Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Just now, red_white said:

Za ponasanje u derbiju mu treba usi cupati i poslati na hladjenje jedno 10 meceva. Zvizdanje tokom meca nicim ne koristi klubu koji valjda volis. 

Ma šta znači bilo kakva priča "šta je trebalo" i čemu pretvaranje da je Filip samo ravnopravni član tima koji je trenutno u kanalu pa mu treba podrška? On je bre tu samo i samo zato što mu je tata predsednik, aman. Čak je I Nebojša prestao da se makar iz kurtoazije pretvara kroz priče "to je na treneru, šta trener odluči" nego otvoreno kaže da Filip sigurno ostaje, nikako mu se ne smanjuje ni minutaža ni uloga, ništa. I kako to drugačije da se reši nego reakcijom na tribinama? Šta da se radi, da se pišu pisma Čoviću? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, red_white said:

Pa sto nema veceras navijaca da mu zvizde ako toliko vole Zvezdu i brinu za nju pa im smeta Covic? Sve vise uvidjam da je Vlada Novakovic upravu. Srbi ne vole sport i zabole ih za sport, tu su kada je neki vazan dogadjaj ako ima rezultata i ako treba izbaciti licne fruatracije na nekoga ili nesto. 

Ovo je isto ziva istina, nemamo mi tu kulturu da dodjemo i gledamo utalmicu na tim nekim "manjim utakmicam" radije cemo sedeti po kaficima i kladionicama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Reginald Laki Cousins said:

Ma šta znači bilo kakva priča "šta je trebalo" i čemu pretvaranje da je Filip samo ravnopravni član tima koji je trenutno u kanalu pa mu treba podrška? On je bre tu samo i samo zato što mu je tata predsednik, aman. Čak je I Nebojša prestao da se makar iz kurtoazije pretvara kroz priče "to je na treneru, šta trener odluči" nego otvoreno kaže da Filip sigurno ostaje, nikako mu se ne smanjuje ni minutaža ni uloga, ništa. I kako to drugačije da se reši nego reakcijom na tribinama? Šta da se radi, da se pišu pisma Čoviću? 

A da li mi mozemo zvizducuma izbaciti Covica iz tima? Da li mislis da bi Nebojsa poklekao zbog zvizduka? Svi znamo koliko je sujetan covjek. 

I ako to znamo sta to dobro klubu moze dovesti to sto se Filipu zvizdi cim kroci na teren bez obzira kako odigrao? Veceras ne vidim da se glupora pa ne vidim cemu sada zvizduci? 

U tom potencijalnom siljenju patke iz edju Covica i navijaca oko Filipa moze da izgubi samo Zvezda. Ja to kao navijac Zvezde ne zelim bez obzira sto isto smatram da Filip nema kvalitet za bilo koji EL tim. Stoga zvizdanje u situaciji kada je iole korektan u timu samo u krajnjem slucaju nanose stetu klubu i potencijalno mogu donijeti da se i sam Covic zainati pa da Filip igra pp 30 minuta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...