Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

fegi jos jednom dokazao koliko je glup da ne ne kazem retardiran.. podvlaci onaj dao iz pravilnika da u slucaju ne dolaska, utakmica se gubi 20-0 i kad je to primenjivo, ne prolazi u dalje krugove naticanja..

i onda jos navede primer, kako je partizan `41 u finalu plej ofa na drugoj utakmici finala zbog napustanja izgubio titulu.. i opet ne moze da skapira ove dve stvari..

pa retardu, lepo ti pise kad je primenjivo(a taj deo nije podvukao).. lm, da je ovo bio plej of, i da nismo otisli, to bi znacilo da gubimo seriju, a ovo je i dalje regularan deo, al dzabe retardiranom bolesniku zaslepljenog mrznjom objasnjavati.

 

da ne govorim da je suptilno najaljivao pobedu cibone veceras(pa pojeo vuk magare), sto ce raditi i do kraja za svaku utakmicu fmp-a, pa kad jednom fmp i izgubi, bice eto esam vam rekao da namestaju..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Whitnail said:

Ne vidim da Žalgirisu nešto škodi što je istupio iz VTB i igra po nekim oranicama bez izloga u Šiauliaiju.

 

Pa upravo to i pisem. Da ce Vucic kupiti licencu i onda nije bitno da li igramo aba ligu ili ne. Ni Oly ne igra grcku ligu pa im nista ne fali.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kankkunen said:

Aba je q... na biciklu, koga to još zanima ... davno prošlo vreme.

Možemo o tome za par godina, gledam malo dalje od nosa ... eto.

 

Aba liga jedino i zadržava košarku na ovim prostorima iznad ranga moldavske.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Ali BIA koja izdaje neke procene za stanje u drugoj drzavi, a ovamo steze obruc oko polupismenog pedofila vec 15 dana.

 

Vise od 15 dana :lol_2: Jos pecat na pola strane. Amateri high level!

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Jašta ... nema košarke bez ABA :classic_biggrin:

 

Ima, kao što ima i domaćeg fudbala u Superligi. Takva bi nam bila i košarkaška liga- Zvezda, Partizan i njihove filijale, u borbi za besmisleni trofej. Ne znam zašto te to pali, al dosta je perverzno.

Ali slobodno ponovi još 200 puta večeras da ima košarke i bez aba lige, ne obaziri se na realnost.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

 

Ima, kao što ima i domaćeg fudbala u Superligi. Takva bi nam bila i košarkaška liga- Zvezda, Partizan i njihove filijale, u borbi za besmisleni trofej. Ne znam zašto te to pali, al dosta je perverzno.

Ali slobodno ponovi još 200 puta večeras da ima košarke i bez aba lige, ne obaziri se na realnost.

Možeš li da citiraš da sam makar 2 puta to ponovio ... i sve OK.

Rekao sam šta sam imao, i kraj priče ... neću vas više smarati.

sporcki pozdrav. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moje misljenje je da ce ABA za neku godinu i postati neka malo jaca KLS, tako da nece biti ni bitno koje takmicenje igramo.

ali zasto cekati koju godinu i igrati/gledati kvalitetnu kosarku...kad lepo mozemo sad odmah da je razjebemo?

 

Edited by Knjizevnik_Laki
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moje misljenje je da ce ABA za neku godinu i postati neka malo jaca KLS, tako da nece biti ni bitno koje takmicenje igramo.

 

Gubitak EL za ove prostore ce biti samo okidac da se urusi i ovo malo kvaliteta sto ima.

 

U aba ćeš imati, uz Zvezdu i Partizan, Budućnost i Cedevita Olimpiju kao ozbiljne projekte, možda u perspektivi još nekoga. U Srbiji osim Zvezde i Partizana imaćeš samo njihove filijale.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, quentin said:

Sve što Đordi radi već godinama ukazuje na to da hoće da se riješi ABA predstavnika u EL i da otvori mjesto Nijemcima, Francuzima, Britancima... Nema nikakve šanse da Zvezda ili bilo ko odavde dobije neki ugovor. 

 

Nece da se resi ABA i otvori mesta ovim pobrojanima vec da ta mesta tj. nove licence dodeli direktno Klubu A, Klubu B i Klubu C (da ih zovemo tako). Kad su letos istekle ove "B" licence koje su imale ABA, VTB i Nemacka liga nije ih produzio istima niti dao novim ligama vec pretvorio u specijalne jednogodisnje pozivnice (popularno WC).

 

11 postojecih licenci na 10 godina cini mi se - Barselona, Real Madrid, Baskonija, Fenerbahce, Efes, Olimpijakos, Panatinaikos, Armani, Zalgiris, CSKA, Makabi

2 licence na 2 godine - Bajern i Asvel (ovo ce vrlo verovatno preci isto u stalne)

3 jednogodisnje specijalne pozivnice - "obecano" da ce prednost imati predstavnik ABA, VTB sa naglaskom na predstavnik

2 mesta finalisti EK ove sezone - vrlo moguce da bude i jedno ako npr. Valensija udje u top 8 

 

U novom formatu Djordi samo ima da odluci koja 3 kluba ce dobiti stalne licence umesto ove 3 WC, a u prethodnom periodu je stalno provlacio Virtus kao jedan perspektivan projekat, spominjao je i Valensiju, a tesko mi je da poverujem da neko iz Rusije ne bude kandidat za tu jednu licencu (Himki mi pada na pamet zbog stalnog igranja EL zadnjih godina).

 

I sto je plus za njega i ekipu, to mogu da odluce kad god pozele bukvalno, do prosle sezone su imali "nad glavom" ove spominjane "B" licence za 3 lige (bio je potpisan ugovor oko istih), sad kad su one istekle i ima 3 WC (koje i tako dobija neko "preko veze") mogu samo da procene kad su njihovi "favoriti" zaista i spremni za EL i zaokruze pricu koju planiraju odavno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knjizevnik_Laki said:

ali zasto cekati koju godinu i gledati kvalitetnu kosarku...kad lepo mozemo sad odmah da je razjebemo?

 

ma dobro, to su druge stvari

 

samo kazem da, kad bi se teoretski raspala ABA i igrala se domaca takmicenja, vremenom bi (moje misljenje) kvalitet KLS rastao. u pocetku bi to bilo smesno, kao i sad, ali dugorocno bi islo nabolje, dok ABA ide nizbrdo. da li bi se ta dva kvaliteta u nekoj teoretski tacki srela ne znam i mislim da ne bi, jer uvek u adriatiku ima bar 2 kvalitetna kluba pored komsija i nas 

1 minute ago, Haggard said:

 

U aba ćeš imati, uz Zvezdu i Partizan, Budućnost i Cedevita Olimpiju kao ozbiljne projekte, u Srbiji osim Zvezde i Partizana imaćeš samo njihove filijale.

za buducnost se slazem, za cedolimpiju cemo videti. bitan je i ostatak lige. ako cemo samo zbog buducnosti i olimpije da putujemo i kojekude diljem ex yu, nece to dugo potrajati

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

za buducnost se slazem, za cedolimpiju cemo videti. bitan je i ostatak lige. ako cemo samo zbog buducnosti i olimpije da putujemo i kojekude diljem ex yu, nece to dugo potrajati

 

Dopunio sam post sa "možda u perspektivi još nekoga". Hrvati su trenutno u buli, ali Cibona, Split i Zadar su ozbiljni brendovi, dići će se jednom. Možda i Bosna, možda MZT... svi oni imaju potencijal. U Srbiji nema potencijala van večitih, malo je verovatno da ćemo dobiti novi Hemofarm ili Radnički Kg iz doba Dinkića.

Govoriti o kls-u kao nekoj zameni za aba je smejurija.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Mi ako se povucemo iz ABA lige definitnivno cemo ostati bez Evrolige. Jer nema nikakve sanse da ce Djordi nama dati licencu, ima gomila klubova koji ce to pre nas dobiti zato sto ce da mu stave u dzep ozbiljnu lovu. On moze da obeca ali to ispuniti nece, osim ako nemamo viska jedno 5 miliona. Tako da bi mi povlacenjem iz ABA lige vrlo lako mogli biti svedini na KLS, do nekih srecnijih vremena, a to bi znacilo da se klub vraca na fabricka podesavanja.

Mi bi sa ABA titulom imali neki legitimitet da trazimo tu licencu, ali ako napustimo mislim da necemo imati previse argumenata. Osim naravno, da munemo ozbiljnu lovu njemu u dzep, a znamo da tu lovu nemamo. Jer ako tu lovu budemo dali onda ce nam budzet biti znacajno smanjen.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

samo kazem da, kad bi se teoretski raspala ABA i igrala se domaca takmicenja, vremenom bi (moje misljenje) kvalitet KLS rastao

na cemu baziras ovo misljenje?

i sta mislis, kakvi bi bili rosteri kkp i kkcz kada bi im kls bio primarno takmicenje?

 

moje misljenje je da bi, u takvoj zvezdi i takvom takmicenju...jedan tatin sin konacno bio legitimni clan tima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nek bude da sam paranoik...ali meni sve ovo deluje kao dobra rezija(pisac scenarija se da naslutiti),da se sad svi bave ovim "problemom",

a malog od palube niko vise i ne spominje.

Tako je neprimetno i doveden na treninge,cisto da popunjava broj dok se nd formira tim pa je tako u tisini i dobio ugovor i prezivljava raznorazne rezove...

Preslikan metod od skrivanja  afera Babic ,Krusik,Jovanjica ovim nazovi Malcanskim berberinom...

Sad se svi bave time,a ovo sve prodje...i ode u zaborav.

Bez posledica za glavne uloge naravno...

Edited by Laki Decembarski
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...