Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

8 minutes ago, Ridji said:

Pa i taj Filip Covic je vise licio na kosarkasa nego ovo masno bure. Ok uvek je bio nizak i okracen ali je licio na sportistu koliko toliko. Ovaj sad lici na nekog propalog i zapustenog sitnog kriminalca koji igra basket iz hobija

 

ono jes ali što se skilla tiče, mislim da je sada neuporedivo bolji, jedini problem je što je ovo ozbiljna el ekipa a ne 12a u jadranki (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, placebo said:

Ljuri kako je juce delovao Kuz?Nisam mogao da gledam...

 

FALI MU JEDNO 20 kila mišića i imao je neke bombe Odžo da ih se postidi...  al izgleda to smislenije u odbrani malo više kad je on na parketu.  ništa ozbiljnije od njega ne očekivati dok ne nabije mase i ne vrati se u tamičarsku formu.  Bio je onako non factor protiv nedonoščadi iz Mege. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Ja sad kad bi krenuo da ti pisem da pored toga sto protivnici sutiraju 12% bolje trojke(*) , da KKCZ sutira 14,8% bolje kada Filip nije na terenu, da trojke mi sutiramo 16,2% bolje kada nema Filipa na terenu a da procentualno uzimamo skoro pa isti broj suteva kada je Filip na terenu i kada nije. Da kada je Filip na terenu mi iz svakog suta na kos postizemo po 0,71 poen a kada nije tu postizemo po 1,05 poena. Da ne pominjem sto Filip ima bednih 0,46 poena po uzetom sutu. 

 

*) edit: sad sam pogledao statistiku i kada je Filip na terenu protivnici sutiraju trojke sa 41,2% a kada Filip nije na terenu sutiraju sa 24,5%. Stravicnih 16,7%. Kad sam vec tu da pomenem i da defanzivni rejting(da ne bude samo da gledamo ofanzivu) u koji ulaze blokade, izvuceni faulovi u napadu i ukradene lopte: kada je Filip na terenu indeks 13 a kada nije na terenu je 38. 3x je manji. 

 

 

 

Ovo je bukvalno za zatvor.

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo je bukvalno za zatvor.

In January 2013, he signed for Vojvodina Srbijagas for the remainder of the season.[1] In August 2013, Čović signed for KAOD Dramas in the Greek Championship,[2] but left the club in December citing personal reasons.[3] Shortly afterwards, he signed with a new club FMP.

Kad ti kk Vojvodina i Kao drama kazu da nisi za njih...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mairosu said:

 

a šta znam imao je par kul skokova u napadu. nije baš totalni non factor. 

 

ma sve pet, nego nije za to on doveden,  par of skokova i par poena protiv  jednog od najlošijih timova u ligi.  Treba njemu neke košarke i nekih meseci rada da bude TO za šta je i projektovan da bude, zato kažem  non factor, mada odgledao na preskoke drugo poluvreme (od onih bacanja što je prepolovio)  tako da nisam najmerodavniji za davanje izjava.

Link to comment
Share on other sites

Filip je bio katastrofalan i u toj Karijevoj sezoni, strašno nas je sahranio u onoj finalnoj seriji (koju nažalost pamtimo i po drmanju koševa i pljuvanju Vlade Jovanovića od strane troglodita). Sada je on dosta bolji košarkaš nego tad (naravno, isključivo u fazi napada) ali to jednostavno nije dovoljno za ovaj nivo. Hvala Ivanu što nam je plastično prikazao stravu i užas Fićinog boravka na parketu. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kratko je trajao dijalog Tomića sa igračima, a onda je samo prozborio "play whatever you want".

 

Ovo mi zvuci kao ljudska reakcija,probao sam i video da ne ide...Evo vam ga ustipak pa se j....ite....

ALI sto ne rece u pripremnom periodu dok su ti padale cigle,debeljko nece ici u mojoj viziji...

Ljudi svako ko poznaje svoj posao drzi do integriteta.Lazemo se da ce doci trener koji je kalibar za EL,a ostaviti cedo tatino.

TJ.ako pristane,onda ne drzi do sebe i do svog autorskog rada.Sto nam govori da je rec o labilnoj osobi.Generalno i da ga prebacis na beka,opet imas igraca manje u odbrani.Nema polovicnog resenja ili Fmp ili KK Vojvodina...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ridji said:

Pa i taj Filip Covic je vise licio na kosarkasa nego ovo masno bure. Ok uvek je bio nizak i okracen ali je licio na sportistu koliko toliko.

Ovaj sad lici na nekog ...

 

Zipovani Pero ili Mp3 Antić.

 

Treba mu poslati celu kutiju Snickers-a na kućnu adresu sa jasnom porukom: '' JEDI !!! '' ...možda shvati.

 

a u potpisu: Laki's Brigate Rose

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, placebo said:

In January 2013, he signed for Vojvodina Srbijagas for the remainder of the season.[1] In August 2013, Čović signed for KAOD Dramas in the Greek Championship,[2] but left the club in December citing personal reasons.[3] 

 

image

 

Od ličnih razloga Filip je naveo nemogućnost da šutira za 3 preko 20% i za 2 preko 25%

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...