Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

da, samo stvar je u tome, da je fegi jos juce na fegigardi napisao da ce jenkins najverovatnije leti posto je cox ispizdeo sto nema minuta za midzeta..

a ovi sa rsb i dalje cute, a da je nesto porodicno valjda bi rekli..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zizu said:

Ima ih na pretek, sto se videlo prethodnih dana.

 

Nije da se osecam nesto preterano prozvan ali to provlacenje "etiketa" i anatemisanje svakog ko se ne daj boze suprotstavi uvrezenom misljenju bas uzima maha...Evo ja bih bas voleo da cujem primer ove tvrdnje...Ako se misli na raspravu oko odluke predsednistva ABA lige, da, ja sam poverovao Covicu zato sto mi to nalaze elementarna logika...i na kraju se se ispostavilo kao istina, odgovora na zahtev za odlaganje nije bilo, samim tim ni konacne odluke o ovom slucaju...ako si na nesto drugo mislio, unapred se izvinjavam...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Koliko smo mi los narod, sve provejava na neke teorije zavere....

 

nismo loš narod toliko koliko smo naučeni na govnarije pa onda skačemo na sve živo

 

evo meni iskreno to ne bi bila toliko čudna vest, da je jenkins zapalio

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Maverick88 said:

Pa da l mislite da bi otisao tek tako da je dobio otakz? Pa mi imamo jos Oja i Brauna i Fajea sa kojima ne znamo sta da radimo i koji sede pored terana jer se jos ne zna kako da se rastanemo, a Djenku smo tako na keca pustili, daj ne lupajte bzv 


Uh, sad moram dodatno da proverim informacije kad se i ti oglašavaš...

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

nismo loš narod toliko koliko smo naučeni na govnarije pa onda skačemo na sve živo

 

evo meni iskreno to ne bi bila toliko čudna vest, da je jenkins zapalio

 

Ne znam, ja sam stekao takvo iskustvo , da smo mi "los" narod. Cak i od onih koji mislis da nisu "losi", vidis po ponasanju da je to lose. Mozda nije dobra rec "los" . Skroz smo zastranili. Ovo cak ni nije tema za ovu temu, ali citam nekoliko tema sa foruma, i iz real life-a, sticem sve vise utisak da smo jako zastranili.

 

p.s.

i sta ako je otisao za USA Jenkins

i neka je , mozem zamislit kakve je imao sve salve komentara na nalogu . 

Edited by I, Ja Sam Laki
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

nismo loš narod toliko koliko smo naučeni na govnarije pa onda skačemo na sve živo

 

evo meni iskreno to ne bi bila toliko čudna vest, da je jenkins zapalio

Još kad portali zasole ... pazi ovo :classic_smile:

Quote

Poslednjih nedelja košarkaška čaršija je brujala da iskusni Amerikanac nije ispunio očekivanja i da bi mogao da napusti klub sa Kalemegdana, međutim, u SAD je otputovao iz privatnih razloga i brzo bi trebalo da se vrati i stavi na raspolaganje treneru Draganu Šakoti.

Verujem samo @Mairosu i Rajku, ostali ... čibe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...