Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

Priznajem da mi nisu jasni ovi stalni vecernji mecevi Novaka - zli jezici kazu da je Feki trazio prethodni mec kao prvi da bi imao umornog Evansa sa sto manje sati odmora posle prethodnog meca, - ali zasto sada opet Novak nocu - nije da se zalim mislim da Novaku to odgovara ali cudno. 

 

Rafa rutinira Chunga 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ciao said:

Priznajem da mi nisu jasni ovi stalni vecernji mecevi Novaka - zli jezici kazu da je Feki trazio prethodni mec kao prvi da bi imao umornog Evansa sa sto manje sati odmora posle prethodnog meca, - ali zasto sada opet Novak nocu - nije da se zalim mislim da Novaku to odgovara ali cudno. 

 

Rafa rutinira Chunga 

Pa sigurno nece da stave reprizu finala 2016. u dnevnom terminu, ovo je zicer za poslednji mec dana bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drakaris said:

Bolje i Zverev da igra cetvrtfinale sa Nadalom, nego Bedene ili Sandgren gde se zna da ce pasti veliko ciscenje. 

Pa ne vidim neku razliku ni ako Zverev bude igrao, možda par gemova više. Ovaj meč sa Bedeneom sve i da ne uđe u 5 setova opet će trajati skoro 4 sata. Vrlo je moguće da mu ne ostane gasa već za idući meč ako dobije ovaj, a ni idući ako dobije neće sigurno u 3 seta.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Pa ne vidim neku razliku ni ako Zverev bude igrao, možda par gemova više. Ovaj meč sa Bedeneom sve i da ne uđe u 5 setova opet će trajati skoro 4 sata. Vrlo je moguće da mu ne ostane gasa već za idući meč ako dobije ovaj.

Mhmm, pricamo o Zverevu 😄

Kako njemu da nestane gasova za pet setova. 

Link to comment
Share on other sites

Breaking news! Zverev dobio mec u 4 seta! :s_w:

:lol_2:

 

Inace, Bedene je igrao odlicno. Valjda ce tako i da nastavi. I on i Dzumhur su sasvim lepo igrali i red je da im se malo isplati posle povreda.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...