Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

12 hours ago, greenenvy said:

 

To i ja primetih pre pola sata. Vratite na 8 timova PO. 

Ja koliko sam video gaga je promenio sa 4 na 6, 8 nikada nije ni bilo.

Mozemo da glasamo, nije problem.

Mislim da je bolja opcija 6 jer se nagradjuju prva dva tima u regularnom delu sa jednom eliminacionom fazom manje, a to sto bi onda izvisili neki timovi koji nisu bili u 50% najboljih tokom sezone mislim da nije neka preterana steta. Tako da, iako bi meni vise odgovaralo da se igra sa osam, ja glasam za 6.

Zamolio bih i ostale da se izjasne.

Edited by marejosip
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, djole said:

8 nema nikakve poente sa 12 ljudi u ligi. Najbolje da svi igraju PO. 4 ili 6.

 

O ćem ti pričaš ovdje, večeras?!

 

Kako u mi u A i vi u vašoj ligi igrate 12/20 u PO? Plus što se iz ove lige ne ispada, ro i zaboravih.

 

Pustite đecu da sama odlučuju, ovo je nji'ovo igralište. 😁 

 

Spoiler

Zezam se malo, snimio sam ovde neke talente, koje planiram da vrbujem za co-owner-a, nemo' se ljutite dječarci. 😉

 

Edited by Noćna_mora_b92_fantazera
:)
Link to comment
Share on other sites

Još kada bi Pauelu skinuli out.. 
Možeš ga koristiti bez obzira što ima out, ako ti je to briga.

Inače, pošto uvek kasne sa time, onda tu možeš na foru da dobiješ jedan meč gratis. Prvo ga aktiviraš, a nakon što mu počne utakmica, za sledeći dan možeš da ga vratiš na IR i uzmeš nekoga sa FA. E sad kad mu skinu O, imaj na umu da ćeš morati da dropuješ nekog i njega vratiš u ekipu da bi mogao dalje da menjaš igrače ili trejduješ.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, djole said:

Možeš ga koristiti bez obzira što ima out, ako ti je to briga.

Inače, pošto uvek kasne sa time, onda tu možeš na foru da dobiješ jedan meč gratis. Prvo ga aktiviraš, a nakon što mu počne utakmica, za sledeći dan možeš da ga vratiš na IR i uzmeš nekoga sa FA. E sad kad mu skinu O, imaj na umu da ćeš morati da dropuješ nekog i njega vratiš u ekipu da bi mogao dalje da menjaš igrače ili trejduješ.

Napisao sam, a da nisam ni proverio, mislio sam da ne mogu da ga aktiviram dok ima O 😁

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, greenenvy said:

Uzas kako mi igraju igraci ova dva dana. Katas. Da izvucemo 4,5 kategorije do kraja i top. 

Sto ti prosle nedelje nisu tako igrali😂😂

Ja zadovoljan,za sad. Kolins ispogadjao trojke sinoc, Adebajo solidan. Jokic TD, Murrej i Winslov imali doprinosa u nekim kategorijama.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor028 said:

Sto ti prosle nedelje nisu tako igrali😂😂

Ja zadovoljan,za sad. Kolins ispogadjao trojke sinoc, Adebajo solidan. Jokic TD, Murrej i Winslov imali doprinosa u nekim kategorijama.

 

Ma uzas. Evo sad JB out zbog bolesti. Namesta mi se da eksplodiram po savovima u ovom kolu.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, OnionKnight said:

Protivnik mi ne vrši izmjene, nadam se stvarno da nije odustao od lige. 

 

@Predragdjape

 

 

Edit: Saučešće vlasnicima Karija

Ma nisam odustao, izmene vrsim tek nakon 2 kola 😁  Kakvo odustajanje, cekam da mi se igraci razigraju pa da vidim da li imam potrebe sa menjam 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2019 at 11:18 AM, marejosip said:

I cestitke @Oštricom brijača na tesnoj pobedi, iako nisi imao Ejtona, ostali su ti povukli kad je trebalo. Vidim da si pravio ceste izmene, na kraju ti je Kleber koga si stavio za sinoc doneo kljucnu blokadu i onemogucio me da te tu pobedim. Trebalo je i ja nesto da menjam tokom nedelje, ali mi bilo zao da dropujem neke igrace. Hteo sam juce tokom dana da uzmem nekog slobodnog centra, ali nazalost nisam stigao, dosao sam kuci bas kada je poceo prvi mec...

 

Sledece kolo -Del Piero, vidim da ce imati 6 utakmica vise od mene, moracu verovatno da menjam vise ove nedelje, ako se ukaze prilika.

 

On 10/28/2019 at 4:59 PM, marejosip said:

Neko trejd neki? Nudim Hayworda i D.Greena za jednog beka.

 

Hvala na čestitkama. 
Dobar duel bio, mada malo neravnopravan, zbog Ejton situacije koju si pomenuo, ali nekako sam nadoknadio to sa FA izborima.

A morao sam da menjam dosta, jer imam 2 igrača duže povređena na IR. ☹️

 

Inače nisam verovao u pobedu, nakon što si me stigao u petak i subotu, a naročito nakon vesti za onog blesana drogaša 😄 ali dovukoh se do minimalne pobede.

Da ne budem neskroman, moglo je čak i ubedljivije biti. Sve kategorije sam ubedljivo rešio, dok su tvoje bile za par statsa, a ni ja ne stigoh da odradim izmenu u nedelju i ostade mi Hart na klupi, a mogao sam da ubacim tu nekoga, možda bih izvukao još koju kategoriju. 😊

Dobra borba, srećno u nastavku. 👍

 

 

Što se drugog posta tiče, možda bih ja bio zainteresovan za nekog od te dvojice, tako da pošalji poruku sa zahtevima, pa da započnemo pregovore. 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...