Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

Ja sam za proslo vece napravio super odluku. Benchovao Sextona jer imam bekova na pretek, a ubacio Hachimuru koji mi doneo DD. 

 

Da li je zainteresovan neko za Sextona a da ima nekog pristojnog visokog igraca za davanje?

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, marejosip said:

Ja sam poprilicno zadovoljan kako su mi igraci krenuli(mogao je duo Jrue Favors malo bolje), ali Team Dinamic duo ima zaista vrhunski tim, odlican draft je odradio, tako da mi nece biti lako da imam neki dobar rezultat. Ima nekoliko bas zanimljivih parova u ovom kolu. 

 

1 hour ago, greenenvy said:

Ala si izbaksuzirao TDD. Ode Ayton. 

 

 

Biće nemoguća misija pobediti neko kolo, do povratka PG13. 😒
Ali mi barem znači što Mare kaže da sam draftovao dobru ekipu, jer u svoj onoj brzini pojma nisam imao šta sam radio. Samo videh negde nakon 6. runde da već imam 4 teška centra. 😂

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Oštricom brijača said:

Biće nemoguća misija pobediti neko kolo, do povratka PG13. 😒
Ali mi barem znači što Mare kaže da sam draftovao dobru ekipu, jer u svoj onoj brzini pojma nisam imao šta sam radio. Samo videh negde nakon 6. runde da već imam 4 teška centra. 😂

I to kakve centre. 

Evo vodis ubedljivo  protiv mene bez Dzordza, a i bez Ejtona cu te tesko stici u nekim kategorijama :D Mada ocekujem nakon veceras da se smanji razlika.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, marejosip said:

I to kakve centre. 

Evo vodis ubedljivo  protiv mene bez Dzordza, a i bez Ejtona cu te tesko stici u nekim kategorijama 😄 Mada ocekujem nakon veceras da se smanji razlika.

 

Bogami, stiže me ti lagano. Nema leba. 😞

Nego, kakva je situacija sa ovim što Ayton ima, ovo SSPD? Hoće li moći on da se stavlja na IR listu, kad mi se neko od ove dvojice oporavi?

Link to comment
Share on other sites

Umalo ovo da zaboravim:
 

On 10/23/2019 at 12:57 AM, Igor028 said:

Srecno drugari, i neka bude sto vise provokacija😄, evo spiska pa nek svako edituje.

 

1.Team Dynamic Duo- @Oštricom brijača + ortak

2.Prijedor Onions- @OnionKnight

3.Robert California- @Del Piero

4.Serbia Djape311516- @Predragdjape

5.Dray Green23- @Green23

6.Pupoljčići marejosip- @marejosip

7.Radnicki Svilajnac- @greenenvy

8.Team Koki21- @Filip

9.team jerotije- @Jerotije Pantic

10.Team Lomovi- @Igor028

11.Kinder Suprise- @Lmx

12.Snake Plissken- 

 

Za poslednju ekipu nisam uspeo da provalim, a prečešljao sam ceo topik. Nadam se da sam sa ostalima ubo. 😄

Možda @Bobby Axelrod ili @marejosip mogu da nam kažu ko je poslednji forumaš, u zavisnosti od toga kome su slati mejlovi za registraciju?

Rekoh da uredimo malo i mi ovaj naš kutak, po ugledu na "nobles" iznad nas. :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Oštricom brijača said:

 

Bogami, stiže me ti lagano. Nema leba. 😞

Nego, kakva je situacija sa ovim što Ayton ima, ovo SSPD? Hoće li moći on da se stavlja na IR listu, kad mi se neko od ove dvojice oporavi?

Vidis kako dzinksujem dobro :D

Sto se tice Ejona nadam se da ce se javiti neko od iskusnijih igraca da ti kaze, ja zaista ne znam. Pretpostavljam da neces moci.

Poslednja ekipa je @Ta'veren.

Reci cu Zumbulu da i nama stavi u pocetni post spisak.

Evo i cele liste:

Quote

1.Team Dynamic Duo- @Oštricom brijača + ortak

2.Prijedor Onions- @OnionKnight

3.Robert California- @Del Piero

4.Serbia Djape311516- @Predragdjape

5.Dray Green23- @Green23

6.Pupoljčići marejosip- @marejosip

7.Radnicki Svilajnac- @greenenvy

8.Team Koki21- @Filip

9.team jerotije- @Jerotije Pantic

10.Team Lomovi- @Igor028

11.Kinder Suprise- @Lmx

12.Snake Plissken- @Ta'veren

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, OnionKnight said:

Love na asistenciju do TD :ajme:

Sve što je moglo proći po zlu sinoć, pošlo je. Gobert me i dalje ubija u pojam. 

A meni Ras doneo TD 😁 Lepo sam okrenuo rezultat sinoć 😁 Večeras ako uspem skokove da odbranom, bilo bi super. Lilard je baš iskidao celu nedelju. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...