Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Evo ga  šofer na terenu :puke:

 

no da ne gadimo pobedu

 

BRAVOOO BREEEEEEEEEEEEE

 

Praktično bez poena najboljeg strelca....usrali smo ih odbarnom. Ako je ovo do pripreme, svaka čast.

Edited by NMX
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

preblag si prema vepru, s obzirom koliko si se pokenjao po nama danas 😉

 

vepar je na svom nivou, znaci slabo plus je preplasen i dalje. nije bio minus u odbrani i sa njim smo igrali odlicnu odbranu. popio je bananu, jbg ocekivano. skinuo mu ono veseli, jbg. promasio trojku. vidim index -5, znaci najgori igrac tekme ali po meni nije to bilo toliko tragicno. i lamonika ga je jebao sa onim koracima koji se vise ne sude, taj polazak i onaj prekrsaj u napadu sto je prodao slukas. 

stegnut je, bice on bolji. lepo ja kazem, sto vise da gleda da razigrava, bez ispadanja iz opanaka tipa moram da dam jedan ulaz, da se trudi u odbrani i to je to. nuzno zlo, pomirite se sa tim da ce imati svojih 10-15 min.

bili index 1, djenka -1. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ИEsA IlIC said:

 

vepar je na svom nivou, znaci slabo plus je preplasen i dalje. nije bio minus u odbrani i sa njim smo igrali odlicnu odbranu. popio je bananu, jbg ocekivano. skinuo mu ono veseli, jbg. promasio trojku. vidim index -5, znaci najgori igrac tekme ali po meni nije to bilo toliko tragicno. i lamonika ga je jebao sa onim koracima koji se vise ne sude, taj polazak i onaj prekrsaj u napadu sto je prodao slukas. 

stegnut je, bice on bolji. lepo ja kazem, sto vise da gleda da razigrava, bez ispadanja iz opanaka tipa moram da dam jedan ulaz, da se trudi u odbrani i to je to. nuzno zlo, pomirite se sa tim da ce imati svojih 10-15 min.

bili index 1, djenka -1. 

 

Sta pricas ti jebote,pa ti onda blage veze nemas o onome sto gledas

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:
2 minutes ago, Golijat said:
 
Sta pricas ti jebote,pa ti onda blage veze nemas o onome sto gledas

A do sada si mislio da zna nešto o košarci pa te sada razočarao kada vidiš da samo ume da napiše ass/to 40/3 ili tako nešto.

 

Ovo je neki novi level jbt,sta je covek napisao...

Bukvalno smo ovo dobili uprkos junioru...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, NMX said:

Kakve su ovo bljuvotine na račun igrača koji nam je toliko doneo, ja nemam reči....mamu vam jebem plaćeničku da vam jebem. Sedam godina pušite kurac diktatora koji uništava zemlju ali vam smetaju stavovi jednog nebitnog igrača, mamu vam jebem da vam jebem :frusty:

Kakva je to ljudska beda, prevazisli su i najgora ocekivanja koja sam imao. 20min su srali po njemu, 20 pevali Zvezdi. Zivim za dan kad ce govna oterati iz sporta, ili bar kosarke.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Kakve su ovo bljuvotine na račun igrača koji nam je toliko doneo, ja nemam reči....mamu vam jebem plaćeničku da vam jebem. Sedam godina pušite kurac diktatora koji uništava zemlju ali vam smetaju stavovi jednog nebitnog igrača, mamu vam jebem da vam jebem :frusty:

Pridruzujem se pozdravima. Sramota, jad i beda ljudi koji sebe nazivaju navijacima kkczv. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...