Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kruze kojekakve kuloarske price da ce danas na tribine organizovano doci odredjena grupa ljudi sa ciljem da se zvizduci i kritike smanje.

Recenica  "Da vidimo ko to zvizdi" mi zvuci grozno.

E sad, info je od ljudi koji u Eventimu nisu obicni redari, tako da kontam da Covic senior zaista i razmislja o nekom look a like Vucic nacinu ophodjenja prema buntovnicima.

 

Jebem li ga ljudi, nas klub postaje personifikacija stanja u drustvu.

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki_Majak said:

 

Drage kolege, kakvo je stanje? Da li se bojkotuje ili se ide da se pokaže stav nas navijača koji "nemaju sopstveni klub"? Ja sam stigao preksinoć u Beograd i bilo bi mi krivo da barem putem zvižduka ne iskažem svoj stav.

Potpuno podržavam ovo što je gore napisao kolega Johnson, ne nužno da "ponabadamo" pošto je ABA liga tekma i ne verujem da će biti mnogo onih koji bi i hteli nas da ponabadaju.
Dakle, slažem se i sa @marejosip, ako se svi okupimo na jednom mestu, bićemo glasniji i jasniji. Obavestite me plz ovde ili na PP.

Mogu da nam se jave svi na pp koji bi došli, da znamo gde da budemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Gilmour said:

Kruze kojekakve kuloarske price da ce danas na tribine organizovano doci odredjena grupa ljudi sa ciljem da se zvizduci i kritike smanje.

Recenica  "Da vidimo ko to zvizdi" mi zvuci grozno.

E sad, info je od ljudi koji u Eventimu nisu obicni redari, tako da kontam da Covic senior zaista i razmislja o nekom look a like Vucic nacinu ophodjenja prema buntovnicima.

 

Jebem li ga ljudi, nas klub postaje personifikacija stanja u drustvu.

 

 

 

Cilj tih prica je da se zaplase mnogi i da odustanu od dolaska na utakmicu ili da im ne padne napamet da zvizde.

Ne treba siriti paniku, jer nedolazak ili tisina u hali je nesto najgore sto nam se moze dogoditi u ovom trenutku.

Ko zeli doci ce, a ko ne ostace kod kuce i iza kulisa posmatrati sta ce drugi uraditi u njihovo ime. Nista novo!

Pisano je vec par puta za zavodjenje reda u hali i nema potrebe iznova pisati.

Ne pamtim da je u ovako velikom broju zvezdaska javnost bila ujedinjenija nego sad po pitanju filipovog (ne) igranja u Zvezdi.

Veceras ce biti jasnije da li imamo hrabrosti u nameri da se suprostavimo Covicu u njegovim mazohistickim namerama ili smo samo hrabri na forumima i drustvenim mrezama. Ako prevagne ovo drugo, bolje nismo ni zasluzili.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zizu said:

Cilj tih prica je da se zaplase mnogi i da odustanu od dolaska na utakmicu ili da im ne padne napamet da zvizde.

Ne treba siriti paniku, jer nedolazak ili tisina u hali je nesto najgore sto nam se moze dogoditi u ovom trenutku.

Ko zeli doci ce, a ko ne ostace kod kuce i iza kulisa posmatrati sta ce drugi uraditi u njihovo ime. Nista novo!

Pisano je vec par puta za zavodjenje reda u hali i nema potrebe iznova pisati.

Ne pamtim da je u ovako velikom broju zvezdaska javnost bila ujedinjenija nego sad po pitanju filipovog (ne) igranja u Zvezdi.

Veceras ce biti jasnije da li imamo hrabrosti u nameri da se suprostavimo Covicu u njegovim mazohistickim namerama ili smo samo hrabri na forumima i drustvenim mrezama. Ako prevagne ovo drugo, bolje nismo ni zasluzili.

 

 

Zameni Covic sa Vucicem i sustina ostaje ista.

U toj situaciji se pokazalo da Srbi kao narod vise vole da se "duvaju", nego sto stvarno delaju.

Ne ocekujem nista osim sto mislim da ce u januaru i hala sportova biti dovoljno velika za utakmice KK Crvena Zvezda.

Link to comment
Share on other sites

Kao jedan od načina koji se ne može sprečiti je skandiranje " stop nepotizmu" i nakon toga masovan odalzak iz dvorane, naravno ne u prvom minutu nego kad osoba sa brojem 3 uđe na teren. No bolje da manje pričamo a više radimo nešto konkretno.    

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, perkos said:

Kao jedan od načina koji se ne može sprečiti je skandiranje " stop nepotizmu" i nakon toga masovan odalzak iz dvorane, naravno ne u prvom minutu nego kad osoba sa brojem 3 uđe na teren. No bolje da manje pričamo a više radimo nešto konkretno.    

 

samo ne znam kako mislis da skandiras tako nemelodicnu rec kao sto je "nepotizam".

"filipe odlazi" + zvizdanje svaki put kada ulazi/izlazi iz igre i ima loptu, je sasvim efikasno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguce je da Filip nece ni igrati danas, videcemo.

Retardiran termin i obaveze oko klinca koji je tek stigao ce me spreciti da budem u hali,

puna i iskrena podrska za sve koji budu bili veceras.

Verujem da ce i 15ak hrabrih ljudi na istoj tribini i samo par puta "Filipe odlazi"

biti dovoljno da se pukotina koju je Laki naceo dovoljno produbi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako razmislite, ova situacija u kojoj smo nema pobednika. Ovde gube svi. Jedino je pitanje koliko cemo iskrvariti dok se nesto ne promeni.

 

Tatko je stao iza ledja svog sincica i nece se nista promeniti. Jedino mozda Sakota odigra ulogu tako sto ce smanjiti Filipovu minutazu drasticno, a ipak ga, kao, zadrzati u rosteru. Ali da li on to zeli...sumnjam.

 

Trazio je mesec dana da vidi na cemu je. Ok. Od nove godine, ako je Ficko jos u rotaciji, teramo i Sakotu.

 

Ali ponovicu, tu srece nema. Jebali smo jeza u svakom slucaju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

možda danas i ne bude nekog složnog skandiranja Filipu ali već ubrzo će se Čoki&Šaki pobrinuti za :

 

'' Oće-mo...dvo-ko-rak ''

'' Za-ku-caj...Fi-li-pe '' 

'' Fi-li-pe...Har-de-ne ''

'' Ša-ko-ta...To-mi-ću ''

'' Ne-boj-ša...Vu-či-ću ''

 

i na kraju: 

 

'' 'ebooo-te...o-tac !!! ''

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gilmour said:

Kruze kojekakve kuloarske price da ce danas na tribine organizovano doci odredjena grupa ljudi sa ciljem da se zvizduci i kritike smanje.

Recenica  "Da vidimo ko to zvizdi" mi zvuci grozno.

E sad, info je od ljudi koji u Eventimu nisu obicni redari, tako da kontam da Covic senior zaista i razmislja o nekom look a like Vucic nacinu ophodjenja prema buntovnicima.

 

Jebem li ga ljudi, nas klub postaje personifikacija stanja u drustvu.

 

 

 

 

Samo ovde na forumu nas ima bar 100. Ako krene zvižduk 100 ljudi, ima bar 1000 sa sezonskom koji bi taj zvižduk prihvatili i 10 puta glasnije proširili. Ne može ta Čovićeva "grupa ljudi" da uradi ništa protiv 100 ljudi koji misle isto, a kamoli ako ih u hali bude više.

 

20 minutes ago, John Terry said:

Ali ponovicu, tu srece nema. Jebali smo jeza u svakom slucaju.

Ali dok jebemo tog ježa možemo i njemu da gurnemo unutra kurac pun njegovih bodlji, da i njega malo zaboli. Sa oproštenjem.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

možda danas i ne bude nekog složnog skandiranja Filipu ali već ubrzo će se Čoki&Šaki pobrinuti za :

 

'' Oće-mo...dvo-ko-rak ''

'' Za-ku-caj...Fi-li-pe '' 

'' Fi-li-pe...Har-de-ne ''

'' Ša-ko-ta...To-mi-ću ''

'' Ne-boj-ša...Vu-či-ću ''

 

 

ako ustreba svi da pale iz hale onda će biti dovoljno da kada jazavac primi loptu dobije samo 3-4 puta :

.. 'ebooo-te o-tac !!! '' 

 

 

 

"filipe skini trenerku" je nekad odjekivalo Pionirom

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

na RSB-u koliko vidim u nekoliko posta gde najverniji spominju Lakija ide i dodatno objašnjenje da je to onaj sa konjskom glavom na avataru...

pretpostavljam  da naš Nešo tamo igra na poziciji Željka Mitrovića.

 

vrati li se ovde sa istom propagandom...rezervišite mi jedan mas'an ban do tamo juna 2021 kada Filip postaje slobodan agent.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, John Terry said:

@Laki_Majak

 

Da je cilj samo jebanje jeza, ja bih se potpuno slozio sa tobom.

 

Nije jebanje ježa "cilj", ni samo ni ovako.

Ti si pod" jebanjem ježa" podrazumevao da će ova sezona svejedno da propadne. Ja sam samo hteo da kažem da to svi već znamo, ali da to ne znači da ne možemo da izrazimo svoje mišljenje povodom toga. A pod mišljenjem mislim na zviždanje u hali Pionir. Mada sanjam i  o mnogim drugim stvarima koje bismo mogli da radimo porodici Čović na svakoj tekmi, ali o tom potom 😄

Edited by Laki_Majak
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...