court, Goolagong, možda ima još neka

Link to comment
Share on other sites

Game is evolving.

Kada se pogleda Berdih, Ferer po jedan masters. Conga 2, Delpotro jedan na kraju karijere praktično , Murray  1 ATP F, isto a sada ovi momci Zverev 3M, ATP Finals, Cicipas ATP F, evo Medvedev več nagurao 3M ,ATP F. Pa i Dimitrova da svrstamo ovde, mada opet ta 2017 je specifična i praktično otvorila vrata ostalima

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, wwww said:

da li ovo staviti ovde ili na smesnu stranu, pitanje je sad :smiley33:

 

kakav veleobrt: najvise top 2 zavrsenih godina! :lol_2::lol_2: sad je to relevantnija kategorija nego YE #1!

ATP :twak:

(i njima se usijao digitron trazeci statistike u kojima bi Fedal bili ispred Novaka, samo da se izbegne prica o kategoriji u kojoj je ovaj ispred njih)

 

EnudiHBXMAA1AVT?format=png&name=small

Federer Year-End Ranking

2020 – 5 * (#29)

2019 – 3

2018 – 3

2017 – 2

2016 - 16

2015 - 3

2014 - 2

2013 - 6

2012 - 2

2011 - 3

2010 - 2

2009 - 1

2008 - 2

2007 – 1

2006 – 1

2005 – 1

2004 – 1

2003 – 2

2002 – 6

 

Djokovic Year-End Ranking

2020 – 1

2019 – 2

2018 – 1

2017 – 12

2016 - 2

2015 - 1

2014 - 1

2013 - 2

2012 - 1

2011 - 1

2010 - 3

2009 - 3

2008 - 3

2007 - 3

 

ovo su podaci za godine od kad su prvi put usli u top 10 na kraju godine

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...