Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Neki su prije utakmice mislili da bi poraz dobro došao kao katalizator promjena, tačnije dovođenja trenera i zamjene plejmejkera.

Sad vidimo da je jedina promjena to što smo ostali bez dobrog centra.

 

Nažalost, ova sezona postaje interesantna samo zato da vidimo koliko daleko tvrdoglavost, inat i bezobrazluk Nebojše Čovića mogu da idu. Za onaj airball sedam sekundi prije kraja napada (13 do kraja utakmice) Filip Čović bi dobio momentalni nogobulj i u drugoj nigerijskoj ligi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tužno je sve ovo. Nisam hteo da komentarišem utakmicu sa Asvelom, nisam imao snage da nabrajam sve gluposti koje smo napravili. Ovo od sinoć je već tragikomedija. Izgubili smo od limitirane ekipe koja je šuterski sakata ali je makar srčana. Nisam fan ali moram da priznam da Perperoglu mnogo fali, on se solidno snalazi u ovakvom izolacijskom haosu od igre. Sistem nam je truo do srži i nema potrebe nešto detaljisati. Šteta je što smo totalni kolaps doživeli u periodu kada je bilo prostora da se malo energetski boost-ujemo, pa da tražimo neku realnu šansu u Berlinu i Kaunasu. Ovako idemo na klanje. Kakav bedan triling Nebojša, Gavran, Fićko - jedan neće, drugi ne zna, treći ne može. Ostatak tima apsolutno ne briljira, zapravo većina igra užasno, praktično nemamo igrača koji je u dobroj formi. Međutim, to bi bilo kako kad bi se neko žalio na masno tkivo, dok mu gangrena pojela ceo organizam.

  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

I dalje mi nije jasno pravilo da se ponistavaju bacanja. Od kada je to uvedeno? I kako namerna Davidovcu to tek sada citam? Jbt ja sam lud majke mi. Protiv Asvela onaj njihov plej u zadnjem minutu skoci da sutne i napravi duplu i niko nista ne svira sinoc pokazuju tri minuta kod zapisnickog stola neke prekrsaje, od svega jedno bacanje... 

Nikome nije jasno šta su ljudi tu dosudili, posle gledanja snimka pokazana je samo namerna za Jankovića i ništa više. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Milan33 said:

I trener igra veliku ulogu kod nalazenja pravih uloga za te zle strance.Primer Djenka kod Radonje je kidao(imao je slumpove ali se vracao).

Ne znam samo cemu to "zli stranci"? Kao da neko mrzi strance ili slicno. 

Cinjenica je da je trziste stranih igraca neuporedivo sa trzistem domacih igraca. Pa i Feneru i Efesu moraju da trpe neke prosecne domace jer ne mogu svi stranci da igraju. Mi smo cak mirne duse mogli da gledamo Radanova i Ristica u 12 a da ne guramo Odza i mucenog Filipa. Stranci prosto moraju da podizu kvalitet tima jer trziste stranih igraca je mnogo vece i ne vidim smisao da ih imamo 8 gdje pola njih nicim ne doprinose vise od Davidovca i Dobrica npr. Cak stavise samo guse njihov napredak i smanjuju im minutazu. Nama ce Dobric i Davidovac i nakon 5 sezona ostati igraci rotacije zbog stranaca koji nisu nista posebno bolji od njih i koji nicim ne doprinose postizanju nekih vecih rezultata. I sa 2-3 stranca mozemo uzeti ABA ligu i KLS i u EL imati 10-tak pobjeda. 8 stranaca ima smisla ako nam je imperativ borba za fajnal for EL. 

Link to comment
Share on other sites

Moralna gromada u liku oca i sina.

Jedan pametuje Beronu, drugi škartira Gista koji odavno "zaobilazi" sina videvši da je debil i time vređa mamu i tatu.

 

Obojica za psihoterapiju i to višemesečnu.

 

Kakvo odsustvo zdravog razuma i izraženo prisustvo sujete i inata.

 

Možda je najbolje da se obojica nose u tri lepe, bez obzira na cenu, ne znam.

Možda senior to i hoće, samo nas pre odlaska zakopava

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Iako se pojavila informacija da je Gist posle loših igara na početku sezone suspendovan, te da zbog toga nije na spisku putnika za Berlin, iz kluba sa Malog Kalemegdana tvrde da to nije istina i da je razlog njegovog ostanka taj što je Gavrilović odlučio da povede Nikolu Jovanovića.

 

- U timu ima 16 igrača i svako može da igra - rekli su iz crveno-belog kluba.

 

Gavrilović odlučio :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

  • Like 7
  • Ha-ha 40
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogi znaju da sam Filipa branio od uvreda, u vise navrata. Sinoc mi je prag tolerancije na njegovo vredjanje naglo porastao, a danas i ja zelim premijerno da kazem - more gonite se lepo u 3 p materine:

 

1. Oba Covica

2. Gavrilovic

3. Botovi sa foruma tipa Nese Ilica

4. ‘Najverniji’ koji sve ovo po podrzavaju

5. Branko Lazic

6. Svako ko za ovako nesto nalazi opravdanje

  • Like 17
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto ovako po našem najboljem skoreru u derbiju koji je jedini imao herca da izvadi stvar i to bez sramote ?

I šta sad...ova trojka mu nije ušla ali ulazi naredna...ima vremena duga je sezona...pa onda još jedna.

 

moram ja, dok Neša ne završi post od cirka dvadesetak hiljada znakova...

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hamilton said:

Mnogi znaju da sam Filipa branio od uvreda, u vise navrata. Sinoc mi je prag tolerancije na njegovo vredjanje naglo porastao, a danas i ja zelim premijerno da kazem - more gonite se lepo u 3 p materine:

 

1. Oba Covica

2. Gavrilovic

3. Botovi sa foruma tipa Nese Ilica

4. ‘Najverniji’ koji sve ovo po podrzavaju

5. Branko Lazic

6. Svako ko za ovako nesto nalazi opravdanje

Nesa Ilic ceka da se nakupi gneva te nam u stilu Vucicevica odbrani lik i delo replicirajuci svima.Ako mi spomene sudjenje i broj Filipovih poena opsovacu pa nek ide ban.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Namerna za Davidovca je pokazana pre gledanja snimka.

Nesportske Jankoviću i Davidovcu koje su se medjusobno anulirale i tehnička Zagorcu valjda, što je rezultiralo tim jednim bacanjem.

Nije mi samo jasno kako mogu da anuliraju bacanja, pogotovo nakon prekršaja pri šutu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Matador said:

Jel moguće pokazati namernu posle prekida igre ili to može da bude samo tehnička/isključujuća/ šta god?

Da, moguce je. Mada su u takvim situacijama mnogo cesce iskljucujuce (tuca/udarac) ili tehnicke (verbalni delikt).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dulematic said:

Nesportske Jankoviću i Davidovcu koje su se medjusobno anulirale i tehnička Zagorcu valjda, što je rezultiralo tim jednim bacanjem.

Nije mi samo jasno kako mogu da anuliraju bacanja, pogotovo nakon prekršaja pri šutu.

Pa zato što se svakako šutiraju dva bacanja 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

To sam video, tada su pokazali i namernu za Jankovića, i onda pokazali da idu da gledaju snimak. Posle gledanja snimka, valjda treba da se pokažu sve konačne odluke.

Ako me secanje ne vara, Jankovicu su u pocetku pokazali samo obican faul. Nesportski faul je dosudjen nakon gledanja snimka, koje je prozrokovao Gavrilovic ljubaznim pitanjem kod Boltauzera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...