Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

20 hours ago, goldberg said:

Moze li ova Vojvodina ikoga da pobedi? Tri ekipe koje sigurno nisu za gornji deo tabele i tri remija.

 

Sad, Cukaricki bi teoretski mogao nakon 9. kola da ima 19 bodova (sto bi bilo +8 ili +7 u odnosu na Partizan), ali nacice i oni nacina da ne pobede Kolubaru ili Mladost, da se odmah zna cije je cije mesto. Zato ce Partizan posle derbija verovatno krenuti da melje sve, opet, jer se zna cije je cije mesto.

I to je upravo i najveci problem srpskog fudbala - kriminalci u klubovima koji su tu da izvlace pare iz transfera i apsolutno ih ne interesuje bilo kakva dugorocna vizija kluba. Da neko Tonceva pita da li Radnicki ima sanse da igra grupnu fazu LE ili da bude sampion u narednih deset godina, taj bi se grohotom nasmejao. Prosto, on nije tu da pomogne Radnickom, nego zbog koristi. Slicno vazi i za uprave Vojvodine, Cukarickog (zanimaju ih samo pare od transfera), TSC i svih drugih pretendenata na vrh (citaj, na trece mesto, prva dva su odavno zauzeta).

 

Uopste nije bilo tesko pogoditi.

 

Kad se jos uzme u obzir da i Cukaricki i Vojvodina imaju zaostao mec protiv Crvene zvezde dodje se do zakljucka da su ove dve ekipe ispod Novog Pazara, TSC i Vozdovca. Nikakvo cudo ne bi bilo da zavrse kao 6. i 7., ali zato bi trebalo da se poklope sve zvezde pa da budu bar 15 kola u trci za to drugo mesto.

Dakle, jedinstvena sansa za ostale ekipe (a narocito ove iz vecih gradova) ostace ignorisana od uprava tih istih klubova i nastavljamo da se vrtimo u TOP 2 pa provalija pa ostatak lige predstavi koju gledamo vec dugi niz godina. Naravno, neka od ovih ekipa izborice grupnu fazu (neko mora i da bude treci), ali bez ikakvog ozbiljnijeg ulaganja i sa igranjem meceva na jednom od TOP 2 stadiona to ce biti prilicno tuzno za gledati.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Dakle, jedinstvena sansa za ostale ekipe (a narocito ove iz vecih gradova) ostace ignorisana od uprava tih istih klubova i nastavljamo da se vrtimo u TOP 2 pa provalija pa ostatak lige predstavi koju gledamo vec dugi niz godina. 

Posle utakmice protiv niškog i kragujevačkog Radničkog, Mladosti GAT i Pazara, misliš li da će FKP, ako se nešto drastično ne promeni, biti u TOP 2?

Link to comment
Share on other sites

Šteta za danas... Bio je Radnički čini se nikad bliži pobedi u utakmici protiv Partizana... Dok je Partizan očajan... Još jači je utisak koliko su loši kad se gleda uživo.. Radnički prikazao svoju ubedljivo najkvalitetniju partiju (iako je to mršavo) na čika Dači u poslednjih desetak utakmica... 

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Šteta za danas... Bio je Radnički čini se nikad bliži pobedi u utakmici protiv Partizana... Dok je Partizan očajan... Još jači je utisak koliko su loši kad se gleda uživo.. Radnički prikazao svoju ubedljivo najkvalitetniju partiju (iako je to mršavo) na čika Dači u poslednjih desetak utakmica... 

Nedostajalo je malo više odlučnosti u napadu i malo sreće. Šteta je što Tomić ne može da izdrži celu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Nedostajalo je malo više odlučnosti u napadu i malo sreće. Šteta je što Tomić ne može da izdrži celu utakmicu.

S jedne strane šteta, s druge strane ovi mladi koji treniraju u Radničkom treba da zapitaju gde greše i da li su za taj sport kad su najbolji igrači Radničkog Marko Mirić i Nemanja Tomić 🤔... Hronično ima Radnički problem se realizacijom, celu prošlu sezonu, a to se nastavlja i ove... Nemaju kvalitetnog napadača... Danas je, po meni, lepo odigrao desni bek Vlajković... Takođe, živnuo je Radnički kad je u drugom ušao Varjačić i zaigrao na desnom krilu... Desetak prodora i centaršuteva je imao u kratkom periodu, doduše bez neke posebne koristi od istih... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Azazelkg said:

S jedne strane šteta, s druge strane ovi mladi koji treniraju u Radničkom treba da zapitaju gde greše i da li su za taj sport kad su najbolji igrači Radničkog Marko Mirić i Nemanja Tomić 🤔... Hronično ima Radnički problem se realizacijom, celu prošlu sezonu, a to se nastavlja i ove... Nemaju kvalitetnog napadača... Danas je, po meni, lepo odigrao desni bek Vlajković... Takođe, živnuo je Radnički kad je u drugom ušao Varjačić i zaigrao na desnom krilu... Desetak prodora i centaršuteva je imao u kratkom periodu, doduše bez neke posebne koristi od istih... 

 

Miric nije nikad bio talenat, ali je strasan radnik, bio i u Zvezdi cak medju najvrednijima. Ne znam sad kakav je.

 

Neca Tomic kolko god da je debeo, ima fudbal u malom prstu i mogao je da napravi daleko ozbiljniju karijeru. Uz to nikada nije bio konfliktan lik, vise lenjov, ali svakako Radnickom treba da imponuje sto je on uopste tu, daleko najvece ime, a klinci mogu dosta toga fudbalskog da nauce od njega, ako zele. 

 

Meni su oni zapravo vrlo pozitivni primeri.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Miric nije talenat, ali je strasan radnik, bio i u Zvezdi cak medju najvrednijima. Ne znam sad kakav je.

 

Neca Tomic kolko god da je debeo, ima fudbal u malom prstu i mogao je da napravi daleko ozbiljniju karijeru. Uz to nikada nije bio konfliktan lik, vise lenjov, ali svakako Radnickom treba da imponuje sto je on uopste tu, daleko najvece ime. 

 

Meni su oni zapravo vrlo pozitivni primeri.

Mislio sam obzirom na godine, uspevaju da budu najbolji... A i meni su skroz OK, obojica... Tomić je svojevremeno između dve utakmice kvalifikacija za LŠ dolazio da igra turnir u malom fudbalu u jednom kragujevačkom naselju 😊... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Azazelkg said:

Mislio sam obzirom na godine, uspevaju da budu najbolji... A i meni su skroz OK, obojica... Tomić je svojevremeno između dve utakmice kvalifikacija za LŠ dolazio da igra turnir u malom fudbalu u jednom kragujevačkom naselju 😊... 

 

Ne znam kakva je prica u KG, ali prosle sezone je bas cirkus bio. Sns Slavkan doveo brdo svojih kombinacija, ni f od fudbala, ne znam dal ste ga proterali, ali...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Ne znam kakva je prica u KG, ali prosle sezone je bas cirkus bio. Sns Slavkan doveo brdo svojih kombinacija, ni f od fudbala, ne znam dal ste ga proterali, ali...

Tu je, vedri i oblači, dovodi igrače na kilo... Razne CG i BiH kombinacije... U nekoliko utakmica je prozivan sa zapada, na tome se završilo.... A da ne igramo ništa, baš ne igramo... 

Link to comment
Share on other sites

Evo mu sad Radenković slobodan pa može da ga ponovo ubaci na klupu Radničkog. Mirić i Tomić su pozitivan primer kg dece koja vole svoj klub dok je Slavkan klasičan primer lika kojem je dupe zinulo za pare, ima političku podršku pa može da se bahati a ne bi mogao ni Sušicu da vodi. Koliko vidim Kragujevac nema stranih igrača ako ne računamo braću iz CG i BiH. Čak je trener Kragujevčanin. Kapnula je i neka lova od Kostića ponovo. Danas ih je i sudija oštetio kad nije Joviću iz Partizana pokazao drugi žuti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Evo mu sad Radenković slobodan pa može da ga ponovo ubaci na klupu Radničkog. Mirić i Tomić su pozitivan primer kg dece koja vole svoj klub dok je Slavkan klasičan primer lika kojem je dupe zinulo za pare, ima političku podršku pa može da se bahati a ne bi mogao ni Sušicu da vodi. Koliko vidim Kragujevac nema stranih igrača ako ne računamo braću iz CG i BiH. Čak je trener Kragujevčanin. Kapnula je i neka lova od Kostića ponovo. Danas ih je i sudija oštetio kad nije Joviću iz Partizana pokazao drugi žuti.

 

Mada je odjebo Damjanca Slavkan, tako da ima dobra ledja, nema sta. Grozan lik, bio i ostao. 

Link to comment
Share on other sites

Upala mi je u uši jučerašnja Petrićeva izjava nakon utakmice na čika Dači: na svako pitanje o timu i igri odgovara u trećem licu množine (dobro su odigrali, izborili su dobar rezultat, znaju šta ih čeka protiv Zvezde).... Ne smatra sebe delom Partizana i ekipe ili je nešto drugo u pitanju 🤔?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Don Juan said:

Ne samo da nije najbolji sudija, nego nema ni FIFA licencu. Zbog čega se prave ovakvi eksperimenti u meču visokog rizika, meni nije jasno.

Aludirao sam na Srdjana Jovanovića, koji vrlo često postaje "režiser" i utiče na tok utakmice, a na beogradskoj Areni TV su ga proglasili i uvalili mu takav epitet.  Forsiranje Srdjana Jovanovića, zato što treba da pomogne kad ttreba, kao i Elvis Novak Simović Prisli iz iste kuhinje izlaze, a tu su i relativizatori njihovih grešaka u Specijalnim emisijama. Tu je i Lazar Lukić...iz te "eli grupe"..u suštini, vrlo malo kvalitetnih sudija imamo. Kao i uvek u poslednjih x godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Aludirao sam na Srdjana Jovanovića, koji vrlo često postaje "režiser" i utiče na tok utakmice, a na beogradskoj Areni TV su ga proglasili i uvalili mu takav epitet.  Forsiranje Srdjana Jovanovića, zato što treba da pomogne kad ttreba, kao i Elvis Novak Simović Prisli iz iste kuhinje izlaze, a tu su i relativizatori njihovih grešaka u Specijalnim emisijama. Tu je i Lazar Lukić...iz te "eli grupe"..u suštini, vrlo malo kvalitetnih sudija imamo. Kao i uvek u poslednjih x godina.

Aha,ok.

Pomoćnici su njegovi (Jovanovićevi).

Elem, da li žele da "proguraju" ovog momka na listu ili je zaista toliko talentovan - nemam pojma. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Aha,ok.

Pomoćnici su njegovi (Jovanovićevi).

Elem, da li žele da "proguraju" ovog momka na listu ili je zaista toliko talentovan - nemam pojma. 

 

Moraju još da "seču" te liste. Evo Elvis npr. uvek sa sobom vuče burazera....ne mogu da se prodaju priče da je to zbog uštede. Pošalju u Niš ili Surdulicu sudiju iz Lovćenca i sad njegov burazer prvi pomoćnik. Jaka mi ušteda. Mada, malo sudija imamo, i možda će na ovom derbiju da "dobijemo" dobrog sudiju, ali zar nije rizik peveliki. Druga stvar, desi li se da zajebe koji aut, slobodnjak ili nedajBože penal, to razvlačenje po portalima i "Arenama" ne može da ostane bez posledica.

 

Arena TV je kancer srpskog fudbala. Jedina pozitiva, tv prenosi svih utakmica, ali to se svuda radi po evropi, a oni i to useru.

Link to comment
Share on other sites

Arena namesta i zvuksa utakmice i naravno nameće svoju istinu tokom utakmice. Džaba ti slika oni te ubede ko je bolji ko treba da pobedi i zašto se uopšte igra nešto što pomalo liči na fudbal po srpskim livadama. Onaj što prenosio Kragujevac Partizan par puta kaže da je Slovacko iz Poljske

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Perkos2 said:

Arena namesta i zvuksa utakmice i naravno nameće svoju istinu tokom utakmice. Džaba ti slika oni te ubede ko je bolji ko treba da pobedi i zašto se uopšte igra nešto što pomalo liči na fudbal po srpskim livadama. Onaj što prenosio Kragujevac Partizan par puta kaže da je Slovacko iz Poljske

Da, to je onaj "čuveni objektivni" komentator, koji kad je Partizan u napadu dernja se "evo šanse", a kda je protivnik u napadu, kaže "ovo može da bude opasno"....:smiley2:......kometar iz Kragujevca na start Jovića, "naš najbolji sudija" svira faul, koji je po svim kriterijumima za žuti karton, a u ovom slučaju drugi i crveni, kaže..."pa nije bilo jakog inteziteta".....da ne pričam o prekidima i nadoknadi vremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Da, to je onaj "čuveni objektivni" komentator, koji kad je Partizan u napadu dernja se "evo šanse", a kda je protivnik u napadu, kaže "ovo može da bude opasno"....:smiley2:......kometar iz Kragujevca na start Jovića, "naš najbolji sudija" svira faul, koji je po svim kriterijumima za žuti karton, a u ovom slučaju drugi i crveni, kaže..."pa nije bilo jakog inteziteta".....da ne pričam o prekidima i nadoknadi vremena.

Nema ko nije na tribinama na 0:0 u 85.min čekao desetominutnu nadoknadu... Pade go u 88.i odjednom je izgubljeno tričava 3 minuta 😂... Pokazao bi još manje, al mu bilo glupo... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...