Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, Constantin said:

Pa onda je sve jasno...3:0 za Čuku ev. još neka kazna za FKP, možda oduzimanje bodova. Mislim da tako stoji i Pravilima takmičenja FSS, mada ne piše striktno da ta Pravila važe za "večite"....

Pa nece biti tako procitaj gore objasnio sam i zasto..eto i ja bi to voleo kao navijac Partizana ali nece se desiti jer treba Partizan da je tu da daje legitimitet ovom cirkusu od lige.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, KingOfTheBongo said:

Pa nece biti tako procitaj gore objasnio sam i zasto..eto i ja bi to voleo kao navijac Partizana ali nece se desiti jer treba Partizan da je tu da daje legitimitet ovom cirkusu od lige.

Ne znam, nije mi jasno zašto bi jedan klub bio ključan i garant legitimeta bilo koji lige. Nije bio jedan Juventus, nije ni Glazgov R.... Samo što smo mi ostali osudjeni da "statiramo u kukuruzu" i u odredjenom vremeskom periodu slušamo istovetne kuknjave s jedne strane "Brda"....pa onda s druge.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ova liga je cirkus još od raspada SFRJ ...

Kakva država - takva liga ...

 

Ja inače ponekad bacim pogled na dešavanja u drugoj i srpskim ligama ...

Posle onih medjusobnih prozivki Zemuna i OFK oko "zatvaranja" utakmica danas ista frka i sa Timokom ...

Klub je čvrsto držao solidno predposlednje mesto u ligi istok i imao više nego siguran put u 4. rang takmičenja ...

Uz to,ovo me nemojte držati za reč, čuo sam i da je davno zreo za katanac ...

Medjutim,premudri Vodja zaključi da je baš Zaječar taj grad gde treba graditi nov stadion  i eto ... odjednom momci proigraše,ma šta proigraše počeše da plešu po terenu i pobedjuju u gostima ...

Mislim,glupo je praviti stadion za klub koji će u 4. ligu,daj da ga malo poguramo ...

 

Evo koga interesuje neka vidi spektakularni gol Timoka za pobedu u gostima .. 😄

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Constantin said:

Ne znam, nije mi jasno zašto bi jedan klub bio ključan i garant legitimeta bilo koji lige. Nije bio jedan Juventus, nije ni Glazgov R.... Samo što smo mi ostali osudjeni da "statiramo u kukuruzu" i u odredjenom vremeskom periodu slušamo istovetne kuknjave s jedne strane "Brda"....pa onda s druge.....

Dal je realno da poredis Italiju i Skotsku sa ovim jadom ovde.Pa kao prvo tamo nije smak sveta kad se ispadne i u nizi rang ovde je smak sveta kad si drugi a za neke i kad izgube jednu utakmicu pa zato neki nisu izgubili 5 godina.A ako vec tako gledas zasto legitimet u skladu sa ovim prilikama ovde, pa zato sto ovde ima fakticki 2 kluba, 95 posto populacije navija za ta dva kluba ajde neka nema Partizana npr na sta bi tek onda licila liga i prvenstvo i koliko bi ljudi gledalo.Zar stvarno mislis da su Tsc i Cukaricki neke realne alternative ili Vojvodina koja svako malo krece sa nekom ambicioznom pricom i lozenjem koja se ubrzo raspadne ne izdrzi ni pola sezone.Partizan je tu da daje legitimitet da ne bi Evropa provalila koji je ovde cirkus i zato je i ova uprava Partizana tu gde jeste i zato ih drzava cuva da sprovode ono sto treba.Kome to nije jasno bez obzira na navijacku pripadnost onda nema sta da pricamo

Edited by KingOfTheBongo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Dal je realno da poredis Italiju i Skotsku sa ovim jadom ovde.Pa kao prvo tamo nije smak sveta kad se ispadne i u nizi rang ovde je smak sveta kad si drugi a za neke i kad izgube jednu utakmicu pa zato neki nisu izgubili 5 godina.A ako vec tako gledas zasto legitimet u skladu sa ovim prilikama ovde, pa zato sto ovde ima fakticki 2 kluba, 95 posto populacije navija za ta dva kluba ajde neka nema Partizana npr na sta bi tek onda licila liga i prvenstvo i koliko bi ljudi gledalo.Zar stvarno mislis da su Tsc i Cukaricki neke realne alternative ili Vojvodina koja svako malo krece sa nekom ambicioznom pricom i lozenjem koja se ubrzo raspadne ne izdrzi ni pola sezone.Partizan je tu da daje legitimitet da ne bi Evropa provalila koji je ovde cirkus i zato je i ova uprava Partizana tu gde jeste i zato ih drzava cuva da sprovode ono sto treba.Kome to nije jasno bez obzira na navijacku pripadnost onda nema sta da pricamo

 

Pa ja sad ne znam šta da ti kažem....ajde sa ovim večeras što se dogodilo na BB. Navijači bacali baklje, pa sudije prekinuo. Ispraznili tribinu, pa neko bacio stolicu. Pa su se nekako stekli uslovi da se igra, ali igrači Partizana nisu hteli da igraju, a domaći su hteli. Kakav sad spin ide, kakava liga, neregularnosti i sl. Jeste, daleko smo mi od regularne lige i zna se kako se može krenuti ka regularnim vodama, samo stalno kuknjava ako si drugi ili ispod drugog mesta....Ovde će da bude jad i beda sve dok ne počnemo da gledamo u Ligu 5, kako oni rade, kako reaguju...pa na koga da se ugledamo na ligu Makedonije, Albanije ?

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/151323/fudbal/super-liga/Cukaricki-ne-zeli-da-igra-novi-mec

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

Jedan od prvih koraka ka regularnijem prvenstvu....

Баш.

Тако је и домаћа кошарка регуларнија од како нису дошли на финале КЛС. Кажу да ће и у Европи кренути тај тренд, угледали се на авангарду…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KingOfTheBongo said:

Pa nece biti tako procitaj gore objasnio sam i zasto..eto i ja bi to voleo kao navijac Partizana ali nece se desiti jer treba Partizan da je tu da daje legitimitet ovom cirkusu od lige.

 

Nikada mi nece biti jasno kako vama sa partizan.net lampica pali samo kada jedan klub (a da to nije klub cijim uspesima se drogirate) debelo odskace od svih, tada liga nema legitimitet jer nije normalno (po vama) da se samo jedan klub bori za titulu.

 

Zato vam se ta lampica nikada ne pali kada samo dva kluba mogu da rade sta hoce, imaju po 25 bodova vise od treceg, imaju nizove od po 16 uzastopnih pobeda, niko dugo ne moze da ih pobedi, imaju svoje ljude u drugim klubovima? Bice da je lepo kada vi palite tudja sela i kradete tudju stoku, ali bas i nije kada neko drugi pali vase selo i krade vasu stoku.

 

Vidi, morate se odluciti da li je problem kada:

 

a) Klub ima 25 bodova vise od ostalih

b) Nema poraz u ligi u toku cele sezone

c) Igra prijateljske utakmice

 

Dakle, ako je problem, pa onda je FKP problem i ne moze taj klub da da bilo cemu legitimitet jer je isti taj legitimitet od tog istog kluba, ponizen, pogazen i iskoriscen da se sa njim operu prozori u zgradi FSS. Sa druge strane, ako nista od ovoga nije problem, pa sta se onda stalno bunite? Sta bi ti da malo FKP vidis kao vecitog sampiona Srbije?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ce se ovo pisati 0:3 za Partizan😂

A po svim navodima igraci Partizana nisu hteli da igraju vec su drzali stranu navijacima. Od prvog minuta se videlo da tu nema fudbala, ljudi su izasli da sacekaju prekid. 

Link to comment
Share on other sites

Saopštenje Cuke:

 

Derbi 30. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Partizana prekinut je u 22. minutu, jer su navijači gostujuće ekipe najpre periodinčno ubacivali stolice na teren, a potom i baklje.

Prvo se ispraznio deo tribina gde su bili smešteni navijači Partizana, a potom i ceo stadion, očekivalo se da će se utakmica nastaviti, ali to se nije dogodilo, jer ekipa iz Humske 1 nije želela da izađe na teren. Juče je objavljeno da će novi termin utakmice biti danas sa početkom u 18 časova.

Međutim, sada ekipa sa Banovog brda ne želi da izađe na teren, FK Čukarički obratio se javnosti saopštenjem u kojem je obrazložio odluku.

„Sve što se dešavalo na stadionu na Banovom brdu u utorak uveče velika je sramota srpskog fudbala. Fudbalski klub Čukarički je učinio sve što je traženo da se stvore uslovi da meč posle pražnjenja istočne tribine bude nastavljen. 

Stav Uprave fudbalskog kluba Čukarički je da se fudbalski propisi moraju poštovati, a da vinovnici incidenta moraju da budu sankcionisani. Naš klub nije formalno obavešten o odluci da bude igran nastavak meča, nismo dobili niti pismenu odluku niti bilo kakvo drugo obrazloženje o razlozima prekida, kao ni o zakazivanju utakmice u novom terminu. Takođe, glavni sudija meča nije dao znak za kraj utakmice. 

Odluka o prekidu i naknadnom nastavku utakmice suprotna je važećim propisima. Jedini pravno utemeljeni ishod jučerašnjeg meča isključivo mora biti registracija utakmice službenim rezultatom u korist FK Čukarički, ekipe koja nije odbila nastavak meča. 

Našem klubu je ostala nepoznanica na osnovu kojih bezbednosnih činjenica je sudija doneo odluku o otkazivanju utakmice, ili je, kao što to brojni snimci pokazuju, odluka doneta nakon izričitog odbijanja igrača i predstavnika FK Partizan da nastave utakmicu i da napuste teren za igru. 

Fudbalski klub Čukarički će u toku dana dostaviti medijima zvaničnu žalbu koja će biti upućena na adresu Zajednice fudbalskih klubova Super lige i Prve lige Srbije“, stoji u saopštenju kluba s Banovog brda.

Link to comment
Share on other sites

CIk ako sme neko da ih kazni

 

Ocigledno je da mogu da rade sta hoce,

uz ono obavezno pricu da se nad njima vrsi teror,represija,a drzava sve vise ulaze u njih

ipak su oni "Avangarda"

 

Sto su bezobrazniji,to dobijaju i vise para

Setite se samo KLS.

 

Bitno je da su namireni i jedni i drugi(blizanci)

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Zvanično...odložen meč Čuka-FKP do daljnjeg. Naknadni termin biće objavljen....

 

Vrv posle play off-a...:s_w:

 

 

 

Plejof moze i da se pomeri za koju nedelju, dok se ovi odobrovolje da igraju tj kad im "navijaci" jave da smeju.

Link to comment
Share on other sites

Ružan pokušaj da se za zelenim stolom izbore 3 boda.

Nadam se da će izaći na teren u terminu koji odredi liga i da neće slušati sufliranja drugih, bližih, klubova.

Najbitnije je da se obezbede uslovi za sportsku predstavu i da se utakmica odigra.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ал шта су им столице криве? :smiley33: 

 

Зар није боље рецимо да су отишли до управе и побацају тако људе из те управе њихове у оближње контејнере као што су чупали и бацали столице? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cooper said:

Nadam se da će izaći na teren u terminu koji odredi liga i da neće slušati sufliranja drugih, bližih, klubova.

OFK Žarkovo? Što bi se oni mešali.

 

 

edit. ali koja je to paranoja i opterećenost, čak i kada apsolutno nema veze nikakve sa Zvezdom, bitno je da se pomene Zvezda, valjda da se prida značaj, nemam pojma. Pa Zvezdi odgovara da pobedi Partizan, ali dobro, bitno je da se pomene. Neverovatno.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...