Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

9 minutes ago, laki perkos said:

Pošto u ekipi imamo američke državljane samo je trebalo zatražiti od američke ambasade u CG da obezbedi sigurnost za svoje građane

 

Tacno jebote, ovo je tako jednostavno i brutalno efikasno. Bukvalno obavestis ambasadu i javno objavis u medijima da si to uradio jer si dobio informacije da se sprema linc na americke drzavljane. Onaj servilni smrad dole bi se usrao, mislim da bi nam vojska cuvala tim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

danas se igra bez problema, posto 99% publike tamo cini clanstvo dps-a, stici ce direktiva da ovaj put ne sme da bude nereda.

a ako stigne direktiva da ih ipak bude, onda je to smrt za aba ligu, pa ce od sledece sezone u moracu, umesto zvezde, stizati jedinstvo iz bijelog polja i iskra iz danilovgrada, pa ako im to odgovara - neka bude tako.

Link to comment
Share on other sites

Ispratio sam desavanja 90ih i video kako se politika lascivno infiltrira u sport i salje poruku.Nista nije slucajno kad treba odredjena poruka da se prenese.

Mislim da ce doci do obostranog preziranja SRB I CG i da stvari vec duze vremena idu u tom toku.Meni je to sasvim ok i na neki nacin se radujem sledu dogadjaja naravno ako protekne u miru sto isto tako verujem da je ostvariv.Svako na svoju stranu i to je to,cak i njihovo istupanje iz ABA lige bi i bila fenomenalna vest.

Sto ne bi imali odnos sa njima kao sa Rumunima,sto toliko dozvoljavamo da drzava od 500k ljudi toliko utice na nase zivote.Evo vam crkva,evo vam imovina ali od danas nema skolovanja,dvojnih drzavljanstava,besplatnog lecenja,lica osumnjicenja za kriminal sa posebnom dozvolom boravak u Srbiji...Pritom nisam desnicar,cak se istih i gnusam nego je ovako bolje za nas.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ace Rimmer said:

Naravno da ne treba ići. Zasto bi se ponižavali radi sporta. Ima i važniji stvari u životu.

 

Ima, sutra se čeka nova godina, posle toga gledamo bečki koncert, 4 skakaonice i premijer ligu prvog januara. 

 

Ne odigra li se utakmica danas, za koju domaćin garantuje bezbednost, Nebojša što se mene tiče može u 3 pičke materine napolje iz kluba.

 

Odeš, zagrevaš se, jasno kažeš organizatoru i policiji da na prvu provokaciju/sranje izlaziš napolje, sranje se desi, povučeš ekipu....a ne, dežurna udbaška džukela primeni stari recept i dodatno raspali sukob i dolije nove hektolitre vode u već postojeće blato ne bi li lakše plivao. 

 

Usta mu se serem udbaška :frusty:

  • Like 25
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Odeš, zagrevaš se, jasno kažeš organizatoru i policiji da na prvu provokaciju/sranje izlaziš napolje, sranje se desi, povučeš ekipu....a ne, dežurna udbaška džukela primeni stari recept i dodatno raspali sukob i dolije nove hektolitre vode u već postojeće blato ne bi li lakše plivao. 

 

 

Polako... moje misljenje je da je sve ovo samo dizanje tenzije i nerviranje domacice i njenih navijaca kako bi se upravo ovako nesto desilo... 

Ako ne polete za 10ak minuta onda treba plasirati ovakve stvari. 

hmmm jel neko rece da ima let u 13:40? 😄 

da, ima... 

 

image.thumb.png.849baac0e6a2104adb13ae621b690a42.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

 

Polako... moje misljenje je da je sve ovo samo dizanje tenzije i nerviranje domacice i njenih navijaca kako bi se upravo ovako nesto desilo... 

Ako ne polete za 10ak minuta onda treba plasirati ovakve stvari. 

 

Šta znam, ja bih rekao da je u pitanju nerviranje domaćice maltretiranje sopstvenih igrača. Let avionom dva sata pre tekme. Makar i kratak let od 40 minuta, nisam siguran koliko je dobar potez. Tj. jeste, jer će u slučaju poraza reći eto morali smo da idemo dva sata pre tekme avionom pa smo bili umorni a ako dobijemo biće herojski potez, osvajanje Podgorice, Srbija do Ostroga ili već šta smisle. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eto, sve si sam sebi odgovorio - ima Nebojsa i izgovor za eventualni poraz... 

 

Stavio je on sve na vagu, nerviranje domacice vs. maltretiranje sopstvenih igraca i sina. A veruj mi nije neko maltletiranje, isao sam toliko puta poslovno dole da mi je lakse otici tamo nego npr. do Nisa kolima, plus sto ce tamo imati organizovanu pratnju, prednost u check-in, pasoskoj kontroli, saobracaju... oni i ne moraju do hotela tj. do soba, mogu u restoran na lagani obrok, neku masazu, relaksaciju i onda u halu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pero_Cameron said:

Nisu otputovali. Konferencija u 16.30.

 

Jao Nebojša, sve ti jebem...ajd što nisu otišli, nego imam u 4 neki sastanak....moraće da se žuri da se vidi šta je ovaj put izašlo iz udbaške kuhinje....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se situacija razvija, ova tema postaje kao LIVE tema. Ne znam da li da se smejem ili da plačem.

Bravo Madafaki za skauting analizu, zbog njega i igrača mi je najviše žao.

Igra je ono zbog čega pratim ovaj klub a ne konferencije Čovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

Aba liga odbila odlaganje utakmkice, dakle 20:0 i maksimalno 4. mesto pred plej of.

u plej ofu bi svakako bila jos vise naeletrisanija atmosfera, pa se postavlja pitanje da nece mozda i onda odbiti da putuje, i sto se onda uopste i igra nastavak aba lige?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...