Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Za te paranoje koje pominjes se na ostalim delovima foruma ide u banovinu.

 

Lepo ti primetis kada se bocne jedan klub, ali efikasno zmuris kada se bocne Partizan. Sve je okej, ali bez iscudjavanja, ovde se padalo u ekstazu kada neki klubovi daju gol protiv Partizana, mnogi penali su bili smejurija, da ne nabrajam sada. Bitno da si Coopera razotkrio. Sa sve pricom o tome kako jednom klubu odgovara pobeda Partizana 😄 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A sto ne osudite ovaj cirkus nego skrecete sa teme?

44 minutes ago, Cooper said:

Nadam se da će izaći na teren u terminu koji odredi liga i da neće slušati sufliranja drugih, bližih, klubova.

A zasto juce vasi igraci nisu hteli da izadju?Ajde reci mi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra da umrem ne bih verovao da 24h necete spomenuti ili okaciti snimke surovog pendrecenja.

 

A posto odlicno pamtim i pratim znam kakvi su komentari bili kad su ti isti panduri tukli neke druge.

 

Ali danas je moda biti samo protiv Partizana.

 

Neka, vama na cast.

 

Izgleda da je najbitnije da komsiji crkne krava, 3 bodica i sve to.

 

U svakom slucaju, adekvatno kazniti navijace za prekid, pandure za preteranu upodrebu sile, domacina za losu ogranizaciju.

 

Sudije su prekinule utakmicu, nisu cekali gosta 15 minuta u slucaju nastavka.

Po pravilu se utakmica odlaze.

 

Sve ostalo je jako ruzno, ali nebitno...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kendrick said:

Za te paranoje koje pominjes se na ostalim delovima foruma ide u banovinu.

 

Lepo ti primetis kada se bocne jedan klub, ali efikasno zmuris kada se bocne Partizan. Sve je okej, ali bez iscudjavanja, ovde se padalo u ekstazu kada neki klubovi daju gol protiv Partizana, mnogi penali su bili smejurija, da ne nabrajam sada. Bitno da si Coopera razotkrio. Sa sve pricom o tome kako jednom klubu odgovara pobeda Partizana 😄 

Mislim da ste ti i burazer omasili fudbal ovoga puta.

U vecini slucajeva bar na ovom pdf pises konstruktivne i dobre postove i zaista cenim tvoje misljenje ma koliko te burazerovi postovi vukli ka trolovanju. Procitao sam sve tvoje postove na kosarci gde si argumentovano objasnio za mnoge situacije (derbije, glikmane, topice, poreze i razne druge ostoje) da su u bukvalno svakoj situaciji u pravu ljudi iz KKP po svim pravilima i zakonima. 
Pa te molim da objasnis kako sada FK Cukaricki ima vece sanse da utakmica bude 0-3 a ne 3-0?

 

Hvala na odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

A sto ne osudite ovaj cirkus nego skrecete sa teme?

 

Vidi, ja sam odgovorio Don Juan-u, vezano za nacin komunikacije i izbor reci. Ovu farsu se nisam ni potrudio da ispratim, zasmetalo mi je (ne prvi put) sto je ovaj PDF kada je u pitanju domaci fudbal izrazito obojen, pa u skladu s' time i ta replika Don Juan-u, za koga sam primetio (ne prvi put) da efikasno identifikuje bockanje ali po pravilu jednosmerno. Ili uprosceno, primetio sam da je izrazito neobjektivan, sto je sasvim u redu, ali je glupo da kao nekakav moderator pristupa diskusijama kao Cooper, Dragan Micic, ja, nebitno.

Mada realno, ono njegovo kultno pravdanje penala nad Kangom ne bi ni Kupi ni ja pokusali da odbranimo.

 

42 minutes ago, Dragan Mićić said:

Procitao sam sve tvoje postove na kosarci gde si argumentovano objasnio za mnoge situacije (derbije, glikmane, topice, poreze i razne druge ostoje) da su u bukvalno svakoj situaciji u pravu ljudi iz KKP po svim pravilima i zakonima. 
Pa te molim da objasnis kako sada FK Cukaricki ima vece sanse da utakmica bude 0-3 a ne 3-0?

 

Domaci fudbal sve manje i manje pratim, ispratim rezultat Partizana i aktuelnosti ali recimo jucerasnju situaciju sam ispratio samo u pogledu slika batinjanja i to je to. Ne znam sta bih ti rekao, sem da gresis u tome sto objedinjujes sve teme na ovom forumu i ocekujes od forumasa da se peru i objasnjavaju na svaku temu. Nemam pojma sta se izdesavalo, sta je delegat rekao, sta pise u nekakvim statutima FSS-a i sta su vec sve argumenti ljudima na ovoj temi. Vec duze vreme sam u sve vecoj apatiji kada je u pitanju fudbalska selekcija, uz par anomalijskih istupa tokom Gordan freenzy-a. Vecinu stvari ispratim u aftermath-u, kada pricam sa ljudima o desavanjima ili odslusam neku od emisija/podcasta koje pokrivaju Partizan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kendrick said:

Vidi, ja sam odgovorio Don Juan-u, vezano za nacin komunikacije i izbor reci. Ovu farsu se nisam ni potrudio da ispratim, zasmetalo mi je (ne prvi put) sto je ovaj PDF kada je u pitanju domaci fudbal izrazito obojen, pa u skladu s' time i ta replika Don Juan-u, za koga sam primetio (ne prvi put) da efikasno identifikuje bockanje ali po pravilu jednosmerno. Ili uprosceno, primetio sam da je izrazito neobjektivan, sto je sasvim u redu, ali je glupo da kao nekakav moderator pristupa diskusijama kao Cooper, Dragan Micic, ja, nebitno.

Mada realno, ono njegovo kultno pravdanje penala nad Kangom ne bi ni Kupi ni ja pokusali da odbranimo.

Možeš da objašnjavaš da sutra, ali isto tako možeš, kao sada, da podmećeš i da pričaš stvari bez ikakvog pokrića, da ne kažem da izmišljaš. Da li sam ja objektivan ili ne, kao forumaš je totalnk svejedno, mogu da budem i ovakav i onakav - nebitno. Nije mi samo jasno, a gde si mogao da vidiš tu neobjektivnost? Partizan gotovo i da ne pominjem, niti me preterano zanima. Biće da je ovde neko drugi, po običaju, upleo u priču "komšije", da bi izazvao reakciju, a onda se ubacio drugi forumaš, prepoznaćeš se, da se po običaju javi kao advokat da se požali na neobjektivnost i ko zna šta još.  Ja kao forumaš sa druge strane, mogu da radim bukvalno isto što i ti, i da shodno tome budem "nagrađen" ili kažnjen, a ti mi svakako to pravo nećeš oduzeti.

Ako imaš primedbu na moje moderisanje,  uvek možeš da uložiš žalbu. To je svakako tvoje pravo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Чекамо Вучелино саопштење да сазнамо ко су ти уљези што су убачени да блате углед Партизана пошто је њему изузетно стало до истог :default_coffee:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu ne vidim ko je to oštećen u slučaju odlaganja utakmice.

 

Zašto se danas nije igrala?

 

Juče zbog svega na stadionu nisu bili uslovi za nastavak. I to nije prvi put.

 

Ovde su neke druge stvari u pitanju, a ne domaći fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Вероватно нису, али то не мења чињеницу да они који ломе туђу имовину треба и да плате. А на фудбалским стадионима се плаћа и овако. Зашто нису навијачи ломили столице на стадионима у Келну и Ници? Што тамо нису били мудо па да покажу "револт" њихов?  Уместо да одете лепо до стадиона и управе и да изразите незадовољство, да тражите оставке мислим јбг знам говоримо о Србији и то изгледа наивно, али шта треба онда да се ломе столице на туђим стадионима, тако ће као бити лакше? 

 

Ово друштво је болесно. Када једна страна уради нешто онда се пере тиме што се није реаговало када тамо некад се није исто реаговало за супротну страну, а када треба она друга страна да реагује онда се извлаче из нафталина неке ситуације из Партизановог времена када се није реаговало како треба. И нон стоп је неки back and forth моментум и године пролазе и пролазе, и деценије пролазе и век ће проћи а ми смо и даље у неком back and forth стању.

 

То се одражава на фудбал кроз читаву ситуацију у земљи и кроз читав накарадни меналитет народа који живи у овој држави.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Juan said:

Možeš da objašnjavaš da sutra, ali isto tako možeš, kao sada, da podmećeš i da pričaš stvari bez ikakvog pokrića, da ne kažem da izmišljaš. Da li sam ja objektivan ili ne, kao forumaš je totalnk svejedno, mogu da budem i ovakav i onakav - nebitno. Nije mi samo jasno, a gde si mogao da vidiš tu neobjektivnost? Partizan gotovo i da ne pominjem, niti me preterano zanima. Biće da je ovde neko drugi, po običaju, upleo u priču "komšije", da bi izazvao reakciju, a onda se ubacio drugi forumaš, prepoznaćeš se, da se po običaju javi kao advokat da se požali na neobjektivnost i ko zna šta još.  Ja kao forumaš sa druge strane, mogu da radim bukvalno isto što i ti, i da shodno tome budem "nagrađen" ili kažnjen, a ti mi svakako to pravo nećeš oduzeti.

Ako imaš primedbu na moje moderisanje,  uvek možeš da uložiš žalbu. To je svakako tvoje pravo.

 

Ok, priznajem da sam impulsivno napisao post, a moguce i da ti pamtim neke stvari koje se mozda nisu ni dogodile na ovom forumu, kao i ti meni (ovde ne racunam Kangin penal, to je bilo ove sezone). U svakom slucaju, Cooperov upis je daleko od jedinog koji ima konotaciju znamo sta se iza brda valja, a primetio sam da slicni ili denial upisi nikada nisu problem, stoga i pomenuta neobjektivnost. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imali su ovi bacači baklji i dozu sreće da ih nisu tukli ovi iz Constantinove čaršije. Došli su bacači po zadatku da odrade šta im je naređeno i bili svesni da će dobiti po guzici, mene jedino čudi što tako ne prekidaju utakmice na stadionu JNA

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

Nekima su vodje pukovnici zandarmerije

Vodje koje?Vodje koje je poslala vlast na tribinu da zavedu red da se ne skandira protiv gospodara, vodje od kojih pola nisu ni bili navijaci Partizana nego su poslati po zadatku.Pises kao da su ovde pali sa marsa/mnogi doduse i jesu/ i niko nema pojma sta se desavalo, gde ta prica prolazi o vodjama, samo kod debila jos

I vodje koje sada nisu vise na tribini

 

35 minutes ago, Perkos2 said:

Imali su ovi bacači baklji i dozu sreće da ih nisu tukli ovi iz Constantinove čaršije. Došli su bacači po zadatku da odrade šta im je naređeno i bili svesni da će dobiti po guzici, mene jedino čudi što tako ne prekidaju utakmice na stadionu JNA

Znaci okej je da se ovako biju ljudi ko god da su...zasto onda u Pioniru nisu ovako praznili pitao sam...po kom su zadatku dosli imas neke informacije prosvetli me, ili samo onako lupetas

Edited by KingOfTheBongo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Vodje koje?Vodje koje je poslala vlast na tribinu da zavedu red da se ne skandira protiv gospodara, vodje od kojih pola nisu ni bili navijaci Partizana nego su poslati po zadatku.Pises kao da su ovde pali sa marsa/mnogi doduse i jesu/ i niko nema pojma sta se desavalo, gde ta prica prolazi o vodjama, samo kod debila jos

I vodje koje sada nisu vise na tribini

 

Znaci okej je da se ovako biju ljudi ko god da su...zasto onda u Pioniru nisu ovako praznili pitao sam...po kom su zadatku dosli imas neke informacije prosvetli me, ili samo onako lupetas

Praznili su i u Pioniru nego si to prespavao, određeni "navijači" zaslužuju vaspitne mere, da se ja pitam ona jučerašnja ekipa bi direktno bila sprovedena u apsanu na nekih 30 dana a oni koji su se isticali u bacanju baklji i udaranju policije minimum godinu dana. No razne frakcije službe ne daju svoje "vojnike" pa će tako biti i nakon ove sramota sa B.brda

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Praznili su i u Pioniru nego si to prespavao, određeni "navijači" zaslužuju vaspitne mere, da se ja pitam ona jučerašnja ekipa bi direktno bila sprovedena u apsanu na nekih 30 dana a oni koji su se isticali u bacanju baklji i udaranju policije minimum godinu dana. No razne frakcije službe ne daju svoje "vojnike" pa će tako biti i nakon ove sramota sa B.brda

Sta su bre praznili kako su praznili, tako sto su ih molili lepo da izadju, kao sinoc nisu praznili sigurno, nisam ja nista prespavao nego ti pricas napamet nesto sto nije istina.A to sta bi ti da se ti pitas ili sta bi ja da se ja pitam pusti te price zna se kako se prazni i ako se prazne jedni na jedan nacin onda i drugi na isti nacin neka se isteravaju, zakon je valjda za sve isti i postupanje policije treba da bude isto a to nije tako to je vise nego ocigledno i to je jedina istina.A to vase filozofiranje i naklapanja sto vecina ovde vrti iste price koje vam neko protura i servira pusti to, cinjenice samo.I to sa sluzbama isto napamet prica koje sluzbe gde imaju koje vojnike ajde navedi.Na jugu ni na Partizanovim tribinama trenutno vise nema sluzbinih vojnika, bilo ih je sada ih vise nema i to je jedina istina,Na onoj drugoj isto nema sluzbinih vojnika ali gradjevinskih radnika preduzimaca ima itekako.Ovde pisu ljudi napamet neke stvari sto su culi negde od nekog ili naleteli na internetu gde je 90 posto lazi i spinova a vecina nema pojma sta se stvarno desava

Edited by KingOfTheBongo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KingOfTheBongo said:

Da li su ovako praznili u Pioniru zvezdinu tribinu proletos u finalu Aba lige?Nesto se ne secam, nego su tada panduri bukvalno molili navijace da izadju.Toliko o ravnopravnosti, nista vise...

 

Opet ovaj sa partizan.net da prica "a sta su oni radili".

 

Bio si slobodan da u tom trenutku napises da je policija trebalo da silom izbaci navijace, neki bi podrzali, neki ne. Nego ne, sad se pominje taj slucaj sa jednom tendencijom, a to je da policija valjda vise nikada ne sme da intervenise protiv izgrednika pa ma sta radili.

 

Ovde je situacija jasna - 3:0 za Cukaricki koji je zeleo da nastavi mec, a protivnik se nije pojavio na terenu. Kao sto je i Hemofarm onomad dobio mec 20:0 protiv Crvene zvezde, kao sto je i Partizan u finalu kupa dobio Vojvodinu 3:0 jer ovi nisu zeleli da nastave mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Sta su bre praznili kako su praznili, tako sto su ih molili lepo da izadju, kao sinoc nisu praznili sigurno, nisam ja nista prespavao nego ti pricas napamet nesto sto nije istina.A to sta bi ti da se ti pitas ili sta bi ja da se ja pitam pusti te price zna se kako se prazni i ako se prazne jedni na jedan nacin onda i drugi na isti nacin neka se isteravaju, zakon je valjda za sve isti i postupanje policije treba da bude isto a to nije tako to je vise nego ocigledno i to je jedina istina.A to vase filozofiranje i naklapanja sto vecina ovde vrti iste price koje vam neko protura i servira pusti to, cinjenice samo.I to sa sluzbama isto napamet prica koje sluzbe gde imaju koje vojnike ajde navedi.Na jugu ni na Partizanovim tribinama trenutno vise nema sluzbinih vojnika, bilo ih je sada ih vise nema i to je jedina istina,Na onoj drugoj isto nema sluzbinih vojnika ali gradjevinskih radnika preduzimaca ima itekako.Ovde pisu ljudi napamet neke stvari sto su culi negde od nekog ili naleteli na internetu gde je 90 posto lazi i spinova a vecina nema pojma sta se stvarno desava

Evo sve se preznojih dok sam pročitao ovaj pamflet kojeg se ni tegeltija ne bi postideo. Kao što već rekoh prespavao si decenije unazad i razne situacije na tribinama srpskih stadiona i dvorana. Ne počinje srpska istorija ni srpski sport ni organizovani navijači od dolaska AV na vlast ali valjda je lakše zabiti glavu u pesak i ponavljati naučeno od tegija i žpantića o nekoj pravednoj svetoj borbi protiv zlog režima. Eto siguran sam da ćeš u petak kad ovi bacači baklji krenu ponovo da prekidaju utakmicu isto iđati razumevanja za njihovu svetu borbu i braniti ih od zle policije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Perkos2 said:

Evo sve se preznojih dok sam pročitao ovaj pamflet kojeg se ni tegeltija ne bi postideo. Kao što već rekoh prespavao si decenije unazad i razne situacije na tribinama srpskih stadiona i dvorana. Ne počinje srpska istorija ni srpski sport ni organizovani navijači od dolaska AV na vlast ali valjda je lakše zabiti glavu u pesak i ponavljati naučeno od tegija i žpantića o nekoj pravednoj svetoj borbi protiv zlog režima. Eto siguran sam da ćeš u petak kad ovi bacači baklji krenu ponovo da prekidaju utakmicu isto iđati razumevanja za njihovu svetu borbu i braniti ih od zle policije.

Ja niti sam prespavao bilo sta budan sam itekako bio sve ovo vreme, niti me boli uvo za Pantica i Tegeltiju, a ti posto nemas sta pametno da odgovoris lakse ti je da kvalifikujes ljude o kojima nemas pojma, tako da bezmisleno je sa tobom diskutovati, uzivaj u svojoj istini i u tome sto verujes.Ja sam samo postavio klip i pitao jel se ovako praznila zvezdina tribina u Pioniru, niko mi nije dokazao da jeste jer nije tako da sedi jedan.Ako je ok da zandar pendrekom bije po glavi decka koji nosi naocare i ne pomera se bukvalno niti ga ugrozava onda super uzivaj

Edited by KingOfTheBongo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...