Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Jeste Unikaha prva njegova utakmica. Bukvalno je došao sa aerodroma u halu i odmah dao 15 poena. Utakmicu smo izgubili ali on je bio najefikasniji. Sećam se da sam bio oduševljen onim što vidim, prvenstveno njegovom brzinom. Inače mi smo dosta slabo igrali taj početak sezone. Imali smo neke neočekivane poraze poput onog od Cibone kod kuće. Tek kad je sezona malo odmakla i kad je došao Roberts počeli smo da ličimo na onu mašinu sa kraja.

BTW Bane Đekić na toj tekmi protiv Unikahe - 26 min (odmah iza Božića i Boa po minutaži koji su igrali oko 28 min), 10 poena (drugi iza Boa) i indeks 13 (delio sa Boom prvo mesto) :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2020 at 3:03 PM, Jakob Aman said:

Jare, Volden, Gorda 

Pejdzic, Redzi

Luce, Zagorac

Rasa, Gospodin, Novica 

Mozli, Mekadu

Bombona i za EL.

 

Uozbilji se!

On 5/6/2020 at 5:01 PM, MilošVB said:

Ko je uopšte bolja trojka od Lučića trenutno u EL? Niko?

 

Teško će on kod nas sledeće sezone,čak i da igramo EL.

 

I ti da se uozbijis!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pendulum said:

Jeste Unikaha prva njegova utakmica. Bukvalno je došao sa aerodroma u halu i odmah dao 15 poena. Utakmicu smo izgubili ali on je bio najefikasniji. Sećam se da sam bio oduševljen onim što vidim, prvenstveno njegovom brzinom. Inače mi smo dosta slabo igrali taj početak sezone. Imali smo neke neočekivane poraze poput onog od Cibone kod kuće. Tek kad je sezona malo odmakla i kad je došao Roberts počeli smo da ličimo na onu mašinu sa kraja.

BTW Bane Đekić na toj tekmi protiv Unikahe - 26 min (odmah iza Božića i Boa po minutaži koji su igrali oko 28 min), 10 poena (drugi iza Boa) i indeks 13 (delio sa Boom prvo mesto) 🙂

 

Ta tekma sa Unikahom zanimljiva i po tome što je bio isti rezultat i u Bg i u Španiji: 64-72 ako se dobro sećam. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2020 at 9:00 PM, SteveFrancis#3 said:

Ne mislim da je Luca realna opcija. Mozda ukoliko ipak zavrsimo u EL nekako. Inace bi to bio top potez, onaj decko sa sekiromTM bi bio limitiran minutazom taman dovoljno da ne moze da pravi veliku stetu i kanali ekipu, a mozda bi mu se gledajuci starijeg kolegu konacno neke stvari poslozile u glavi. 

 

Macvan deluje izvesnije i svakako da bi trebalo da bude jedna od prvih meta. Tacno znas sta ces dobiti, adaptacija minimalna, karakter komplementaran sa postojecim nukleusom, a igracki kvaliteti uvek dobrodosli.

 

Luca jedan od najkonstantnijih igraca na SF u Evropi. Bukvalno full paket. Ne znam sad napamet kome bi dobro dosao, ali sigurno ce moci da bira klub i da ganja ugovor karijere.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

“Odluka da budem deo liste ‘Aleksandar Vučić – Za našu decu‘ bila je jednostavna i doneta srcem, kako mi sportisti i donosimo odluke. Podržavam politiku Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke zbog budućnosti naše dece, zbog šanse koju dobijaju mladi u svojoj zemlji, zbog svega što je za našu zemlju urađeno u prethodnom periodu, zbog napretka Srbije na svim poljima. Taj prosperitet oseća se i na Zvezdari gde je u protekle 4 godine urađeno mnogo, mnogi krajevi Zvezdare su po prvi put dobili parkić, igralište, pa čak i kanalizaciju i asfaltiran put. To je rezultat odgovorne politike koju je sprovodila vlast na Zvezdari predvođena Srpskom naprednom strankom u prethodne 4 godine. Bila bi mi čast da budem deo tima koji će nastaviti sa razvijanjem svih krajeva Zvezdare u narednom periodu i da svojim idejama i energijom doprinesem stvaranju još bolje Zvezdare za našu decu”

 

Ne znam da li se vraća, no pošto je u toku evociranje uspomena red je setiti se čoveka koji toliko dao voljenom klubu.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...