Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, placebo said:

Ako se sklope ova pojacanja mislim da nema brige,mi svakako moramo da dobijemo u Podgorici.Sad ili za par meseci svejedno,jer je sad kasno da se stvari isprave.

Nije svejedno. Mnogo znaci prednost domaceg terena, sto se videlo iz prosle sezone. U sizofrenim uslovima plej ofa, kojih ce opet biti, mozda ne u meri kao prosle sez, ali ce ih svakako biti, jako je tesko doci do pobede u gostima.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavijan2 said:

I u Budućnosti se nešto kuva. 2 poraza u poslednje 2 utakmice.

Naš najveći problem je stanje naše ekipe.

Ako tu sve bude u redu protivnici u Aba se neće mnogo pitati.

Sa senilnim Šakotom i izludelim Gazdom nisam optimista.

 

Vrv hoce da promene trenera. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zizu said:

Nije svejedno. Mnogo znaci prednost domaceg terena, sto se videlo iz prosle sezone. U sizofrenim uslovima plej ofa, kojih ce opet biti, mozda ne u meri kao prosle sez, ali ce ih svakako biti, jako je tesko doci do pobede u gostima.

Mi ove godine svakako necemo imati domaci teren bez obzira na rezultate, koju t  prednost domaceg terena vidis  ako imas deo "zvizdaca i mamojebaca" , U takvoj atmosferi zaboraviti na bilo kakvu prednost. Ono od prosle sezone u polufinalu i finalu se nece ponoviti, cak sta vise ti isti zvizdaci su bili prisutni pretpostavljam prosle sezone , samo ove sezone u drugacijem raspolozenju, a masa navijaca ne zeli da ucestvuje u ovom cirkusu obe strane.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Mi ove godine svakako necemo imati domaci teren bez obzira na rezultate, koju t  prednost domaceg terena vidis  ako imas deo "zvizdaca i mamojebaca" , U takvoj atmosferi zaboraviti na bilo kakvu prednost. Ono od prosle sezone u polufinalu i finalu se nece ponoviti, cak sta vise ti isti zvizdaci su bili prisutni pretpostavljam prosle sezone , samo ove sezone u drugacijem raspolozenju, a masa navijaca ne zeli da ucestvuje u ovom cirkusu obe strane.

 

 

semenkari - čudaci su govna (?), tako da nema potrebe sekirati se oko domaćeg terena (?)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Mi ove godine svakako necemo imati domaci teren bez obzira na rezultate, koju t  prednost domaceg terena vidis  ako imas deo "zvizdaca i mamojebaca" , U takvoj atmosferi zaboraviti na bilo kakvu prednost. Ono od prosle sezone u polufinalu i finalu se nece ponoviti, cak sta vise ti isti zvizdaci su bili prisutni pretpostavljam prosle sezone , samo ove sezone u drugacijem raspolozenju, a masa navijaca ne zeli da ucestvuje u ovom cirkusu obe strane.

 Sada preterujes. Kada dodje plej of tada ce se zbiti redovi i na tribinama, jedino ako suludi gazda ne krene da nas siluju sa njegovim " dobrim deckom " . Nije na zvizdacima i mamojebacima, vec je na gazdi. On sve moze da zaustavi ako zeli, a ako ne, zavrsice kao sto je i u politici zavrsio na margini - u FMP-u!

Edited by Zizu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pavijan2 said:

I u Budućnosti se nešto kuva. 2 poraza u poslednje 2 utakmice.

Naš najveći problem je stanje naše ekipe.

Ako tu sve bude u redu protivnici u Aba se neće mnogo pitati.

Sa senilnim Šakotom i izludelim Gazdom nisam optimista.

Ja to govorim ljudima od početka godine, uz dužno poštovanje našim rivalima, mi smo sebi najveći neprijatelj ove godine i mislim da ćemo doživeti jedno slavno samoubistvo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zizu said:

 Sada preterujes. Kada dodje plej of tada ce se zbiti redovi i na tribinama, jedino ako suludi gazda ne krene da nas siluju sa njegovim " dobrim deckom " . Nije na zvizdacima i mamojebacima, vec je na gazdi. On sve moze da zaustavi ako zeli, a ako ne, zavrsice kao sto je i u politici zavrsio na margini - u FMP-u!

Ne verujem da ce bilo sta da se promeni do tada, zvizdaci ce da zvizde, a NC ce da tera po svome, znam coveka, tu nema popustanja. a u prilog mu ide i proslogodisnja play off serija jer sin se sprema za tu seriju jer ima iskustvo da igra pod pritiskom ( vec vidim naslove u novinama pred seriju).

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Kada dodje do odlucujucih ne brinem se za njega pogotovo sto je najveci bonus u ugovorima kod svih osvajanje ABA trofeja.

 

Ne znam samo odakle skepticizam da se nece uci u playoff, Mornar je jedini kandidat i Fmp ce ucestvovati u borbi sve dok ne skine jos neku pobedu nasim konkurentima, samo se postavlja pitanje da li cemo imati srece na strani da naletimo na jos nekog poput Primorke, da li cemo sve derbije dobiti kuci, uostalom derbi u Podgorici je za koji dan, sve ce nam biti jasnije posle te utakmice. Ako se kojim slucajem dobije, ni prvo mesto nije daleko. 

 

Pa evo ovi "da li" u B2 mogu da budu odgovor za B1. Mnogo je tu da li, a i ovi bonusi za osvajanje ABA ce lakse da se zarade ako imas prednost domaceg parketa u plej-ofu. Samo da jos to i igraci shvate.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Mi ove sezone igramo katastrofalno u gostima sto se tice ABA lige, i bez prednosti domaceg terena skoro da nemamo nikakvu sansu da osvojimo titulu. Bez obzira da li nam protivnik bio Partizan ili Buducnost,Cedevita. A mi ako ne budemo medju prva dva tima necemo imati prednost domaceg ternena ni u polufinalu,ni u finalu. Tako da je evewntulani poraz sad od Buducnosti verovatno oprastanje od titule. To nam je utakmica sezone.

Ne moram ni da vam pomenem, jer znate to i sami, koliko je Bokan nestrpljiv da se osveti u plejofu, napravice nam takav docek dole da ce biti nemoguce igrati. On je spreman na takve poteze nakon kojih bi moglo da dodje i do ukidanja ABA lige.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Prvo si lupio da je pobeda 70.000 eur, a sada si ubedjen da je ovo slikano jutros.

 

Nisam lupio nego pogresio iznos.

I ne znam sto bih bio obavezan da znam svaku sliku svakog igraca u svakom klubu? Neko je okacio sliku koju smo komentarisali... naravno da niko ne zna njegovo unutrasnje osecanje cak i da je slika original. 

Ako je to elementarno znanje tj neznanje, onda ekskuze mua mr. Nepogresivi. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Mi ove godine svakako necemo imati domaci teren bez obzira na rezultate, koju t  prednost domaceg terena vidis  ako imas deo "zvizdaca i mamojebaca" , U takvoj atmosferi zaboraviti na bilo kakvu prednost. Ono od prosle sezone u polufinalu i finalu se nece ponoviti, cak sta vise ti isti zvizdaci su bili prisutni pretpostavljam prosle sezone , samo ove sezone u drugacijem raspolozenju, a masa navijaca ne zeli da ucestvuje u ovom cirkusu obe strane.

Opet si nas  bas na jedan kurvinjski nacin izjednačio sa ekipom koja ubija klub iz dana u dan a kao fol drziš kao neku neutralu. Navijači sa severa nece da učestvuju pošto nisu ludi da ih gazda ponovo prevesla a nece ni javno da podrze simpatizere da im opadne rejting.  Prolazni navijaci koji se pojave na par utakmica godisnje nisu ni obavesteni u čemu je problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, laki perkos said:

Opet si nas  bas na jedan kurvinjski nacin izjednačio sa ekipom koja ubija klub iz dana u dan a kao fol drziš kao neku neutralu. Navijači sa severa nece da učestvuju pošto nisu ludi da ih gazda ponovo prevesla a nece ni javno da podrze simpatizere da im opadne rejting.  Prolazni navijaci koji se pojave na par utakmica godisnje nisu ni obavesteni u čemu je problem.

Sever ne interesuje ni jedna , druga a ni treca strana, oni su to za sebe, sutra da se ukine bilo koja sekcija osim fudbalskog ne bi ih zabolela ni zanoktica na malom prstu.

Sto se tice ostalih navijaca koji sa tolikim nipodostavanjem klasifikujes kao neobrazovane, neobavestene jer imaju suprotne poglede od najpametnije i najobrazovanije kosarkaske publike koje gle cuda obitava samo ovde na ovom forumu. Eto oni jadni ne znaju jer tu su samo kada se pobedjuje, nisu prvoborci za spas kluba od propasti , cekaju dan kada ce svi odavde revolucijom da preuzmu klub, oteraju Covica i postave najgrlatiljeg forumasa odavde na celo kluba. Posle KKCZ idemo na FKCZ, na KSS pa na FSS i na kraju da tezinom nasih teskih kletvih i upisa na forumima smenimo i prvorodjenog i novopecenog kineza MIN DZE/

 

Ti si taj koji delis navijace , a ne ja, samo sam napisao kako neko sa strane kada bi zavirio ovde na forum bi stekao utisak kakva je struktura navijaca u KKCZ. Neznalice i botovi sa jedne strane, i borci za pravdu i poznavaoci pnr, hard difenz i tranzisn ofnz navijaca sa druge strane.

 

Domaci teren smo izgubili i dok su Covici u klubu vise ga necemo imati barem ne u ovoj sezoni.

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Srecan Kevin Panter svima koji slave [emoji846]

 

EMth5hPWwAAg6Fk?format=jpg&name=large

Nemojmo preterivati iako smo cigani... fotka je stara. Da je srecan mozda i nije ali ove je cisto gusenje foruma trivijalnostima i nemanje niceg pametnog za reci....

85dacb702e0887e5071c27c64bc7e13e.jpg

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

 

 

Edit: Greska u quotu, izvini Zizu... sledeci post

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Sever ne interesuje ni jedna , druga a ni treca strana, oni su to za sebe, sutra da se ukine bilo koja sekcija osim fudbalskog ne bi ih zabolela ni zanoktica na malom prstu.

Sto se tice ostalih navijaca koji sa tolikim nipodostavanjem klasifikujes kao neobrazovane, neobavestene jer imaju suprotne poglede od najpametnije i najobrazovanije kosarkaske publike koje gle cuda obitava samo ovde na ovom forumu. Eto oni jadni ne znaju jer tu su samo kada se pobedjuje, nisu prvoborci za spas kluba od propasti , cekaju dan kada ce svi odavde revolucijom da preuzmu klub, oteraju Covica i postave najgrlatiljeg forumasa odavde na celo kluba. Posle KKCZ idemo na FKCZ, na KSS pa na FSS i na kraju da tezinom nasih teskih kletvih i upisa na forumima smenimo i prvorodjenog i novopecenog kineza MIN DZE/

 

Ti si taj koji delis navijace , a ne ja, samo sam napisao kako neko sa strane kada bi zavirio ovde na forum bi stekao utisak kakva je struktura navijaca u KKCZ. Neznalice i botovi sa jedne strane, i borci za pravdu i poznavaoci pnr, hard difenz i tranzisn ofnz navijaca sa druge strane.

 

Domaci teren smo izgubili i dok su Covici u klubu vise ga necemo imati barem ne u ovoj sezoni.

 

Mozes sve ovo da okačiš mačku o rep onako narodski da se izrazim. I dalje podmeces da se radi o borbi za preuzimanje kluba sto radi i gazda nebojsa sa njegovim glasnogovornicima vujčinom i šunturlom. Čuj klub ce preuzeti ljudi koji zvizde filipu nedonošcu😯 da li te stvarno nije sramota da tako nesto napiseš a onda te iste ljude pogledaš u oči bez imalo stida. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...