Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Quote

“Nijednu utakmicu nikada, ni kao trener ni kao igrač, nisam igrao manjim intenzitetom. Ne znam tako da postupam. Stigao nam je i novi napadač, mislim da je to sad i zvanično (prim.aut. Bolingi) i sveži igrači će da dobiju šansu. Vraćaju nam se Malbašić i Kajević, znamo da je izuzetno težak raspored pred nama, ali tako je kako je. Hteli smo i da odložimo utakmicu sa Zvezdom, ali nisu nam izašli u susret”, rekao je Batak.

 

Zar nema svaki klub koji igra kvalifikacije automatski pravo da odlozi jedan mec u sezoni?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Nisam obratio paznju …

 

Ali kakav hrkljus 2 promasena penala i ponisten gol 😁

Mada dobra utakmica, Radnicki nije skinuo gace

Što bi...mi inače uvek dobro prodjemo sa Čukom. Tek je prvo kolo...neka prejebotina...hu.hu-

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Dal sam subjektivan ili mi se čini da je Filipović izašao s gola kod penala....?

 

Meni odma upalo u oko. Očekivao sam da se VAR javi, ali ništa

 

Btw, istovremeno imao upaljeno i drugu utakmicu. Vidim neka poznata faca na klupi Spartaka. Kad ono Kerzhakov 😄 Skroz mi je promakla ta informacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Antifudbal Cukarickog kao i prosle godine

 

Niti su mlada ekipa kako mnogi misle,

neverovatno koliko imaju srece,sada,a i prosle godine

1 hour ago, Nek grmi jako said:

Čukarički je izgledao bolje prošle sezone, a Radnički je zaslužio podelu bodova.

Isto je igrao

 

IMT takodje se ispromasivao.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je uzasno što će nama ovakve ekipe da se bore za koeficijent u Evropi. Zamislite TSC u kvalifikacijama za LŠ. Ako sve ekipe zajedno pored Zvezde izvuku 5 boda da se šutiramo u dupe sledi nam strmoglav pad.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Partizan bolji nego sto sam ocekivao. Defanzivno su bas tanki, ali imaju fin ofanzivni potencijal. Bice efikasnih derbija ove sezone.

 

TSC bas los. Bruka i sramota kakav prelazni rok su ljudi odradili, imaju LE u dzepu, a bar 30% su slabiji nego prosle sezone. Ostali bez najboljih igraca, doveli par nasih otpadaka (Stanic, Rakonjac) i kao to je to. Dace im Braga 6 golova u dvomecu.

Link to comment
Share on other sites

Kuveljić, Stanić, Đakovac, Radin... Mnogo mršava sredina terena... Partizan ih je precenio, morao je da odigra mnogo drčnije i agresivnije.

 

Ali kakav car radi na reglerima u Areni i kako spušta ton kad treba da se ne čuje publika..

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...