Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

32 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pablo Anduhar igra 3. kolo US opena 😕

 

Albert Ramos kadar nevera.

 

Oduvek sam pricao da je kompletan igrac koji moze i na betonu da igra solidno, konacno se pronasao.

 

Inace, Miomiru ne pomoze ni srecna zvezda pod kojom je rodjen ovaj put.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

 

Ne mora da znaci, ipak igra sa domacim igracem.

Ali je ipak bilo logicno da se Fed i Novak smenjuju dnevni-nocni mec (i onako nema ni jednog drugog visokoprofilnog igraca i njihovoj polovini da ih izbaci s AA), pogotovu sto je za ocekivati da je sledeci Novakov mec s Wawom, a to je za nocnu sesiju.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Ali je ipak bilo logicno da se Fed i Novak smenjuju dnevni-nocni mec (i onako nema ni jednog drugog visokoprofilnog igraca i njihovoj polovini da ih izbaci s AA), pogotovu sto je za ocekivati da je sledeci Novakov mec s Wawom, a to je za nocnu sesiju.

 

 

Pa ja sam uvek pricao da se odredjuju mecevi po pretpostavci sta je publici atraktivnije, a vi niste to hteli da prihvatite 😛 Novak ima interesantnije protivnike i to je to IMO.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Pa ja sam uvek pricao da se odredjuju mecevi po pretpostavci sta je publici atraktivnije, a vi niste to hteli da prihvatite 😛 Novak ima interesantnije protivnike i to je to IMO.

ha ha, koristis priliku da dokazes kako si u pravu :classic_biggrin: . mada sam ocekivala da ces ipak koristiti argument da eto i Novaku ispunjavaju zelje :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

Pa mozda je Kudla hteo da igra uvece pa njemu ispunise zelju 😄

 

USO je generalno najgori po tom rasporedu, znamo da stavljaju u nocni termin svakog domaceg tenisera i teniserku, i dalje ih imaju dosta, ali nemaju kvalitet, pa su prva kola uvek ovakva. Sada se pogodilo da Djokovic igra sa domacim teniserom, a osim njega i Federera nema nekih kandidata za nocni termin i to je to.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Prvi je favorit ali tesko da on moze bilo sta lagano, iako deluje da je malo ozbiljnije shvatio ovaj turnir.

 

On, Denis i Monfis deluju kao najozbiljniji kandidati za SF. Mada moze i Rublev da se umesa u pricu.

Monf i ozbiljno? on ce se ili povrediti tokom meca skacuci nepotrebno za izgubljenim lopticama ili predati unapred kad naidje na nekog ozbiljnijeg protivnika. A ima dobar zreb da ode daleko na USO.

Denis je js uvek zelen.

Rubljov je najozbiljniji od njih, ali ne znam koliko je on u ritmu. Naredni mec s Kiriosom bi mogao biti zanimljiv (i prilika za Nika da tankuje da bi izbegao susred s Rafom).

 

Bublik ili Anduhar R4!

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McLeod said:

 

Albert Ramos kadar nevera.

 

Oduvek sam pricao da je kompletan igrac koji moze i na betonu da igra solidno, konacno se pronasao.

 

Inace, Miomiru ne pomoze ni srecna zvezda pod kojom je rodjen ovaj put.

A sta ti je on sad skrivio? 

Link to comment
Share on other sites

Nista mi nije skrivio, samo decko realno nije ni blizu dobar koliko renking pokazuje, kao da sve ono sto Tipsa i drugi nasi nisu imali srece u toku karijere on skuplja i vraca mu se. Evo sad je opet imao presmesan zreb, ali penzionera Lorencija nije uspeo da dobije.

 

On i Puj dva brata rodjena po provlacenju u zavrsnice turnira.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Nista mi nije skrivio, samo decko realno nije ni blizu dobar koliko renking pokazuje, kao da sve ono sto Tipsa i drugi nasi nisu imali srece u toku karijere on skuplja i vraca mu se. Evo sad je opet imao presmesan zreb, ali penzionera Lorencija nije uspeo da dobije.
 
On i Puj dva brata rodjena po provlacenju u zavrsnice turnira.
Koje zavrsnice turnira , lika je usralo za onakav rasplet u IW jedino koliko se secam, jeste da je ovde mogao da dobije Lorencija i iskoristi povlacenje Andersona ,ali ga je ovaj odradio na iskustvo i to sto je Kecman bio nervozan ceo mec, bas ga je opteretilo sto je favorit. Za prvu kompletnu profu sezonu je meni skroz ok.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...