Jump to content

Ostale utakmice na SP - Live


Recommended Posts

3 minutes ago, Beonegro said:

Interesantno (ne)viđenje košarke, Satoranski ore teren 40 minuta na obje strane i konačno uradio nešto 

 

Totalno je izdominirao sa alibi pasovima i sklanjanjem u cosak dok su Grci pravili seriju.

 

Da ne pogodi Bohacik onu dugu dvojku i trojku sve jedan na jedan oranjem bi odveo Cehe do -20.

Link to comment
Share on other sites

braca su puno bolje izgledala na onom akropolis kupu u sklopu priprema protiv nas. tad im je bas dosta toga ulazilo sa spoljnih pozicija pa je i janis mogao lakse do svoje ulaz igre nego ovde na prvenstvu.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia24 said:

Starjesi braha :Hail:

 

Sta ako Brazil pobedi sa manje od 22?

 

Nebitna je razlika na tom mecu. 3-2 imaju i Grci i Cesi sad. Ako Brazil dobije, ima 4-1 kao i SAD. Ako izgubi, imaju 3-2, gleda se kos razlika u krugu, a tu je Brazil najgori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta razlika bi bila bitna da su Cesi dobili. Jer onda bi se u slucaju pobede Brazila nad Amerikom pravio drugi krug izmedju Ceha, Brazilaca i Amerikanaca jer bi svi imali 4-1. Nisam gledao sta kome treba tu jer se ne bi desilo, a sad su Cesi izgubili tako da nije ni vise bitno.

 

Uglavnom, Brazil ako dobije, oni su prvi a Ceska je cetvrta. Ako izgubi, cetvrti su, a Ceska je druga.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Quote

Permutations:

  • If USA and Czech Republic win: USA and Czech Republic qualify;
  • If USA and Greece win:
    • Greece win by up to 11 points: USA and Czech Republic qualify;
    • Greece win by 12 points or more: USA and Greece qualify;
  • If Brazil and Czech Republic win:
    • Brazil win by 21 points or less: USA and Czech Republic qualify;
    • Brazil win by 22 points or more: Brazil and Czech Republic qualify;
  • If Brazil and Greece win: Brazil and USA qualify.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Pavaroti said:

Dobro, videcemo danas klip..iz sto uglova. Lik se kretao manje vise unazad i u njegovu liniju kretanja..ne znam stabi ti jos...ali eto videces kasnije..

 

Ok, ja sam video samo jednom i mislim da je faul u napadu.

 

Ali moram ti reći i pre toga - (ne)kretanje odbrambenog igrača uopšte nije toliko bitno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

 

Ok, ja sam video samo jednom i mislim da je faul u napadu.

 

Ali moram ti reći i pre toga - (ne)kretanje odbrambenog igrača uopšte nije toliko bitno. 

Naravno da je bitno .Balvin se kretao unazad i uleteo je u pravac Janisa. Skolski primer faula u odbrani.  Mislim,napisi svoje impresije oko tog faula? Sta je tu bio faul, mislis da se Balvin na vreme postavio?

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ta razlika bi bila bitna da su Cesi dobili. Jer onda bi se u slucaju pobede Brazila nad Amerikom pravio drugi krug izmedju Ceha, Brazilaca i Amerikanaca jer bi svi imali 4-1. Nisam gledao sta kome treba tu jer se ne bi desilo, a sad su Cesi izgubili tako da nije ni vise bitno.

 

Uglavnom, Brazil ako dobije, oni su prvi a Ceska je cetvrta. Ako izgubi, cetvrti su, a Ceska je druga.

naci grci ispali, pa su ispali?

a sta treba za plasman na oi? citam da se vec ove neke azijske i africke repke kvalifikovale?:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

naci grci ispali, pa su ispali?

a sta treba za plasman na oi? citam da se vec ove neke azijske i africke repke kvalifikovale?:default_coffee:

Evropa i Amerika imaju po dva mesta na ovom SP, tako da će danas verovatno Argentina i SAD da overe vize.

 

Sa druge strane, u julu 2020 su dodatne kvalifikacije. Igra se 4 turnira i samo najbolji će ići na Igre, ali te kvalifikacije bi trebalo izbeći, pošto ne verujem da ćemo imati sreće kao sa prošlim kv što se tiče sastava grupe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...