Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

51 minutes ago, Predragdjape said:

Navijaci bi Larkinu i Kalatesu nasli zamerke, jednostavno je tako... Ako bi Radonjic dosao, misljenja sam da bi Nate bio prvi pg. Stekao je iskustvo a i vreme mu je da pokaze da je lider jedne EL ekipe. 

b1. Nerast, ne bi mogao da brani Gordića na niskom postu. Indijanac!

 

b2. Easy money, kamenjar, moš ga braniti Muta style odbranom svi u reket.

 

Keep em coming, i can do this all day😄

 

edit: prvi nizak, drugi ćelav, kad se sabere to dvoje dobije se... 😛

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Leonard said:

Nekako mi prica oko Radonjica zvuci identicno kao sa Teodosicem prosle sezone.

 

Mislim da nije za poredjenje.

Koji ce EL klub uzeti Radonju sem nas? 🙂

nadam se prijatnim vestima uskoro...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cortez said:

Mislim da nije za poredjenje.

Koji ce EL klub uzeti Radonju sem nas? 🙂

nadam se prijatnim vestima uskoro...

Pa ni Tea nije uzeo EL tim 😁 Šalu na stranu, nije ista situacija. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nate said:

nisam bas siguran da peters ima sta da ponudi u nba

Po onome sto sam ja citao, moze sigurno da dobije neki ugovor u NBA, da zakrpi nekom neku rupu zbog povreda ili slicno, pa da ga onda vejvuju i vrati se u razvojnu ligu... mlad je dovoljno da mu se to jos moze i da sanja NBA. 

 

Sve u svemu, iako bude dolazio u Evropu, to ce biti u neki platezno jaci tim. Tako cenim, a voleo bih da bude nasa opcija, bas mi se svidelo ovo sto sam video. Pogotovo asistencije, imao je neke koje ocigledno pokazuju koliko je svestan celokupne igre i gde se tacno nalazi igrac kome asistira iako je mozda i blokiran pogled ka njemu.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, MetalHead said:

Po onome sto sam ja citao, moze sigurno da dobije neki ugovor u NBA, da zakrpi nekom neku rupu zbog povreda ili slicno, pa da ga onda vejvuju i vrati se u razvojnu ligu... mlad je dovoljno da mu se to jos moze i da sanja NBA. 

 

Sve u svemu, iako bude dolazio u Evropu, to ce biti u neki platezno jaci tim. Tako cenim, a voleo bih da bude nasa opcija, bas mi se svidelo ovo sto sam video. Pogotovo asistencije, imao je neke koje ocigledno pokazuju koliko je svestan celokupne igre i gde se tacno nalazi igrac kome asistira iako je mozda i blokiran pogled ka njemu.

Ma, ja bih se raspitao kod Jelića i Ristovića (Octagon) ništa ne košta ...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

b1. Nerast, ne bi mogao da brani Gordića na niskom postu. Indijanac!

 

b2. Easy money, kamenjar, moš ga braniti Muta style odbranom svi u reket.

 

Keep em coming, i can do this all day😄

 

edit: prvi nizak, drugi ćelav, kad se sabere to dvoje dobije se... 😛

Jbt, imali smo Larkin/Calates combo i corona nam spasava sezonu  ... 

Link to comment
Share on other sites

On 5/31/2020 at 11:10 AM, Pavaroti said:

Kad je to bilo najbitnije?

 

Ako razumes ovu igru bar malo, bice ti jasno da ga je nesretni Alimpijevic bukvalno unistio u prvoj polovini sezone sa prevelikom minutazom. Da ne pisem sto je isao u Belorusiju da igra za CG i sto se Pera uopste doveo i onda birao meceve. Upariti Bjelicu i Antica i na to imati Lesora i Omica, to moze bukvalno samo idiot.

 

Njegova minutaza u prvom delu sezone u EL nije isla ispod 25m a u ABA i oko 30m. 

 

To je igrac i ako je dobro placen, treba da ima rolu od 15min max, a ti dovedes i Antica + dva drveta. Bjepica i u najboljim danima nije imao fiziku i ovoliku minutazu.

 

Alimpijevic je ubedljivo najgori trener koji je vodio Zvezdu za mog zivota. Cak ni on nije krivac, koliko je to bio Covic sto ga je angazovao sa sve Ljubotinom i ostalom ekipom.

Nije Bjelicin problem bila fizicka sprema nego psihicka. Tip je delovao kao da bi radije bio bilo gde samo ne na terenu, za sta smo kasnije dobili i potvrdu.

 

Da tako nestane sa terena najplaceniji i najiskusniji igrac u ekipi u tako vaznim utakmicama se ne vidja cesto.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cortez said:

Mislim da nije za poredjenje.

Koji ce EL klub uzeti Radonju sem nas? 🙂

nadam se prijatnim vestima uskoro...

 

zašto bi radonjić morao isključivo u klub koji igra euroleague. ima dobrih klubova, sposobnih da plate i izvan el. možda neki od njih i imaju el u planu od par godina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni se vise svidja simonovic. plasim se da je mali miskovic slican karakter kao cale mu. na zagrevanju ne promasuje, ali kad pocne utakmica... nisam siguran da je miskovic bolji igrac od simanica recimo

Edited by Nate
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Del Piero said:

Nije Bjelicin problem bila fizicka sprema nego psihicka. Tip je delovao kao da bi radije bio bilo gde samo ne na terenu, za sta smo kasnije dobili i potvrdu.

 

Da tako nestane sa terena najplaceniji i najiskusniji igrac u ekipi u tako vaznim utakmicama se ne vidja cesto.

25 meceva do  nove godine, na cak 11 je imao minutazu 29+ miuta, na samo jednoj -20 i to protiv MZT kad je bilo 40 razlike.  Na sve to negde u novembru, decembru je isao u Belorusiju. U celoj sezoni je samo poslednji mec tj finala odigrao ispod 17minuta.

 

Kod Radonjica godinu dana ranije je igrao 15minuta prosek manje vise. Gurao ga jE na pocetku malo jace, onda doveo Tompsona i smanjio mu minutazu.

 

Bukvalno nikad nije imao slicnu minutazu, a ovde sa 34godina je ga je Alimpije cuveni bukvalno izlizao kao dete kad dobije lizalicu gladno..Ti kad nisi fizicki spreman, ne mozes ni psihicki, prosto ide jedno sa drugim.Jos je nesretni Alimpije imao pet centra, doduse na pocetku sezone cetiri.

 

Nije biti trener imati samo playbook,moras imati nesto i u glavi 🙂 bio, neponovio se, pu, pu, daleko bilo..

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pavaroti said:

25 meceva do  nove godine, na cak 11 je imao minutazu 29+ miuta, na samo jednoj -20 i to protiv MZT kad je bilo 40 razlike.  Na sve to negde u novembru, decembru je isao u Belorusiju. U celoj sezoni je samo poslednji mec tj finala odigrao ispod 17minuta.

 

Kod Radonjica godinu dana ranije je igrao 15minuta prosek manje vise. Gurao ga jE na pocetku malo jace, onda doveo Tompsona i smanjio mu minutazu.

 

Bukvalno nikad nije imao slicnu minutazu, a ovde sa 34godina je ga je Alimpije cuveni bukvalno izlizao kao dete kad dobije lizalicu gladno..Ti kad nisi fizicki spreman, ne mozes ni psihicki, prosto ide jedno sa drugim.Jos je nesretni Alimpije imao pet centra, doduse na pocetku sezone cetiri.

 

Nije biti trener imati samo playbook,moras imati nesto i u glavi 🙂 bio, neponovio se, pu, pu, daleko bilo..

 

 

kod radonjica je izgledao jos gore. zivot mi je skratio promasenim zicerima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

Ljudi, koji su ovo likovi sto objavljuju insajderske informacije i kojima iz nekog razloga svi veruju dovoljno da retvituju njihove upise? Mislim, ovo mogu i ja da objavljujem.

 

Verovatno se objavljuju ovde da bi se proverilo ima li istine. Niko nije napisao da je 100% tacno i da su oni bogovi istine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pavaroti said:

Nije biti trener imati samo playbook,moras imati nesto i u glavi 🙂 bio, neponovio se, pu, pu, daleko bilo..

 

Za mene je kljucno za uspesnog trenera da zna da brzo reaguje na neplanirani razvoj dogadjaja...dakle da ima u glavi plab b i c, ne zapisano, vec da odreaguje.

 

Pripremu utakmice mnogi mogu da odrade kada imaju svo vreme sveta... zajebano je u trenutku povuci dobar potez kad kola krenu na odle.

 

@Golijat

Pretpostavljam da je tako. Mislio sam pre svega da su to prilicno cesto anonimusi. Novinarcici zeljni paznje. Zaista mi je tesko da poverujem da neki tamo Italijan ili Spanac zna da Zvezda pregovara sa Voltersom.

 

EDIT: Ovo za Nikolu Miskovica iz Mege je tacno izgleda, prvi put imam koliko toliko verodostojnog coveka koji mi je preneo vest. Ali nije da ga mi nesto hocemo, nego ga Misko nudi.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...