Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

On 6/9/2020 at 9:50 AM, pendulum said:

Za sada:

 

1/2 Gordić, Volden, Jaramaz
2 Pejdž

2/3 Angola, Trifunović (mada bih za njega pre rekao 1/3)

3 Zagorac

4 Tomas, Birćević, Veličković

5 Mozli,    ?    , Janković

 

Velika je stvar ako ostane citav tim iz prosle sezone.

 

Ovde trener samo treba da vidi da li ce da zadrzi Angolu i koga umesto McAdoa.

 

2 hours ago, MetalHead said:

  image.jpeg.4f7a202f8f9d7f13a9b81379565f1d6f.jpeg

 

 

 

I kao igrace sam ih jedva raspoznavao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goldberg said:

 

Velika je stvar ako ostane citav tim iz prosle sezone.

 

Ovde trener samo treba da vidi da li ce da zadrzi Angolu i koga umesto McAdoa.

 

 

I kao igrace sam ih jedva raspoznavao.

Desni celavi je onaj ko je umeo da ubode trojku za pobedu kad je trebalo.:classic_laugh:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Ima li levi celavi neku klubsku titulu Prvaka Evrope? :lol_2:

Tacno sam znao da ces ovo da potegnes... 😄 (osim ako nisi mislio na titulu prvaka evrope kao igrac). 

 

Ima, osvojio je nikad jacu FIBA Ligu Sampiona 2018. kad je dosao pred kraj sezone na gotov tim... 

A onda sledece sezone ga pojacava Teodosicem, Markovicem i gomilom drugih igraca i nakon sto je prosao prvu grupnu fazu nailazi na Partizan i Darusafaku koju za prolaz dalje dobija na "neutralnom terenu" u Beogradu, pred praznim tribinama umesto u Turskoj...

 

S druge strane, Obradovic je igrao finale EuroCup-a 2018., nakon sezone od 20-0 gubi finale 0-2 od Darusafake koja je prethodne dve sezone igrala EL i imala ludu partiju Vilbekina u tom dvomecu. 

 

EC 20-0 i runner up >>> Winner of FIBA CL

 

Ali hajde, videcemo, imace oni duge karijere. Boze zdravlja... 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MetalHead said:

Tacno sam znao da ces ovo da potegnes... 😄 (osim ako nisi mislio na titulu prvaka evrope kao igrac). 

 

Ima, osvojio je nikad jacu FIBA Ligu Sampiona 2018. kad je dosao pred kraj sezone na gotov tim... 

A onda sledece sezone ga pojacava Teodosicem, Markovicem i gomilom drugih igraca i nakon sto je prosao prvu grupnu fazu nailazi na Partizan i Darusafaku koju za prolaz dalje dobija na "neutralnom terenu" u Beogradu, pred praznim tribinama umesto u Turskoj...

 

S druge strane, Obradovic je igrao finale EuroCup-a 2018., nakon sezone od 20-0 gubi finale 0-2 od Darusafake koja je prethodne dve sezone igrala EL i imala ludu partiju Vilbekina u tom dvomecu. 

 

EC 20-0 i runner up >>> Winner of FIBA CL

 

Ali hajde, videcemo, imace oni duge karijere. Boze zdravlja... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

Desni ćelavi je vrv bolji motivator i harizmatičniji je, a levi ćelavi mi deluje bolje tehnički potkovano i bolje rešenje na duže staze.

Upravo ovo. Ovo "na duze staze" treba tek da se potvrdi doduse... videcemo, prakticno su iste godine postali treneri tako da su svakako dosta poredivi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2020 at 9:46 AM, Cooper said:

Neka pisu sta god zele.

Sad bar nece pisati o Andrei kao najskupljem treneru u ABA.

 

23 hours ago, Cooper said:

Zvaćemo ga lažni ćelavi Sale za bogate.

Ili kraće LaĆeSaZaBo.

 

23 hours ago, Barkley#34 said:

Pa dobro, ako bude kao "pravi Sale" zagarantovano im je drugo mesto. :wicked:

 

4 hours ago, Kronostime said:

Koja je poenta poredjenja celavog Saleta iz komsiluka sa nasim Saletom?

Nidje veze.

 

 

1 hour ago, Kronostime said:

Desni celavi je onaj ko je umeo da ubode trojku za pobedu kad je trebalo.:classic_laugh:

 

56 minutes ago, Kronostime said:

Ima li levi celavi neku klubsku titulu Prvaka Evrope? :lol_2:

 

7 minutes ago, Cooper said:

Samo još da vidim koliko košta to zadovoljstvo...

 

 

 

 

Meni nije jasno zasto raspravljamo o celavom na ovom topiku?

 

 

Edit. MO je u 90% situacija isti, doticni napise neku glupost, onda se razvije rasprava, brojni crveni se upecaju i onda hardkor grobari kada im dopizdi zele da se prostor provetri. Danas imam visak slobodnog vremena, sta god nije jasno mogu da pokusam da objasnim.

 

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, K.Dot said:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meni nije jasno zasto raspravljamo o celavom na ovom topiku?

 

 

Edit. MO je u 90% situacija isti, doticni napise neku glupost, onda se razvije rasprava, brojni crveni se upecaju i onda hardkor grobari kada im dopizdi zele da se prostor provetri. Danas imam visak slobodnog vremena, sta god nije jasno mogu da pokusam da objasnim.

 

@cooper : Samo mirno, sve cemo preko suda.:lol_2:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki John Terry said:

Obojica celavih su plejmejkeri kakve Srbija sada nema ni u najavi, a za sta je, izmedju ostalog kriva i prepirka koji je od celavih bolji.

 

Hm, prica o celavima, svetlo plava slova... ode svet dodjavola - Cigani prelaze u skinse.:classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Kronostime said:

Meni nije jasno zasto raspravljamo o levom celavom na ovom topiku?

Realno Kronose, kad postavis ovakvo neko pitanje i neko te poklopi odgovorom, najmanje sto mozes je da kazes "ok, my bad" 😉 

 

Dakle, za zapisnik, vi ste ga prvi pominjali. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Da se ne zajebavamo, I ja kao grobar mislim da je levi ćelavi bolji trener. 

 

ja kao nyk fan mislim da nije, makar trenutno. ali meni je d'antoni bio najbolji trener u 21 veku, pa ko sam ja da sudim

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2020 at 1:21 AM, goldberg said:

 

Naravno da je moguce da se varam, zato se i zove pretpostavka.

 

Pa ipak ja sam svoju pretpostavku obrazlozio time sto sam pomenuo reci Sanija Becirovica, sto se za neke druge pretpostavke ne bi moglo reci. One su bukvalno bile definicije lepih zelja.


Istini za volju Bećirović je spomenuo i EK klubove 🙂
 

Quote

"Kodijev ugovor ističe na kraju sezone. Znamo da on želi da igra na višem nivou, da ga prate evroligaške ekipe, ali i neki vodeći timovi iz Evrokupa i logično je da će želeti da ode tamo. Zahvalni smo Kodiju na svemu što je učinio za Cedevita Olimpiju, imao je sjajnu sezonu i želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere", rekao je Sani Bećirović.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=31&nav_id=1689821

 

S druge strane ima i ova izjava gde opet spominje i klubove koji će se boriti za titulu EK ali je na početku rekao da ne očekuje da to bude neki klub iz ABA
 

Quote

Po njegovim riječima, minimalna je šansa da Amerikanac pojača nekog od rivala iz ABA lige.

- Kodi osjeća da je trenutak da napravi korak naprijed u karijeri, a to je evroligaški angažman. Ukoliko ne bude igrao za neki tim iz Evrolige, biće zvijezda neke od ekipa koje će se boriti za titulu Evrokupa. Zahvalni smo za sve što je uradio dresu Cedevita Olimpije - rekao je Bećirović.

https://www.pobjeda.me/clanak/mekintajer-ide-iz-cedevita-olimpije

 

Uglavnom, nebitna priča...verovatno je jedan od mnogih slobodnih igrača na tržištu koje sada menadžeri promovišu. OK je igrač ali ja bih zadržao postojeći kadar da se pitam.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pendulum said:


Istini za volju Bećirović je spomenuo i EK klubove 🙂
 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=05&dd=31&nav_id=1689821

 

S druge strane ima i ova izjava gde opet spominje i klubove koji će se boriti za titulu EK ali je na početku rekao da ne očekuje da to bude neki klub iz ABA
 

https://www.pobjeda.me/clanak/mekintajer-ide-iz-cedevita-olimpije

 

Uglavnom, nebitna priča...verovatno je jedan od mnogih slobodnih igrača na tržištu koje sada menadžeri promovišu. OK je igrač ali ja bih zadržao postojeći kadar da se pitam.

 

U pravu si, nisam video da je pomenuo i EC klubove. Izvinjavam se.

 

Mada, nije ni bitno toliko da li je EL ili EC, bitno je da bi Cedeviti CMM znacio toliko da bi trebalo da ga puste samo u slucaju mnogo bolje ponude (za njega). A znacio bi on svakako svakom klubu iz ABA lige, on i Blazic su odskakali kvalitetom u odnosu na sve ostale (Kruslin, Muric, Boatright, Stipanovic, Simonovic, Hopkins i Zirbes).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...