Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

18 minutes ago, Laki21 said:

 

Na Davidovca i Djenku izgleda ne utice mnogo, oni bacaju cigle ove sezone, kako god😂

Zato ce Gist verovatno da ga nalupa do polovine sezone😎

Salu na stranu, brojke su sasvim logicne, jer se odbrana maksimalno skuplja na ostaloj cetvorici kad je on u igri, posto se zna da je on non faktor u napadu.

Da ne pricamo o tome sto potrosi 8 sekundi da jedva prenese loptu, jos 7-8 na besmisleno tapkanje u mestu i provlacenje lopte kroz noge, koje koristi timu koliko i ker koga dresiras da to radi, a onda uvali loptu prvom do sebe i otrci da bleji u cosku, dok ostali za preostalih 8 sekundi pokusaju da isiluju neki sut preko ruke sa 8-9 metara ili se ukucaju u sumu protivnika u reketu.

Kakav kancer sunce ti....😫

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Carl Johnson said:

A ja reagujem na vest da je on slobodan igrac tako sto razmisljam “jebote, koji bi on bio upgrade u odnosu na Filipa”. Ali bez sale. 😄

nebojsin mali me naceo a tepara bi me dotukao 100%

 

gledam lakijev video i ladno davidovcu i djenki sve jedno ko simonsu. vola u pedu ne mogu da ubodu.

 

jos jedna stvar ako nije problem. molio bih sve prisutne koje komentarisu igre i prisustvo nebojsinog sina u zvezdi da ga tako i oslovljavaju nebojsin mali jer je beskicmenjak i nije zasluzio da mu se spominje ime. tako bi trebao da ostane upamcen kao nebojsin mali jer drugacije niko i ne bi znao za njega.

Edited by HAMMER
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dekkard said:

Kako logično izbaciti Filipa iz rotacije kada je on jedan od dva pleja u sastavu. Faye ili Boriša, jedan od njih dvojice.

Posto necemo gledati taj film da Filip bude van protokola, ja bi Odzao izostavio i igrao sa jednim klasicnim centrom i Gistom.

1 minute ago, ivan9 said:

Evo sad videh

Veceras bez Covica, Dede, Derika i Jovanovica.

Gde si to video?ako se zajebavas nije lepo 😀

Edited by Tony
Link to comment
Share on other sites

Sectore, ja ne znam sta je tebi za uzivanciju kad gledas te klipove. Da se ne shvati pogresno, al mene jako boli sto uopste u lajvu moram da podnosim tu spodobu, previse tesko mi je da gledam i klipove koji pokazuju svaku njegovu glupost.

 

Da igra za neki drugi klub pa i ajde.

Ja sam nekako i odustao od ove sezone, i pomalo se pokajao sto sam uzeo sezonsku. Nebojsa, sta ucini? Od jedne potencijalno istorijske sezone, napravio je od nas buducnost v2.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, losmi17 said:

Sectore, ja ne znam sta je tebi za uzivanciju kad gledas te klipove. Da se ne shvati pogresno, al mene jako boli sto uopste u lajvu moram da podnosim tu spodobu, previse tesko mi je da gledam i klipove koji pokazuju svaku njegovu glupost.

 

Da igra za neki drugi klub pa i ajde.

Ja sam nekako i odustao od ove sezone, i pomalo se pokajao sto sam uzeo sezonsku. Nebojsa, sta ucini? Od jedne potencijalno istorijske sezone, napravio je od nas buducnost v2 0.5.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...