Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

Nikad ranije nisam reč rekao za Đorđevića i utakmice koje je vodio, ali ovo danas je katastrofalno. Da ga toliko razbije Skariolo da se sav crveni. Igra mu amater Raduljica kad jurimo rezultat, koji ne može da uhvati skok niti da pogodi zicer. Gudurić mu se radpada, Bjelica takođe, on ništa da preduzme. Jokić dečko van svoje pozicije, ispizdi zbog sudija, a ovaj sedi i drži se za glavu. Igra nam se zasniva na Bogdanoviću. 

 

Plašio sam se ovoga iskreno. Ne leži nam uloga favorita. Biće teško sad. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Treba zaboraviti ovu utakmicu.

Lepo kaže Kešelj.

A i trebao nam je ovaj šamar.

Očekivao sam ga i pisao o tome.

 

Urnisali su nas drugu četvrtinu i to je presudilo.

Potpuno smo zapustili odbranu, usled utakmica sa ekipama koje ne znaju ništa sem šutati za tri poena.

 

Gudurić, mislim stvarno...Može centrala jednom da pogreši, ali da profesionalac tri puta na prvenstvu maši onakve zicere, to je stvarno za neveru.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ovo je bila najbitnija utakmica na prvenstvu. Spanci sad imaju otvoren put do finala. Nama je cetvrtfinale kraj. Argentina igra odlicno, i nasi bekovi ce opet biti na velikoj probi. A sa USA u nekom iskljucivo teoretskom polufinalu, daj da se ne zafrkavamo - danasnja utakmica pokazuje da tu nemamo sta da trazimo.

Edited by Casaubon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako su nam nešto španci apsolutno poništili ...to je brza tranzicija lopte i veliki broj asistencija...tri trojke su samo posledica.

kada smo na kraju sabrali odbranu i ubrzali protok igrači sa klupe koji su slabije markirani omašili su najmanje 6-7 zicera.

nadao sam se da ću pre penzije imati priliku da gledam kako peglamo špance sa bar jednim Gasolom...ali toliko o tome.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...