Jump to content

Gadost dana


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Gadost dana je zloupotreba ove devojčice...u svakom pogledu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

U Srbiji čim se dva puta pojaviš u javnosti i dobiješ beku gledanost kreće zloupotreba, svako gleda da izvuče korist za svoju političku opciju. Bio sam pre pola godine na njenom koncertu u Kolarčevoj zadužbini, sav prihod ide za crkvu u Orahovcu ali njuške koje dam tamo video nisu mi se svidele, nije njena krivica ni njenih roditelja što kod nas ništa ne može da prođe normalno nego se hijene uključe da profitiraju za svoj račun.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zasto neko ima potrebu da srpske seljake  prikaze kao totalne idiote koji vilama tovare orahe... I to samo radi svetosavske propagande... Monty Python seljaci na djelu... Vrana je sposobna za vise...

 

GE_JjRaXYAAIa4q?format=png&name=900x900

 

 

 

 

 

 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kronostime said:

Znaci Rados Bajic mu dodje novi Sveti Sava?

:classic_biggrin:

 

Ne, Rados Bajic je vise kao izdavac ove knjige/slikovnice/pamleta koji uzima dobre pare zatupljujuci djecu danas...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ters said:

Zasto neko ima potrebu da srpske seljake  prikaze kao totalne idiote

 

Dobro, ovo je ipak samo varijacija na narodnu "Sveti Sava gradi prozore".

 

Mada je ova interpretacija svakako nenadmašna:

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Jesu li u pitanju PVC ili ALU prozori? Nisam video da je koristio pur-penu. Mora da je to neki poseban postupak :classic_tongue:

 

Uz Božju pomoć postupak.

 

Svašta, Sveti Sava je stvorio mačku od rukavice, prozori bez pur-pene su laganica za njega.

 

Inače od ove varijante sa orasima još mi je bolja priča gde Sveti Sava nauči seljake da prvo treba da zakolju vola pa da ga tek onda nose na tavan. 🙃

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Smrtokapa said:

 

Uz Božju pomoć postupak.

 

Svašta, Sveti Sava je stvorio mačku od rukavice, prozori bez pur-pene su laganica za njega.

 

Inače od ove varijante sa orasima još mi je bolja priča gde Sveti Sava nauči seljake da prvo treba da zakolju vola pa da ga tek onda nose na tavan. 🙃

 

Eh, imam ovde jednu zver koja ima da poludi ako čuje da je stvorena od rukavice :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

...dirnula me ova prica o svetom savi i orasima....ja verujem da je tako bilo nekada. A danas je vec drugacije, tehnologija napredovala  ... sada i bez svetog save na internetu napises kako utovariti orahe na tavan

Edited by Mama_mia
Link to comment
Share on other sites

Tu zgradu je zločinačka revolucija otela legitimnim vlasnicima, pa im je ona sada vraćena, i to tako treba da bude.

 

Ova zbirka i muzej su vredna i plemenita stvar, zato je važno da se za njega pronađe drugi prostor, koji nije otežinjen institucionalnim varvarstvom - zaslužnim za to što je veliko pitanje da li u Beogradu uopšte može da opstane išta vredno i plemenito.

 

-------------------------
Za mene je gadost dana bio zaglušujući koordinisani temper tantrum o "izdajnicima" koji su juče prisustvovali sednici parlamenta Evropske unije, odakle ne samo da u ovu zemlji dolaze pare za škole i bolnice i (doslovno) polovinu naučnoistraživačkih projekata (za razliku od škola i bolnica, nauke u Srbiji bukvalno ne bi bilo bez EU), nego ako siđete u računske centre gotovo svake velike državne institucije u Srbiji naćićete da su ne samo svi serveri i računari došli otuda, već i na (novim, savremenim) vratima piše "donacija Evropske Unije"...

 

...dok se, recimo, to što je otvoreni staljinista koji je do skoro bio na čelu udbe nedavno dobio orden od direktora FSB-a za saradnju (zbog praćenja i hapšenja ruskih opozicionara u Srbiji) uzima za stvar prestiža, ruska špijunska značka na reveru je ultimatvni znak patriotizma...

Edited by bohumilo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2024 at 11:36 AM, bohumilo said:

...dok se, recimo, to što je otvoreni staljinista koji je do skoro bio na čelu udbe nedavno dobio orden od direktora FSB-a za saradnju (zbog praćenja i hapšenja ruskih opozicionara u Srbiji) uzima za stvar prestiža, ruska špijunska značka na reveru je ultimatvni znak patriotizma...

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sećen za Dan bezbednosti.

 

Mada, na ruskom internetu (a naravno i na srpskom), uključujući i sajt FSB-a, nigde ne može da se pronađe bilo kakav nezavistan izvor, saopštenje, slika, podatak o dodeljivanju udarničke značke Drugu. Jedini izvor o tome je saopštenje Pokreta socijalista - dakle SAM cenjeni laureat(!), što celom neobičnom slučaju daje jednu dodatnu nadrealističku dimenziju...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bohumilo said:

Sećen za Dan bezbednosti.

 

Mada, na ruskom internetu (a naravno i na srpskom), uključujući i sajt FSB-a, nigde ne može da se pronađe bilo kakav nezavistan izvor, saopštenje, slika, podatak o dodeljivanju udarničke značke Drugu. Jedini izvor o tome je saopštenje Pokreta socijalista - dakle SAM cenjeni laureat(!), što celom neobičnom slučaju daje jednu dodatnu nadrealističku dimenziju...

 

Sef tajne sluzbe dobio tajnu medalju.... 

Link to comment
Share on other sites

....ijuuu prvi put cujem da i klinci vole da se opijaju pa ne znaju za meru :classic_rolleyes: Ili da kafedzija posluzi neku brljotinu a ne trazi licne karte...Boze bas gadost.

 

 

 

... Pa bar danas je najveca i neprevazidjena gadost dana jedino Vladimir Vladimirovich - puki i nista i niko pored njega.

Rekoh li sta znaci puki?

Link to comment
Share on other sites

O Putinu se vec pise na dosta tema - ova deca treba da se pominju i da se bori da se ovakve stvari ne desavaju.

To sto neko iznajmi lokal ne znaci da tu vise vlasnik i osoblje ne treba da postuje zakon.

Oni snose odgovornost za sve sto se dogodilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...