Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Vojvodina-Macva, prilicno egal utakmica  jos igraci nisu "prihvatili" Lalatov sistem, treba jos vremena...ali ono sto je primetno, ogromna zelja i pozrtvovanje, bukvalno su izginuli za svaku loptu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZiS said:

Vojvodina-Macva, prilicno egal utakmica  jos igraci nisu "prihvatili" Lalatov sistem, treba jos vremena...ali ono sto je primetno, ogromna zelja i pozrtvovanje, bukvalno su izginuli za svaku loptu.

Lalat zna dobro da "ugradi" tenziju u igrače. Ko zna možda deli s njom "ono" :s_w:

 

Bez zezanja....ja nisam gledao ni jedan tim, koji je Lalat vodio, da nije ušao motivisan u utakmicu i gde borbenost igrača nije bila na visokom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Posebno su za pricu njegove reakcije kod postignutih golova...Pa kad njega vidis da se raduje kao LS da je osvojio, kako da ne gines na terenu...😁

 

Zaboravih da pomenem dresove Vose...nikad lepse nisu imali, Kelme odradio sjajan posao.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Constantin said:

Lalat zna dobro da "ugradi" tenziju u igrače. Ko zna možda deli s njom "ono" :s_w:

 

Bez zezanja....ja nisam gledao ni jedan tim, koji je Lalat vodio, da nije ušao motivisan u utakmicu i gde borbenost igrača nije bila na visokom nivou.

Nisi gledao utakmice protiv Zvezde?

Link to comment
Share on other sites

Bata je rekao određenim ljudima da uđu u Vojvodinu, ti ljudi imaju jake poslove pa i keš između ostalog, ne pitajte kako znam. Dolazak Lalata je nekako logičan u toj priči. Tako da od Voše ove godine očekujem konkurentniju i konkretniju ulogu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

Bata je rekao određenim ljudima da uđu u Vojvodinu, ti ljudi imaju jake poslove pa i keš između ostalog, ne pitajte kako znam. Dolazak Lalata je nekako logičan u toj priči. Tako da od Voše ove godine očekujem konkurentniju i konkretniju ulogu.

Na koga mislis, na Voju Gajica? Ili na gospodina politicara sa 13k € mesecne plate u drzavnom preduzecu koji je najveci gubitas i ako je monopolista na trzistu 😁

Inace, igracima su isplacena sva dugovanja, vrlo brzo ce i racun kluba biti deblokiran...da je usao kes, jeste...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
4 minutes ago, ZiS said:
Na koga mislis, na Voju Gajica? Ili na gospodina politicara sa 13k € mesecne plate u drzavnom preduzecu koji je najveci gubitas i ako je monopolista na trzistu emoji16.png

Ovaj nije formalno tu.

 

Ja sam tu na "izvoru informacija"...aj raspitacu se ovih dana, pa ti se javljam na pm 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ZiS said:

Na koga mislis, na Voju Gajica? Ili na gospodina politicara sa 13k € mesecne plate u drzavnom preduzecu koji je najveci gubitas i ako je monopolista na trzistu 😁

Inace, igracima su isplacena sva dugovanja, vrlo brzo ce i racun kluba biti deblokiran...da je usao kes, jeste...

Naravno da će isplatiti igrače kad je Vlada Srbije oprostila dug Srbijagasu u visini od 1 200 000 000 €. Da, nisam pogrešio u nulama..milijardu i dve stotine hiljada evra. Brat je najveća svetinja....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislis milijardu i dvesta miliona evra?
Prilicna je to cifra i lopovluk cak i za nase standarde. Moram opet da pitam jesi siguran u broj nula?

 

Inace, videh Lalata nedavno u jednom lokalu u Laze Teleckog. Onakvo indijanisanje i seljacenje u javnosti u zivotu nisam video. Ne znam da li je bio drogiran ili pijan, ili i jedno i drugo, normalan bio nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li ce i Zvezda odloziti mec sa Radnickim zbog Evrope, prosle sezone je bilo dosta prica kad he Zvezda odlozila , da bi se onda ispostavilo da su i drugi. Da li ce srpski sampion zbog ipak vaznijeg duela uz svo postovanje prema velskom timu takodje traziti odlaganje od superligaskih celnika.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Koliko ce utakmica ove godine da namesti Radnicki, pitanje je... 

Nedovoljno, mislim. Ako bude kao ove minule sezone, biće jedva za drugo mesto. Svako ima svoj metod, neko spinuje kroz medije, vrše pri pritisak na sudije, kuka na sva zvona "Drž'te lopova", a golove daje u 97. minutu. Nekom to nije potrebno, podrazumeva se da sudije navlače za njih, nekome, opet, sudije sviraju penale kad dođe "stani-pani".

 

Znači, ništa novo...sve je isto k'o i ranijeeee....pa čak se i ne žreba više, prepisuje se od prošle godine. Što bi se nešto menjalo ? :smiley59:

Link to comment
Share on other sites

Dugo je vec SPS u Vosi, nista nisu uradili, cak su i unistili klub koliko su mogli... ali ajde, mozda se nesto promeni ove sezone.

 

Stadion je naravno muljanje, ali neka ga urade kako god... Karadjordje izgleda kao najvece ruglo, posebno posle izgradnje Promenade.

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

Nakon 7 godina propadanja, renovirani hotel “Nais”, koji je delimično u vlasništvu ćerki funkcionera SPS i pomoćnika ministra spoljnih poslova Ivice Tončeva, prema najavama gradonačelnika Niša Darka Bulatovića trebalo bi početkom avgusta ponovo da prima goste.

 

Ovog leta je, sudeći po informacijama na društvenim mrežama i zvaničnom sajtu grada, jedna od glavnih obaveza gradonačelnika Niša postao i obilazak gradilišta.

Iako ni u jednom dokumentu i zakonu ne piše da on to mora da radi, niti da je to u njegovom opisu posla, on je obišao i radove na izgradnji privatnog hotela “Nais”.

 

nais

 

Radi, se gradi se... i nema veze s fudbalom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojev sin napustio Vosu. Gledao sam ga prosle godine, bas nista nije igrao. 

 

Obecavao je dosta kao klinac, secam se da sam gledao tu Cukinu 98 ishajpovanu generaciju (on, Masovic, Mehmedovic, Radic, Vucicevic) i da je bio daleko najbolji igrac. Al tad je igrao povucenije u odnosu na ono sto je igrao u Vosi.

 

I sa Gojkovim raskinut ugovor. Objektivno tanak igrac za ozbiljan fudbal, mada mu i konstantno mase poziciju, jer ne moze krilo ni u snovima da igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, NROX said:

Kakav je talenat Gojkov bio i potonuo nacisto. Telo ga jebe a nije radio na sebi, plus je sa losim trenerima vazda bio i evo gde je zavrsio. Steta.

 

Nije meni Gojkov nikad bio nesto top talenat, ali tacno je sve ovo sto si rekao. Losa struka, nije mnogo vredan, promasena pozicija potpuno i ovo sad.  Mada, Spartak je ok sredina za igrace takvog tipa. Nema on nista za krilo, ni telo, ni glavu, ni repertoar, ni nista. Treba ga probati u sredini, kao nekog MC-a, tu bi mogao nesto da pokaze, tu je i najbolje igrao kao klinac, tek posle je pomeren na stranu. 

 

Doduse, najvise je obecavao iz te OFK generacije 98 sa Racicima, Djokicem, Milicem, Siskovim, itd. Secam se anegdote, OFK u potpunom raspadu, a ovi omladinci fino guraju u omladinskoj ligi. Dobiju poziv Gojkov i Djokic da se skidaju za prvi tim- odbiju ga, jer hoce samo za  omladince da igraju. Nikom nista, imali 16 igraca u protokolu, a ovi valjda isli na gostovanje sa omladincima. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2019 at 12:09 AM, RatzenStadt said:

Inace, videh Lalata nedavno u jednom lokalu u Laze Teleckog. Onakvo indijanisanje i seljacenje u javnosti u zivotu nisam video. Ne znam da li je bio drogiran ili pijan, ili i jedno i drugo, normalan bio nije.

Mora da je to do uticaja okoline...u Nišu je bio "veliki Džek" ponašao se pristojno i razmišljao da oženi Nišlijku.... :23:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...