Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

@ConstantinNisam napisao da nema, nego da po citavoj medijskoj sceni u Srbiji samo rodbina igraca ili zaludjenik koji nema preca posla moze da podrzava neki drugi klub osim FK "Ne znam da li cemo ove sezone biti prvi ili drugi". Bukvalno se ne priznaje da je mozda nekom krivo zbog poraza tog kluba, da mu moze da zasmeta neka sudijska odluka, da se raduje pri rezultatu 0:0 pet minuta pre kraja, da strepi kad pogleda da je produzeno pet minuta i tome slicno.

 

Tu SNS televizije prednjace - B92 otvoreno prenosi i izvestava kao da FKCZ gostuje u Jerevanu ili da je FKP docekao prvaka Makedonije. Naravno, takva su i saopstenja, ako je nekome krivo zbog gola u 97. minutu, krivo mu je jer je propustena sansa za smanjenje sa -5 na -3, drugi ugao gledanja u Srbiji ne postoji.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne zaostaje ni beogradska TV Arena, samo što du oni podeljeni po frakcijama, od Guzijanke na terenu, do spikera tzv. komentatora, ispred mikrofona. Bilo je, unazad nekoliko sezona, kad je Zvezda bila prva, a Partizan, u tom momentu peti. Uvek se računala, u borbi za titulu razlika u bodovima izmedju njih. Niko nije ni pomišljao da drugoplasirani može da ugrozi Zvezdu.... 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Don Juan said:

Srpsko sportsko novinarstvo

 

 

Tuga.

Nije prvi put da tzv novinari ne znaju da u Srbiji, osim kragujevačkog, postoji FK Radnički i u drugim gradovima....

 

Elem, nisam verovao, ali Lalat je poslušao i odsedeo uvrede na klupi.....

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/140692/lalatovic-presedeo-vredjanje-grobara

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

ko drugi da ponudi predsednika?

Izgleda da ne sme.....a i oni što su se kandidovali, odustali su.

Opet...Zvezda ili Partizan? Jel u predstavljanju kandidata ulazi obećanje petogodišnjeg plana...garantovanje titule.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Constantin said:

 

Poledica zna da lutepa kao maksim po diviziji. Šta znači formalno nije? Ili jeste ili nije, nema formalnog i neformalnog. Napisao je da su svi bili iz Zvezde ili Partizana, pa kada mu je neko skrenuo pažnju da to nije tako, onda se poziva na neke neformalne kanale. Tako možemo da kažemo da je Piksi formalno iz Zvezde, a neformalno iz Radničkog iz Niša. Mada ni jedno ni drugo nema veze sa vezom. Mogao je da ode i šire i da kaže da eto u FS Crne Gore od osnivanja samo Zvezda ima predsednika.

 

Dakle ni za Terzića ni za Karadžića u prvom mandatu, nije bio u pravu. Lupeta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Poledica zna da lutepa kao maksim po diviziji. Šta znači formalno nije? Ili jeste ili nije, nema formalnog i neformalnog. Napisao je da su svi bili iz Zvezde ili Partizana, pa kada mu je neko skrenuo pažnju da to nije tako, onda se poziva na neke neformalne kanale. Tako možemo da kažemo da je Piksi formalno iz Zvezde, a neformalno iz Radničkog iz Niša. Mada ni jedno ni drugo nema veze sa vezom. Mogao je da ode i šire i da kaže da eto u FS Crne Gore od osnivanja samo Zvezda ima predsednika.

 

Dakle ni za Terzića ni za Karadžića u prvom mandatu, nije bio u pravu. Lupeta.

Da, u pravu si. Ne sećam se uticaja Terze, osim da je nešto izradio ove naše,oko obećanog pomoćnog terena sa veštačkom travom. Sećam se da je Tole sve "nadoknadio", kao Partizanovac....vrv je i Terza..taj deo dogadjanja srpskog fudbala sam svesno propustio, fokusirajući se na mladje kategorije, pa me nije mnogo ni interesovalo, a onda je Radnički "nspredovao" do druge i treće lige i bio pred gašenjem. Tole je damo "sledio put", a verujem i Terza, odakle god da du došli, nebitno....

 

- Za koga navijaš, za Zvezdu ili Partizan ?

Ja kažem:" Za Radnički iz Niša"

- Ma dobro to, nego za Zvezdu ili Partizan ?*

 

*prodečan mozak srBskog "navijača"...uglavnom sa prebivalištem u prestonici ili okolini...jbg, nije nebitno, to je pola Srbije...

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Lalatovica tolko vec sad namerno troluju s vredjanjem da bi svako normalan uspeo da iskulira sad. Bukvalno ih ni ne nervira koliko ga podjebavaju, a on se pali ko hepo kocka. 

Sad je poslušao savet i iskulirao....razočarao je neke portale, i još neke...nije Lalat problem srpskog fudbala, uz sve minuse koje gaji, daj Bože da jeste, lako bi bilo...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Juan said:

Zakačko je loptu Kangva, a ovaj je počeo da pada pre nego što je zakačio nogu pri nekom pokušaju šuta. Šta god da je hteo.

 

Edit. Pogledaj ponovo.

Kači loptu kod šuta, tj. malo je skreće. Mislim da ovaj ne pokušava da padne nego da ga telom ruši. Otprilike kukom mu ulazi u stajnu nogu.

 

Edit: ima malo i teatralnog pada ali tek nakon kontakta kukom. Dobija i po nozi kojom je šutnuo ali nakon što je lopta otišla. Ne znam kako se to tretira.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Igrac Kolubare je sutirao, traljavo ali je sutnuo loptu, bez ikakvog kontakta u tom trenutku. Lopta je okrznula Kangvu a igrac Kolubare u nastavku kretanja noge je sutnuo Kangvinu nogu kojom ga je Kangva blokirao i zbog toga je pao, a ne zbog kontakta telom, kukom.

 

Boji je snimak na YT nego ovaj na Tviteru. 

 

Ne znam da li je sviran korner za ovo. Mislim da jeste. 

 

Rizican start. I da je pogresio bio bi to crveni i slobodan udarac u 84.min pri 2:0 za Zvezdu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...