Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

:lol_2:

 

Posle će svima, opet biti svi drugi krivi, kad opet bude iznad nas F-117 (znam da je penzionisan).

 

Ili ovako, taman da mi prvi stvarno skinemo prašinu i razmrdamo F-35.

 

 

Edited by 033zero330
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 033zero330 said:

Posle će svima, opet biti svi drugi krivi, kad opet bude iznad nas F-117 (znam da je penzionisan).

 

Ili ovako, taman da mi prvi stvarno skinemo prašinu i razmrdamo F-35.

 

Sreća je što ovu budalu niko ozbiljan ne zarezuje.

Link to comment
Share on other sites

Naravno  da može, ali uticaj tih budala koje se bave 'nacionalnim' disciplinama zavisi od onih koji se bave politikom. Oni potpuno zavise od državne sise jer ne mogu da svoje gluposti prodaju na tržištu. Ovaj Antić je počeo i da se bavi istorijom Dodikistana jer mu čak ni ovi presvučeni radikali nisu odrešili kesu, pa je morao da malo potraži izvore finansiranja sa druge strane granice. Ne znam kakav je profil prosečnog studenta istorije, ali taj ionako neće imati neki uticaj jer će sa diplomom moći da se zaposli u nekoj školi gde ga niko neće slušati, eventualno nekom institutu u kome će pisati za uzak krug publike ili će brisati prašinu sa polica u nekom arhivu.

 

Da imamo građanski orijentisanu vlast, ti što se bave 'nacionalnim' disciplinama bi mogli da pišu o silovateljskim pohodima hajduh Veljka, pedofiliji i oceubistvima kod Nemanjića, političkim muljačinama njihovog mladunca Rastka zarad stvaranja privatne crkve i tome slično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Sreća je što ovu budalu niko ozbiljan ne zarezuje.

Poziv za rat. To je ovo i tako treba da se kvalifikuje. A da li je on budala ili pajac i da li ga iko zarezuje je od drugorazrednog značaja.

Nego..:
GIaKlawXYAAOjX1?format=jpg&name=900x900

Jezivo

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Poziv za rat. To je ovo i tako treba da se kvalifikuje. A da li je on budala ili pajac i da li ga iko zarezuje je od drugorazrednog značaja.

 

Pa nek zove. Baš sam nabavio kokice za taj događaj, ali mi se čini da će se ubajatiti ako budem čekao.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Eddard said:

Za mene gadost dana/nedelje/meseca je ovo kurvanje Srbije preko fudbalske reprezentacije u Moskvi. 

 

Slepci nisu mogli ni da se dogovore da bude makar nerešeno. Em smo se obrukali kao ljudi a tamo i po fudbalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vesele se što su bezmalo tri meseca proveli pod sirenema,bombama i u skloništima. Što su na kraju izgubili 15% svoje teritorije. Što je život izgubilo oko 750 ljudi.. Ali eto - jedan oboreni avion je nekakva "pobeda".

Celu istoriju više slavimo poraze nego pobede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Koca Popovic said:

Hoce li neko da objasni ceme se ove zene vesele i zasto ce ona sto je postavila ovo da urami ovu sliku.

https://aero.telegraf.rs/vojna-avijacija/3862602-nije-sala-stvarno-nisu-znali-da-je-nevidljiv-kako-je-oboren-jedini-f-117-u-istoriji

Ukratko, prvi ovakav srušen, koliko se sećam, ponos američke vojske.I skup ko đavo.

I bili smo veseli zbog toga, jer kad je ratno vreme, stvari i život se percipiraju sasvim drugačije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

https://aero.telegraf.rs/vojna-avijacija/3862602-nije-sala-stvarno-nisu-znali-da-je-nevidljiv-kako-je-oboren-jedini-f-117-u-istoriji

Ukratko, prvi ovakav srušen, koliko se sećam, ponos američke vojske.I skup ko đavo.

I bili smo veseli zbog toga, jer kad je ratno vreme, stvari i život se percipiraju sasvim drugačije.

Hvala na odgovoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...